reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vegas - moja Majka długo miała być chłopcem , nie pamiętam dokładnie na którym usg dowiedziałam się że jednak dziewczynka będzie ale pamiętam że tak bardzo przywykłam do tej myśli że ciężko było mi się przestawić , tak więc może jednak będzie chłopiec . Może masz rację , umówię się za 2 tyg

Samosia - takie są najlepsze :) , trzymam kciuki :)

Ada - aaaa myślałam że o inny zabieg chodzi , za rzadko z nami piszesz :)
 
reklama
AMELIA a kiedy Ty Kobietko ustawisz sobie suwaczek?:-p Bo ja mam sklerozę i nie pamiętam nawet ile Twoja Maja ma latek:-p U nas może to jeszcze będzie chłopak, kto wie, póki co 90-95% dała mi doktorka na dziewuszkę. Póki nie będzie 100% jak z Martynią na usg to nie będę szaleć z różowymi ubrankami:-p No i mężowi nie powiem jaka płeć póki nie będzie wiadomo na 100%, po co mu mącić w głowie. A druga sprawa to on tak marzy o tym synu, że aż nie wiem w razie czego jak mu powiedzieć o córci:-p
Pewnie, lepiej umówić się na za 2tyg to już na pewno będziesz wszystko widziała i się uspokoisz:tak: Najgorsze czekanie, ale szybko zleci:tak:

ADA oj tak, za rzadko tu piszesz bo nawet nie wiem za bardzo niczego o Tobie. Mam nadzieję, że szybko będzie po i będziesz się mogła starać o wymarzonego Bąbelka:-)



Dziś pierniczki będę robić, mam nadzieję, że wyjdą pyszniutkie:-p Jakby co to zwalę na Muffi:-p Bo to z jej przepisu:-p
Jutro Mikołaj - w jaki sposób dajecie dzieciom prezenty? Moja przed snem kładzie ciasteczko na talerzyku obok łóżeczka na szafce dla Mikołaja i w nocy Mikołaj zjada ciasteczko i zostawia prezenty:-) Jak się rano córcia budzi to jest mega szczęśliwa bo oczywiście Mikołaj zawsze wie co Martynka chce dostać:-p Ahh fajny ten cały Mikołaj:-p
 
hejka kochane :)

Samosia superowo, że już działacie :biggrin2: powodzenia ;)
Vegas piękny dzieciaczek :)

ah dziś jadę na zakupy (wreszcie!!) trochę się rozerwę, bo ile to można siedzieć w czterech ścianach. chcę dla Gabrysia kupić jeszcze kocyk i rożek, oprócz tego prezenty pokupuję bo to już najwyższy czas :)

Carla hop hop? Jak tam Tomuś się miewa?
 
VINGA kurcze, ale ta Twoja ciąża zasuwa, za miesiąc z hakiem rodzisz:szok: Fajnie, pewnie masz większość rzeczy po Natanielu to mniej kupowania Was czeka /mam na myśli wózek, łóżeczko - a właśnie, Nataniel śpi już w 'doroślejszym'?/. Ja po Martynce sprzedałam wózek, krzesełko do karmienia, mata edukacyjna w rodzinie wędruje bo co rusz ktoś w rodzinie rodzi, tak samo karuzelka nad łóżeczko. Dobrze, że łóżeczko szczebelkowe mamy - to najważniejsze:-) A resztę się kupi jak będzie tak daleko:-)
My też dziś na zakupy jedziemy, ale jedzeniowe na urodziny Martynki:-p Takich zakupów nie lubię, wolę już to jeść niż to kupować a wpierw wybierać w sklepie:-p
 
Samosia słuszna decyzja z tymi staraniami ! nie ma na co czekać i odkładać, mam nadzieję że zaraz zobaczysz dwie kreseczki
Tesiak ale duża kruszyna już 1400 :) co do wesela no my mamy ponad 1000km tak że wymówkę mamy w razie czego, a szczerze to nie za bardzo mi się chcę jechać, patrzeć na ten szpan itp. ale to jeszcze mamy czas na zastanowienie.
Fuma gabryśka działajcie działajcie, niech się sypią 2 kreseczki
Amelia moja dama jest z 3 sierpnia , to może razem będziemy obchodzić ur dzieciaczków. z mojego usg niedzielego pokazywało 7tydzień i 4 dzień i widziałam serduszko, 1,2 cm maleństwa. znając moją cierpliwość już za tydzień bym się zapisywała, ale Ty cierpliwa jesteś :)
Dorcia mój nie miał powodu do badania, a dlaczego pytasz? myślisz swojego wysłać?
Vegas Twoje maleństwo większe 5 razy od mojego :) już się nie mogę doczekać usg w Polsce może i moje będzie takie duże. Co do mikołaja my daliśmy jej wczoraj bo nie mogłam się doczekać reakcji. A i tak za mała żeby rozumiała, ale już za rok będę jej kładła koło łóżka, i może zastosuję Twoją metodę z ciachem, bo fajny pomysł.
Aniołek bo nie da się nie kupić nic dziecku nawet jeśli nie jest to potrzebne:-D
Ada123 mówisz o usuwaniu 8 ? zębów? jak tak to współczuję miałam jedną 8 wyrywaną w sierpniu, ale była przebita tylko jednym rogiem.
Vinga udanych i zasłużonych zakupów, nie śpiesz się do domu, jeśli sama jedziesz oczywiście :)

Ale u nas wieje ! ja wczoraj byłam na wizycie u rodzinnego, sprawdzili mocz, krew pobrali na jakiegoś tufusa, na rumień zakaźny ?, ale żadnej morfologii, pierwsze co jak będę w Polsce lecę na badania, bo te badania tu to kpina. A i mam się zarejestrować na badanie przezierności karku o i wtedy będę w Polsce kurde, myślę że jak im zaniosę badanie zrobione u nas to się nic nie stanie, nie uśmiecha mi się przesuwać biletu.
miłego dnia
 
Vegas - ja na parapecie położę ciasteczko i szklankę mleka jak by mu zaschło w gardle po tym ciastku haha , moja w sumie nie bardzo wie o co chodzi jeszcze ale co z tego :)

Vinga - super że udało Ci się wybrać , mam radę haha kup coś dla siebie :) , należy Ci się

Ada - a czemu tak rzadko do nas zaglądasz ?

Ianka - ja wcale nie jestem cierpliwa :) pamiętam że z małą byłam w 6 tg i lekarz tylko stwierdził ciążę , nic poza tym więc poczekam jeszcze . To na święta przylatujecie ? , a to badanie to myślę że chyba może być , ew jakieś tłumaczenie ?? , może zadzwoń i się zapytaj .

Vegas - specjalnie dla Ciebie :)
 
Ianka tak,zeby 8.mam dwie do usuniecia.troche sie boje,ale zmienilo mi sie podejscie do tego.stwierdzilam ze jeszcze duzo bolu czeka mnie w zyciu.na starosc szczegolnie.
Amelia poprawie sie:)
 
Samosia- bardzo dobre podejście, my tez przestaliśmy się zabezpieczać przed pierwszym dzieckiem i szybko okazało się, że jestem w ciąży

Vegas- moja znajoma 12 lat temu urodziła córkę, która na usg dwa dni przed porodem była chłopcem więc z tą płcią to do końca nie wiadomo. U mnie też szybko doktorek określił, że będzie dziewczynka.

Amelia- byłam w 6/7 tygodniu na wizycie i serduszko już biło. Od razu dostałam tez kartę ciąży.

vinga- bardzo dobry pomysł z tymi zakupami.

Fuma, gabryśka- działajcie
 
reklama
AMELIA dziękuję:-):-) Śliczny suwaczek:-) No widzisz, ja byłam pewna, że Twoja córa ma ponad 3 latka:-p A tu taka mała dziewuszka jeszcze:-)
WASILA dlatego ja mam jeszcze jakieś nadzieje, że jednak mąż będzie miał swojego wymarzonego synalka:-p No Tobie też szybko określił teraz, że będzie dziewczynka i nadal nią jest, zgadza się? Może na tym prenatalnym lepszy sprzęcior i lepiej widać płeć nawet na tym etapie. Coś mi znajoma o jakiś nubach tłumaczyła /jestem zielona w tym/ i mówiła, że jeśli dobry lekarz to bardzo możliwe, że widzi tę płeć już teraz:tak:
ADA współczuję zabiegu, ale nie martw się, szybko będzie po i będzie coś przyjemnego - staranka o bobaska:-)



Byliśmy na zakupach, na urodzinki do jedzenia i picia wszystko kupione, na tort również i na 3Bita, jutro mąż będzie robił torta i ciasto /z wyuczenia jest cukiernikiem, choć w zawodzie nie pracuje, więc to jego działka w rodzinie:-p/.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry