reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzień za dniem lecą, a ja czasu nie mam żeby kompa odpalić, czytam Was na telefonie.

Amelia Nela zaraz kończy 4 lata, wyprawiamy jej urodziny w bawialni dla niej i koleżanek z przedszkola, taką ma zachciankę :) Kiedy to zleciało to nie wiem, dziś dostała wiersz do nauczenia bo ma recytować na dniu babci i dziadka, normalnie stresa mam :) Została wytypowana ze względu na... donośny głos :D
Biedna jesteś z tym samopoczuciem, ja miałam mdłości z Tomkiem, ale ani razu nie wymiotowałam... Mam nadzieję, że szybko to minie, tym bardziej że jeszcze Maja do ogarnięcia.
Sylwetka wcale nie taka jak przed ciążą, ooo niestety nie ma tak łatwo jak po pierwszej ciąży.
Dorcia nie panikuj kobito, fasola ma się dobrze! Zobaczysz ją na wizycie, a póki co to "no wyluzuj" jak to Nela mówi :)
Aniołek też byłam taka kudłata :)

Wy nie wierzcie w zgagę i owłosione dziecko :) U mnie akurat się potwierdziło z jednym i drugim dzieckiem, ale wiecie że to zabobon ;)

Oczywiście nie odniosę się do każdej, ale korzystając z okazji że już tu jestem to przesyłam gorące jak ta zima pozdrowienia :)
 
reklama
Nooo Carla czekamy na torcika !!! Powiem Ci że bawialnia to super sprawa ...moja miała 8 urodzinki ( tak ósme urodziny ) w bawialni....i byłam baaaardzo zadowolona. Pojedli, poszaleli a ja miałam całe mieszkanie !!! I żałuje że wcześniej nie wpadłam na taki pomysł !
Dzieciaki wzięliśmy dwoma samochodami...bo mamy kawałek do sali. Dzieciaki bardzo zadowolone były !

Amelia wiesz ja jestem na etapie czytania, szukania , pytania....jeszcze o Galla słyszłam dobre opinie ! Wiesz ten Rydygier to dlatego że mam tam urologa i po prostu łatwiej by mi było ! Daj znać jaki ten ordynator ???
 
Carla - no tak czas jest bezlitosny , nie lubię tego tematu bo boje się starości :-), ale co masz na myśl,że nie jest tak łatwo ? chodzi o brzuch ??

Dorcia - doczytałam , że właśnie znalazłaś dobrego urologa , jeśli często będziesz go odwiedzać to na pewno wygodniej by było wszystko w jednym miejscu , bo kawałek drogi masz .
 
Hej:-) Ależ mi się dziś oczy świeciły bo porozglądałam się wstępnie za ciuszkami dla dzidziusia. Mówiłam sobie, że kupię najwcześniej w lutym albo jak mi płeć potwierdzi na 100%, no ale jak się tu powstrzymać, no jak?:-) Tak więc mam kilka ciuszków uniwersalnych, ale takie to malusie i śliczne, że mogłabym godzinami się na to gapić:-):-) A jak potwierdzi płeć to pójdę po coś typowo dla dziewuszki - o ile to dalej dziewuszka:-) Z chińskiego Martynka mi się zgadza, za to drugi to podobno chłopczyk:-) Ciekawe:-p

DORCIA ja bym na betę już nie szła. Ja też czułam się świetnie w 1 ciąży od początku, też się zamartwiałam, ale nie było czym. Trzeba się cieszyć albo mówić sobie, że jeszcze wszystko przed Tobą:-p Bo może Cię jeszcze złapać kiepskie samopoczucie /czego Ci nie życzę:-p/ i potem powiesz sobie 'a było tak lajtowo:-)'.
AMELIA bidulko, oby Cię te wstrętne mdłości i rzyganka opuściły;-)
ANIOŁEK niezła czuprynka:-) No moja córa urodziła się z włoskami, ale nie bujnymi:-p No ale ja zgagi nie miałam jeśli wierzyć w ten zabobon:-p
CARLA o to imprezka się szykuje:-) Twoja córa miała jakieś życzenie co do torta? Jakiś motyw na nim?:-)
VINGA Ty jeszcze w dwupaku:-p?
 
Amelia- współczuję Co tych dolegliwości. Niedługo koniec pierwszego trymestru i na pewno poczujesz się lepiej. Wszystkiego najlepszego dla córeczki!!!!
Co to tarczycy- TSH na początku ciąży miałam 2,74, od 7tc biorę 0,5 tabletki Euthyrox 50. od połowy grudnia całą. Teraz robiłam usg tarczycy plus badania krwi - TSH, ft4, anty TPO, anty Tg. Konsultacja u endo 22.01.
Co do basenu tez nie lubię swojego wyglądu w kostiumie kąpielowym tym bardziej w ciąży, więc praktycznie nie wychodzę z wody:)

Carla- od wielu osób słyszę, że w drugiej ciąży łatwiej od dodatkowe kg, trudniej wrócić do formy itp. Miałam Ciebie już o to pytać. najlepsze życzenia dla Nelki:)

Fuma - tez trzymam za Ciebie kciuki. Ktoś z nasmusi reprezentować wrzesień;-)

Vegas- Kiedy na 100% poznasz płeć? Masz jakieś rzeczy po córce czy czekają Cię większe zakupy?

Dorcia- tak jak radzą dziewczyny daruj sobie betę tylko czekaj cierpliwie na wizytę! I tak nic to nie zmieni a brakiem objawów ciesz się:) Ja przy Kornelii w 1 trymestrze nie miałam żadnych, dziecko zdrowe, ciąża prawidłowa. A płeć wstępnie teraz poznałam już w 13tc. Wieć może i Tobie niedługo będzie dane.

Wczoraj mąż poczuł kopniaki. Cieszył się jak dziecko, bo starszej nigdy nie czuł:) Młodsza jest zdecydowanie bardziej aktywna.
 
Vegas gdybym się rozpakowała to byście wiedziały ;)
na razie się nie zapowiada na rychły poród :( oprócz jakiś bezbolesnych skurczy nic się nie dzieje :( niby jest jeszcze czas ale ja mam już dość
dziś wieczorkiem trochę powypędzamy małego
Wasila mój mąż Nataniela poczuł jeszcze przed 20tc tak mocno walił. Gabrysia dopiero po 30tc zdołał nakryć na kopniaczkach ;)
 
Wasila - mi wyszło 3,37 , biorę 1 tabletkę , mi gin powiedziała , że nie powinno być więcej niż 2 , 5 .

Vegas - właśnie , kiedy masz jakąś wizytę ?

Vinga - miłego przepędzania :)
 
Hej :)

Vinga - pewnie Cie weźmie w najmniej spodziewanym momencie :) jeszcze troszkę i Gabryś będzie z Wami, już bliżej niż dalej :) Mi zostało 90 dni do TP :) :szok::szok:

Amelia - dobrze, że mdłości troche ustąpiły, teraz powinno być lepiej :) A na tych tarczycach to ja się kompletnie nie znam, mam nadzieje, że będzie dobrze.

Wasila - no to fajnie, że tatuś poczuł kopniaczki, mój już poczuł przed 20 tygodniem.

Vegas - gratuluje zakupów, jak już poznasz płeć to się dopiero zacznie :)

Carla - no to niezła imprezka się szykuje :) Takie przyjęcia w bawialniach to podobno super sprawa, nie trzeba potem sprzątać w domu jak dzieciaki wszystko rozniosą :) hehe

A u mnie zapowiada się leniwy dzień, zbieram siły na jutrzejsze zakupy :)
Miłego dnia.
 
FumaFoch gratuluję godzonka :) szparag miej w zanadrzu ;)

Dorcia Aniołek widzę już zapodał linka, co do bety mam podobne zdanie jak Aniołek, wiem łatwo nie jest, bo sama jestem panikarą - Aniołek wie jaką, więc wiem co czujesz, ale spróbuj przeczekać, jak nic się nie dzieje.

Amelia współczuję dolegliwości, dla mnie 1 trymestr też był fatalny, narzekaj ile potrzeba ! Jakie wyszło Ci tsh, co powiedziała ginka na wizycie?

Vegas widzę, że jednak się nie oparłaś :D

Wasila gratulacje dla Tatusia :)
 
reklama
Wasila te kopniaczki będzie dłuuuuugo wspominał !!! Mój mąż nadal się chwali że Młoda dobrze wiedziała kiedy tata dotyka brzucha bo fikała wtedy takie śmieszne fikołeczki :-D

Vinga no mam nadzieje że My jako pierwsze dowiemy się o przyjściu na świat Gabrysia !!!???

Vegas zakupowe szaleństwo czas zacząć !!! A wózek masz po córci ???

Ja dzisiaj byłam na badaniu krwi ... pielęgniarka wprowadziła mnie bez kolejki:tak: choć wcale źle się nie czułam. Zrobiłam mocz i CRP ..to apropo nerek ( będę je robić co dwa tygodnie) bo innych badań nie robię...za tydzień dowiem się jakie mam zrobić to pewnie z 200 zł znowu ubędzie z kieszeni ?!

A może mamuśki napiszecie mi jakie badania robiłyście w pierwszym trymestrze ???
Bo nie pamiętam co z Młodą robiłam ! W sierpniu 2012 robiłam TSH, różyczka , toxo i cyto .... co jeszcze ?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry