reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Kochane !!!

Jak ja za Wami tęsknie :( Ale odkąd chodzę do pracy to ciężko mi zorganizować sobie czas… a jeszcze wczoraj pracowałam do nocy, eh masakra mówie Wam !!!

Amelia jeszcze raz to powiem: bardzo się cieszę :D:D:D Superrrrrr !!!

Dorcia Samosia my się jeszcze nie staramy, narazie lecze zęby (wczoraj byłam bleeee) i trochę to jeszcze potrwa, pozatym chciałabym mieć umowę o pracę najpierw :p Pożyjemy zobaczymy ;]

Samosia super, że bzykacie się na spontanie bez zabezpieczenia ;] A gdzie fotki mieszkanka? ????

Fuma starajcie się, a ty za bardzo nic tam nie licz ;)

Amelia wpisać Cię już na listę??

Vegas wg mnie to za wcześnie żeby oceniać płeć. Do 14 tc nuby damskie i męskie są bardzo podobne, dopiero później lekarz może dostrzec różnicę, więc ja bym się nie sugerowała za bardzo ;] Wpisać Ci dziewczynkę do naszej tabelki? A co do pierniczków to jak zrobisz wg przepisu to wyjdą ;) Pamiętaj że lepiej zrobić z połowy porcji :p Wstaw fotkę jak skończysz :) A co do prezentów to jak byłam mała to razem z rodzeństwem wieczorem 5.12 wystawialiśmy po jednym bucie zimowym pod okno balkonowe (bo tędy wchodził mikołaj) i rano były prezenty ;]

Carla halooo???

Vinga udanych zakupków ;] Wyluzuj się trochę ;]

Wasila DŻIZAS u Ciebie już prawie połowa ciąży, kiedy to minęło???
 
reklama
MUFFI i właśnie, że to tak wcześnie to mam jeszcze nadzieję na synusia;-) Mi to tam rybka jaka płeć, ale mąż tak bardzo marzy o synku, że sama rozumiesz;-) Chciałabym aby miał tego swojego synalka:tak: Dlatego nie mówię mu na razie nic o gdybaniach doktorki bo i po co, a nóż wyjdzie z tego chłopak jeszcze:tak: Możesz do tabelki wpisać dziewczynkę:tak: Zawsze w końcu potem można zmienić:-p
Zrobiłam pierniki, ale ozdabiać będę w nd:-p Na razie niech sobie poleżą te parę dni. Zrobiłam ich tak w sam raz:tak: Po nd lub w nd zrobię im zdjęcie, nie ma problemu:tak:
To dużo Ci zostało zębów do leczenia?
 
Vegas tylko pamiętaj, żeby pierniczki trzymać w jakiejś puszce, szczelnie zamknięte.

Co do zębów to z leczenia zostały mi 2 wizyty (mam nadzieję!!!), potem wyrwanie 2 zębów i założenie aparatu :(
 
1.Vinga8921.01.2014chłopiecGabriel
2.Tesiak14.02.2014?????
3.AniołekBB08.04.2014dziewczynkaJulia
4.Kurczak!11.04.2014chłopiec
5.Wasila09.05.2014dziewczynka
6.Venna15.06.2014
7.Vegas20.06.2014dziewczynka
8. Ianka14.07.2014
 
Samosia wielki szacun dla Rodziców...suknie nawet maja cięcia pionowe na gorsecie !!! CUDO !!!
A ile przy tym pracy !!!

Padam ...jutro nadrobię...u nas wieje strasznie...co chwilę wyłączają prąd a co za tym idzie to i net ...buuuuuuuuuuu

Dobrej nocki !!!
 
MUFFI tak, tak, puchy na pierniki mamy:-) 2 zęby do wyrania, ałaaa. Ale szybko to będziesz miała za sobą. Potem tylko umowa odpowiednia w pracy i możecie się starać:-)
DORCIA oj, u nas też tak wieje od godziny, aż się czasem lękam co by nam dachu nie wyrwało:-p
SAMOSIA że rodzicom tak się chce te kiecuszki robić, kurcze. Ale fajne są:tak:
 
Witam. Ja chyba byłam niegrzeczna, bo Mikołaj przyniósł mi katar i ból gardła. :no:

Muffi-
Kobiety są świetnie zorganizowanymi stworzeniami. Godzą pracę zawodową z wychowywaniem dzieci, zakupami, praniem, sprzataniem i innymi obowiązkami domowymi. Dasz radę i Ty ogarnąć. Przyzwyczaisz się:)
Fakt, szybko mija ciąża. Zaraz półmetek i lada chwila będę na porodówce:szok::szok:

Vegas- Ja wczoraj zapytałam wieczorem męża, czy cieszy się z córki czy wolałby syna. Wiesz co powiedział: A myślisz, że syna kochałbym bardziej?Nie, tak samo. Ważne, że jest to moje dziecko i że jest zdrowe. Więc może Twój też się pogodzi z druga córką.

Samosia- śliczne to suknie

Dorcia- u mnie też pogoda do d...... Wieje i pada śnieg. Dobrze, że nie wychodzę dziś z domu

Dziś Kornelce pokazałam przez okno jak pada śnieg a ona przyniosła mi buciki i pokazuje na drzwi. Szkoda, że taka pogoda a my przeziębione bo pierwszy śnieg to wielka frajda dla dużych i małych dzieci. Ide po kocyk się wygrzewać, potem do Was zajrzę.
 
czesc dziewczyny

Jak w tej wichurze,zyjecie?
U nas niby bardzo nie wieje ale pol nocy nie spalismy.U tesciow wylaczyli prad i
wode ale tam byle co wystarczy i pradu nie ma.

IANKA-jak tam u Ciebie po tym orkanie?Slyszallam,ze w Dani sie boja fal z Baltyku i zamkneli ten most nad Sundem.

MUFFI-powoli ogarniesz wszystko.Ja tez jak zaczelam pracowac to najpierw nie mialam na nic czasu a potem juz bylo ok.

SAMOSIA-sliczne te sukieneczki az szkoda,ze nie mam komu kupic.

WASILA-zdrowka.
 
reklama
Hej , a mi Mikołaj przyniósł mega mdłości …

Ada - głupoty piszesz ! nie wiem jaką masz sytuacje ale nie wolno tak myśleć ! będzie dobrze

Muffi - możesz mnie dopisać na 2 sierpień . Przyzwyczaisz się , ja chętnie poszłabym do pracy :)

Samosia - wow , zdolnych masz rodziców :)

Wasila- zdrówka , oby szybko przeszło . Moja na śnieg powiedziała : oooo nieeeeeeee! :)

Dorcia - dziś ma jeszcze mocniej wiać , masakra .

Fuma - no siedzimy w chacie bo się wyjść nie da : /
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry