reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aniołek lekarz na pewno rozjaśni Twoje wątpliwości, nie mniej jednak Vinga ma rację, powinnaś nie chodzić nigdzie nawet 100 m, mój tato ma cukrzycę od 20 paru lat, i nawet takie drobne działania powodują szybsze spalanie cukru, nawet myślenie - dlatego powinno się czekać i siedzieć w poczekalni - inne działania fałszują wyniki.

Vegas widzę, że jesteś już na etapie prezentów, ale podejrzewam jak większość z nas, u nas prezenty mikołajkowe dawno wybrane ..... a świąteczne jeszcze nie, ale każdy już o świętach myśli i mówi :)) piękny rodzinny czas ........

Vinga tak czuję czkawkę i jest "widoczna", byłam wtedy u mamy, miała okazję sama popatrzeć :D
Świetnie że Nataniel dochodzi już do siebie, pewnie za parę dni wszystko mu minie.

Dorcia również życzę miłego weekendziku i każdej osobna ...... ja się tradycyjnie żegnam i będę w poniedziałek. Buziaki dla wszystkich :*
 
reklama
Przepraszam za nieobecność. Niestety do połowy grudnia mam ciążę leżącą, bo okazało się, że jest jakiś krwiak, którego nikt wcześniej jakimś cudem nie zauważył. Dobrze, że zmieniłam lekarza. Im mniej ruchu tym lepiej, wiec jakoś tak miałam ostatnio spadek energii..
Widziałam, że u Was też dużo się działo emocjonujących rzeczy, więc jakoś nie było weny żeby się wtrącić..

Niemniej jednak dziękuję Dorcia i gabryśka za zainteresowanie i pamięć o mojej skromnej osobie :)

Muszę trochę ponadrabiać co u Was, ale tak na pierwszy ogień..
Amelia, zrób test jeszcze raz za kilka dni, może będzie jakaś kreseczka. A jeśli nie, wiem że Ci przykro, ale na pewno pojawi się następnym razem!
Aniołek, nie znam się na tych wynikach więc nie pomogę, powiem tylko że co do moczu słuchaj Dorci - woda na pewno nie zaszkodzi a może pomóc. Ostatnio kupiłam sobie a aptece sok z żurawiny - tani to on nie był ale te 40 zł bardzo szybko się zwróciły i poprawiły wyniki moczu..

Współczuję tej glukozy dziewczyny, nie wiem jak to smakuje ale z Waszych opowieści aż mnie zemdliło. Zazdroszczę, że to już za Wami..

Vinga, dobrze, że Nataniel wraca już do zdrówka!
Muffi, nie zazdroszczę weekendowego wkuwania, ale zobaczysz - będziesz miała to już za sobą! gratuluję stażu i przekonania się do pójścia do dentysty

Kurczak,, jak mówisz o tych ruchach, czkawkach to aż mnie ściska, żeby też już poczuć.

Przepraszam za pominięcie kogokolwiek, muszę jeszcze troszkę Was nadrobić :)
 
Hej ho:-) U mnie dziś na suwaczku stuknął 10tc, ależ mnie to raduje:-) Lubię sobie w necie czytać też kalendarz ciąży danego tygodnia:tak:

VENNA super, że się pokazałaś. Odpoczywaj jak najwięcej, na pewno wszystko będzie dobrze i krwiak się wchłonie:tak: A jak Twój Bobasek?:-) Bo pewnie go widziałaś?
ANIOŁEK wtorek tuż tuż i lekarz Ci powie co i jak. Najwyżej będziesz poprawiać;-) Bez wychodzenia wówczas:-p
KURCZAK no etap prezentów u nas. Mikołajki, urodziny Martynki dzień po a potem święta:-) Uwielbiam kupować prezenty:-)
AMELIA jak tam się czujesz?:* Kiedy testujesz znowu?
 
Dorcia - jestem , tylko weny brak :( , u mnie bez zmian ... .Wieczorkiem będę w domu , postaram sie wiecej napisać
 
Amelia ale @ nie ma ???

U mnie Młoda się rozłożyła na amen...wymiotowała całą noc, później dostała biegunkę a od 9 rano gorączkuje i to sość wysoko ...właśnie zbijamy z 38.9 tą wredną temperaturę....ehhhh

Zerknę do Was później babeczki
 
I Ja się witam, ale też mi brak weny, przez tą pogodę, wczoraj byłam na parapetówie połączonej z 40-stką koleżanki z pracy, a dzisiaj się obijam, szybkie zakupy i obiad w KFC... a teraz cierpie po tych kurczakach....
Dorcia - zdrówka dla córci

Miłego weczorku.
 
Venna nic się nie martw będzie dobrze, dużo odpoczywaj, wyluzuj z porządkami, będzie oki :)
Co du ruchów już niebawem się doczekasz, nawet takich bolących, które sprawiają już mniej przyjemności :D

Vegas też tak czytam jak Ty :D

Dorcia jak tam po weekendzie? Zdrówka dla córci!

Amelia jestem z Tobą duchem !

Carla żyjesz tam ?

U mnie standard po weekendzie, także dziś odpoczywam. Moja Kukułeczka oszalała dziś rano ze szczęścia, w przeciwieństwie do mamusi, jak zobaczyła śnieg za oknami, że jest, że pada, także dziś czeka mnie pisanie listu do Św. M.
Tzn. lubię śnieg, ale nie rano jak trzeba auto doprowadzić do porządku ;)



Gdzie cała reszta, coś tu cicho się robi ostatnimi czasy ........
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej , nie nadrobię wszystkiego , przepraszam :zawstydzona/y:, dziękuje za słowa otuchy , kochane jesteście :). @ powinnam dostać ok 27-ego , nie robiłam już więcej testów . Nas też dziś śnieg przywitał

Dorcia - jak córcia ? mam nadzieje że dziś już lepiej się czuje

Venna - odpoczywaj i dbaj o Siebie i Bąbelka . to w pracy już się dowiedzieli ?

idę planować urlop , jak nie wyjadę na parę dni to zwariuję :/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry