reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej. Dziś usg miałam. Same dobre wieści:biggrin2: Maluszek ma 5.5cm, jest na 90% dziewczynką, ale tym się na razie nie sugeruję bo wg mnie za wcześnie, no ale zobaczymy. Doktorka była dość pewna tej płci, ale nie dała mi 100%;-) Jest jeszcze nadzieja na wymarzonego syna mężulka:-p Bąbel na usg machał rączką, grał na nosku, był bardzo dokładnie zbadany, wszyściutko dosłownie miał zbadane i wszystko jest w jak najlepszym porządku:tak: Termin nadal niezmienny, 20.06:biggrin2: Tak więc odetchnęłam z ulgą:biggrin2: Aaaa i oczywiście słuchałam serduszka Maleństwa:biggrin2:

Tu nasze Szczęście:biggrin2:
tutaj wszystkie /prawie/ fotki, więc pewnie z większości nie będziecie wiedzieć co gdzie jest:-p


tutaj po lewej widać raczej gdzie co jest a zdj. po prawej to buzia widoczna z bliska i jak połyka wody:biggrin2: Fajnie to było widać na usg.



TESIAK super, że na wizycie wszystko OK, zresztą innej opcji nie ma:-) Ładnie waży Twój drugi Szkrabik:-)
AMELIA jak się czujesz? Umawiasz się już na wizytę na za parę tygodni?;-) Bo teraz to i tak by nic nie widział gin.
GABRYSKA i bardzo dobrze, że działacie, uda się szybciej niż myślisz:tak:
DORCIA, AMELIA ja tam wolę nie wróżyć która następna ujrzy II. Oby wszystkie!!:tak:
KURCZAK usiądź trochę i odpocznij, co tak biegasz:-p
FUMA z owulką nigdy nic nie wiadomo, lubi się przesuwać. Więc lepiej działać i nie omijać żadnego dnia:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tesiak, Vegas - gratuluję udanych wizyt :)

Fuma - nie patrz czy jest owulka czy nie, bo ona się lubi przesunąć, działajcie jeśli tylko macie ochotę,

Ja dzisiaj byłam na ciuchach no i przybyło kilka nowych ubranek dla Julci :) no ale teraz grzecznie odpoczywam :)
Miłego wieczorku.
 
u mnie wszystko w porzadku:) wczoraj mialam miec @ ale nie przyszla.testowalam,wyszla 1 kreska. Musze czekac na ten zabieg i bedziemy sie starac.teraz nie chcialabym narazac dziecko na te znieczulenia wiec czekam na @. 6.12 mam ustalanie daty zabiegu.
 
hahaha Dorcia-uśmiałam się,córcia ma refleks :-D
nie wiem czy jest się czym chwalić ale od wczoraj dzialamy bez zabezpieczania się po zęby wiec w sumie nie czekamy na luty ale tak sie niestety zlozyło,że w te dni kiedy coś mogloby sie z tego wykluć mój mąż bedzie w delegacji..i w grudniu i w styczniu ..:/
Vegas-super,ze dziewuszka :) a jaka fotogeniczna:)
Fuma-działajcie,działajcie..obyś miala dla nas niedlugo dobre wieści :)
 
SAMOSIA może ma to po starszej siostrze:-p Martynka na każdym usg miała dość wyraźne fotki a najbardziej co pokazywała to kim jest /płeć:-p/. Taka bezwstydnica:-p
No ja to jestem zaskoczona, miałam czuja na chłopca:-p I to wielkiego! Wręcz byłam pewna:-p Mężowi jeszcze nie mówiłam, że to na 95% córa bo on tak marzył o tym synku, że jeszcze poczekam aż się płeć potwierdzi na 100%:-p
Super, że działacie:-) Kto wie:-)
 
Dorcia- pierwsze co zrobiłam to napisałam do Was :)

Vegas - super wieści i te fotki :) a syn może za trzecim razem ? Nie wiem czy wiesz ale na zdjęciach widać Twoje dane …. A na wizytę umówię się może za tydzień , najpierw muszę jakiegoś lekarza znaleźć , wychodzi mi że jestem w 6 tyg więc powinno coś już widać ?

Ada - a ile się czeka na taki zabieg ?

Aniołek - haha nie usiedzisz na tyłku :)

Samosia - jak to możliwe że my o tym nie wiemy ?????????
 
AMELIA tak, wiem, nie chciało mi się zamazywać nazwiska, ale teraz to zrobiłam. Niech będzie anonimowość:-p
A syn może za trzecim razem, chyba, że jednak teraz mam syna a robi nas w balona:-p Czas pokaże. Póki co doktorka była dość pewna tego co mówi.
Nie wiem jak jest w 6tc, co widać, ja byłam w 8tc z Martynką i z obecną dzidzią;-) I wtedy widziałam wszystko:tak: Ale może inne babeczki Ci rozwieją wątpliwości:-)



Gdzie CARLA???
 
Amelia-spontaniczna decyzja :D ale jesteście na bieżąco bo decyzja podjęta została we wtorek ;)
Wlasnie gdzie Carla?
 
reklama
na zabieg moge czekac miesiac,tylko ze ja mam dwie 8 do usuniecia.musi byc jakas przerwa miedzy zabiegami bo szwy beda.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry