reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wasila - super, że wizyta udana :) No i Zosia pozostała Zosią :)
Co do mojej wagi to to nie jest tak kolorowo, przypominam, że jeszcze 2 lata temu ważyłam 73 kg rok czasu mi zajeło żeby zejsc do wagi 60 kg.. dzisiaj na wadze było 64,4 i jeszcze tyle czasu do porodu, że waga na pewno pokaże 7 z przodu.... ale nie ma co gdybać co ma być to będzie najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa i poród szybki i bez komplikacji.

to jutro dalsza część emocji, w poniedziałek wizyta Kurczaka a w środe za tydzień moja....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorcia - przeszło , na szczęście , a ból brzucha może się zdarzyć, nie martw się !

Vinga - szybko poszło :)

Ianka - dobrze że jesteś :) , też mnie czeka parę wizyt u dentysty , a kiedy masz kolejne usg ? jak w Polsce będziesz ?

Carla - ja mam takie Baby Design Pepe Colors , i był to najgłupszy zakup dziecięcy jaki poczyniłam , dla małego dziecka tacka jest za wysoko , zresztą dla starszego też nie jest idealna więc ja jej praktycznie w ogóle nie używałam , dziecko właściwe leży bo pion nie jest taki jak powinien , do tego jest duże i zajmuje sporo miejsca , niby ścierką łatwo przetrzeć ale pod prysznic już nie wsadzę a czasem by się przydało , szybko kupiłam z ikei ANTILOP Krzesełko z zabezpieczeniem - IKEA ma jeden minus , dziecko musi siedzieć , i starszaka trzeba pilnować bo moja np wstaje na nim ciągle : /

Ianka - staram się nie porównywać , wiadomo , każde dziecię ma swoje tempo , ale mogła by już zacząć gadać , dziś np histerie zrobiła bo ubrałam jej różowe majtki zamiast białych , skąd mogłam wiedzieć że chce białe ?

Kurczak - wzięłam apap ale guzik pomógł : /

Wasila - co tam u Zosieńki ? :)
 
Aniołek, Vinga :*

Wasila no to miałaś dzionek, Córcia chyba czyta w Twoich myślach co do spacerów, ale któraś z nas już to pisała na forum, dzieci czasem widzą o co kaman i same próbują się dostosować i potem takie miłe zaskoczenie. No a Zosia ładnie rośnie :)
Nie żartuj z tą tezą Twojego gina o kg :O bo mnie też to czeka :)
Dam znać co mi powie co z tą glukozą o ile powie mi, że nie musze powtarzać ;)

Amelia no to pozytywne fluidki przesyłam, pewnie po nocy poczujesz się lepiej :* Z tą aferą majtkową u Was mam niezły ubaw :D
 
Dziecko zmarło w Kutnie. Wcześniej było szczepione
Ciekawe czy sekcja pokaże związek między szczepionką a śmiercią dziecka... Co za tragedia...

Tak, oba porody miałam takie szybkie o oba bardzo bolesne, u mnie początki obu były lajtowe strasznie, a sama końcówka była nie do wytrzymania- od pierwszych delikatnych objawów porodu do urodzenia dziecka w obu przypadkach 2 h 50 minut :)

Wasila właśnie takie oglądałam na allegro, ale boję się że za duże... Nela ma takie stare jak świat z tworzywa, nie chcę go, nie nadaje się nawet dla niemowlaka które nie siedzi.
Super że Zosia jest dalej Zosią :) Na wagę w ciąży aż takiego wpływu nie masz, ja mimo jedzenia w normalnych ilościach to tyłam strasznie, i tak wyszło 20 kg na plusie.
Córa faktycznie grzeczna na spacerze, oby tak dalej!
Amelia hmm a ja się skłaniałam też ku temu krzesełku... A co do Majki to :) :) :) musisz się domyslać hehe.
Vinga ja chcę sadzać Tomka w krzesełku jak będę np. gotować, więc takie z ikei się nie nadaje... A dzieciaki są do siebie strasznie podobne, patrzę na tomka to widzę Nelkę, czasem nawet do niego powiem "Nela" :)
ianka Tomek już taki poważny chłopak że szok :) On nawet nie wygląda jak taka dzidzia przez te kłaki. A moglabyś wrzucić jakieś zdjęcia Roksany?
Aniołek jak coś mi te ćwiczenia dadzą to wrzucę fotę mojego brzucha 5 tygodni po porodzie i później, ok? A jak zeszłaś z 73 kg? Bo mi waga ostatnio nie leci już w dół i pokazuje 58 kg... I tak już 16 kg spadło, ale zastanawiam się nad jakąś dietką delikatną. Chociaż wystarczyłoby mniej żreć pewnie :)
Dorcia zaśniesz dzisiaj? Pewnie będziesz odliczała minuty do wizyty :) I jaka decyzja z córcią?
kurczak bo nie zawołali mnie bez kolejki, pobrali mi krew, póxniej wypiłam 75 g glukozy i po 2 h pobrali znowu krew, z tym że to była 13:25 a ja od rana o suchym pysku!! I mój organizm zwariował i dał wynik jak na cukrzycę! Później spałam jak zabita.
Vinga dla mnie każdy poród powyżej 3 h jest długi :)
 
Carla- aż mnie ciarki przeszły po plecach po przeczytaniu artykułu.
Co do krzesełka to jego gabaryty teraz mi przeszkadzają bo rzadko już używamy- mała chce jeść przy normalnym stole chociaż ledwo do niego sięga.

Kurczak- chyba z dziećmi tak jest, że w końcu łapią o co chodzi rodzicom.

Amelia- Zosieńka właśnie kopie jak szalona- pewni pozdrawia ciotki z BB:-)
 
Amelia - ja na tym etapie ciąży też miałam bóle głowy, ale na mnie na szczęście Apap działał,

Carla - przez pierwsze 3 tygodnie dieta 1000 kcal a potem ogólnie MŻ, a to że Waga Ci stoi w miejscu to normalne, organizm się broni, popatrz na mój spadek jak obliczysz średnią to wychodzi kg na miesiac, ale tak w rzeczywistości nie było pierwszy spadek to 5 kg w miesiac potem waga długo była 67-68 tyle że wtedy też byłam na lekach, jak odstawiłam leki to waga drgneła i w pół roku pozbyłam się tych 8 kg, tak więc i Ty szybciutko zrzucisz a zwłaszcza z taką dawką ruchu :) Ja wtedy w ogóle nie ćwiczyłam.
 
Wasila my mamy małą kuchnię, ale miejsce na krzesełko by się znalazło, tym bardziej że my jadamy zazwyczaj wspólnie i w kuchni, więc młody pewnie by korzystał. Zgłupiałam już.
Aniołek mnie dopadają zachcianki na słodkie wieczorami, masakra jakaś :/
U mnie jest kicha, bo ja nie lubię gotować ani przygotowywać jedzenia... Ale dziś tak pomyslałam, że muszę zacząć lepiej jeść. Mój M. lubi jeść np. mrożoną pizzę czy zapiekanki i popijać to gazowanym (bleee), Nela nie ma też dobrych nawyków bo wszyscy pasą ją słodyczami (z czym nie daję rady walczyć), ona nie jada w ogóle warzyw i owoców... Coś muszę z tym zrobić, bo straszni mnie to wkurza, tym bardziej że ona jadła warzywa i owoce...
Tomkowi na pewno też będę sama gotowała jak Neli, ale nie dam owoców w słoikach bo to była moja zguba, nie tknęła banana czy jabłka przez te deserki.
 
Hej. Kurcze wczoraj o 3 dzidzia taka aktywna była, że wreszcie czułam kopniaki w dłonie:-) Już więc nie czuję ich tylko gdzieś tam w środku zagłuszone - już są solidne:-) Strasznie się cieszę:-):-) Rano mnie dzidzia skopała w podbrzusze przy piciu kawki i co jakiś czas się odzywa:tak:
U mojej córy są 2 koleżanki, moje uszy to mi zaraz wysiądą, ale szaleją;-):-p

WASILA super, że Mała tak ślicznie rośnie:tak:
IANKA oo może się sprawdzi synuś:-) 7cm dzidziuś to już ładny Krasnalek, super:tak:
VINGA szybki poród:tak: Ja rodziłam 3h i 10min i jestem zadowolona:tak:
CARLA Martynka miała 2 krzesełka do karmienia
jeden taki
DSCN9786.jpg

i drugi taki
DSCN0215_800x600.jpgDSCN1909_450x600.jpg

Z obu byłam zadowolona, ale z tego zielonego bardziej:tak:
 

Załączniki

  • DSCN9786.jpg
    DSCN9786.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 24
  • DSCN0215_800x600.jpg
    DSCN0215_800x600.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCN1909_450x600.jpg
    DSCN1909_450x600.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 27
Wasila wiedziałam że będzie dobrze...Zosieńka kochana ...duża już dziewuszka !!!
Cieszę się bardzo !!!

Jutro rano wizytuje Vegas ...ja po 19 ... trzymacie kciuki,prawda ?

Ja dla Młodej miałam krzesełko drewniane ( później rozkładało się na dwie części-stolik i krzesło)
Kupione miała koło ósmego miesiąca więc już sama siedziała...dawniej te plastikowe były bardzo drogie.

Carla idę czytać artykuł ...aż się boję !Wiesz jakoś nie mam wielkiego stresa przed wizytą...chyba jutro zacznę się cykać !

Amelia
akcja majtaskowa ... się uśmiałam! Ale Tobie chyba nie było do śmiechu !?
Niech ból głowy idzie precz ( ale nie do mnie ...ok?)
 
reklama
a tu Wam pokażę moją Gwiazdę sprzed kilku dni;-) /pierwsza fotka/ i inne fotki bo mnie dziś kurcze na wspomnienia wzięło kiedy mi ta dzidzia tak szybko urosła:-)

DSCN7532.jpgDSCN9783.jpgDSCN0956.jpgZdjęcia-0108.jpg
 

Załączniki

  • DSCN7532.jpg
    DSCN7532.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCN9783.jpg
    DSCN9783.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCN0956.jpg
    DSCN0956.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 24
  • Zdjęcia-0108.jpg
    Zdjęcia-0108.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 29
  • IMG_0019_450x600.jpg
    IMG_0019_450x600.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 25
  • 23456.jpg
    23456.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCN1080_450x600.jpg
    DSCN1080_450x600.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCN1701_450x600.jpg
    DSCN1701_450x600.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCN2208_450x600.jpg
    DSCN2208_450x600.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCN2182_450x600.jpg
    DSCN2182_450x600.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 26
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry