reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej laski!!!

Powoli wracam do świata żywych… :) Obroniłam się dzisiaj ;] Yeyee
 
reklama
Amelia - no to do terminu @ jeszcze dwa dni, a nóż widelec nie przyjdzie :)

Muffi - Moje gratulację :)

Ja cały dzień odpoczywam, trochę podrzemałam, teraz się wziełam za obiad.... ogólnie nudy :)

Miłego popołudnia :) Trzymajcie się ciepło bo śnieg sypie :):-):-)
 
Muffi....GRATULACJE !!! To teraz broń się rękami i nogami przed @...niech już nie przyłazi !!!

Amelia chucham i dmucham żeby małpisko nie przylazło !!!

Dziewczyny przyszedł śnieg i mróz to może wymrozi te nasze @ ...niechciane ,wredne małpiska ???

Carla co tam u Was ??? Jak dzieciaczki się mają ??? Jak się czujesz ???

Fuma
co u Ciebie ???

Vinga
jak tam ???

Samosia co z obiecanymi fotosami ???


Dzięki za życzonka dla Młodej...jest już znacznie lepiej !!! Za to mnie katar i temperatura rozłożyła dzisiaj na łopatki ! Kuruję się jak mogę !!!
 
Jestem.Juz sie ogarnelam.Tata juz w domu a ja po HSG.
Faktycznie to bolesne badanie.Drugi raz juz bym sie nie dalam namowic.
Ale dowiedzialam sie,ze jajowody drozne.Jeden byl odrazu dobry a drugi byl ponoc zaklejony i ginka go odetkala.

MUFFI-Gratulacje Pani Magister:-D.Czy teraz juz unosisz sie nad ziemia z radosci?;-).

DORCIA-zdrowka dla Ciebie i corci.

Dziewczyny jutro napisze wiecej bo dzisiaj jeszcze sie nie najlepiej czuje po tym niemilym badaniu
 
U nas też dziś śnieżek sypał:-) Córa uhahana:-)

MUFFI gratulacje!!:-)
DORCIA dobrze, że z córą już lepiej. Zdrówka dla Ciebie i dla córy jeszcze profilaktycznie:tak:
FUMA biednaś z tym badaniem, ale ważne, że już po i są dobre informacje:tak: A czemu się robi to badanie? Bo ja trochę nie bardzo się orientuję.
ANIOŁEK jak tam? Już lepiej się czujesz czy dalej kurczaczki czujesz?:-p
AMELIA kurde jeszcze 2 dni stresu. Oby @ nie przyszła!! Trzymam kciuki!!:tak:
 
Vegas, dziękuję! Bobasek jest śliczny, przez całą wizytę robił fikołki i już teraz rozumiem, jak kobieta może od razu pokochać takiego szkraba..

Kuraczk i Amelia, bardzo dziękuję!

Poza tym jako iż nie lubię wymykać się po angielsku chciałam się pożegnać z Wami dziewczyny i życzyć udanych starań, samych zdrowych i ślicznych bobasków :) Większość z Was naprawdę jest bardzo życzliwa i jestem pewna, że los się Wam za to szybko odwdzięczy :)

Pozdrawiam!
 
Hej kobitki!
Ale piękna pogoda u mnie..chyba tylko u nas jeszcze śnieg nie pada :D
Muffi- gratuluje kochana serdecznie!! Obrony ale też wizyty u dentysty!! :-D to co?teraz juz tylko na badania i działacie?
Dorcia-super.ze córcia ma sie lepiej.Teraz Ty sie trzymaj dzielnie!:)
Fotki wrzuce w tym tygodniu mam nadzieje :)
Fuma-z tatą juz wwszysko dobrze mam nadzieję?wspołczuję Ci tego badania..dziś czujesz sie lepiej?
Venna-ale czemu sie z nami żegnasz?zostawiasz nas? ;(
 
hej ja na momencik, ostatnio chodzę jak otępiała, senna non stop... gdyby nie Nataniel to bym cały dzień przespała, także szybko was nadrobię i mykam do niego spać :)
Amelia mam nadzieję, że @ nie przyjdzie!!!! ale jesteś cierpliwa, ja do tej pory bym chyba pół apteki z testów ogołociła ;)
Dorcia dobrze, że córci już lepiej, teraz ty się kuruj kochana! czosnek i do przodu ;-)
Muffi gratuluję obrony! ale czy mogło być inaczej? ;-)
Fuma dobrze, że tata już w domku. kurcze to nawet nie wiedziałam że to badanie takie bolesne jest... ale masz już to za sobą i teraz wiesz, że jajowody będą drożne :) to teraz czekamy na II kreseczki :)
Venna ??? no właśnie, czemu chcesz nas opuścić? jak widzisz zaciążone dalej się udzielają
Samosia u nas też śniegu nie ma :) wczoraj popadał drobny ze 2 minuty i tyle go widziałam :) jak tam mieszkanko? dobrze się mieszka (bo już się wprowadziliście prawda?)

u nas mały już po antybiotyku, już w domu na szczęście jesteśmy.
 
reklama
Witam się i ja.
U nas niestety popadało, teraz odliczam czas do wiosny.

Młody dawał popalić przed spaniem popołudniowym i wieczornym, myslałam że zaczyna się upodabniać do Neli, ale to była chyba wina odparzenia. Pediatra kazała malować pupę gencjaną na wodzie, ale po 2 dniach była tak wysuszona że skóra odchodziła i zrobiły się rany. Teraz smaruję linomagiem i jest lepiej, śpi sobie słodko i nie płakał przed zaśnięciem jak wczoraj.

Większość z Was źle mnie zrozumiała- mi nie chodziło o to, że trzeba każdej na każdy post odpowiadać.
Swoją drogą strzelić na kogoś focha i nie pisząc za co jest bardzo dojrzałe, nie ma co. Ale mniejsza z tym, to nie ja zaczęłam kogoś olewać, dopiero jak zauważyłam ignorowanie to też zaczęłam to robić. I nie mam zamiaru tego zmieniać. Tyle.

Venna a Ty dokąd się wybierasz??
Dorcia zdrówka dla Was! Nela już zdrowa, antybiotyk niestety brała bo na oskrzelu coś miała.
Fuma zdrowia dla taty. Dobrze że badanie dobrze wyszlo, szczerze mówiąc to nie mam pojęcia na czym ono polegało...
Muffi noo widzę że u Ciebie najwięcej się działo! Gratuluję obrony, stażu i stomatologa!!!
Amelia nie smuć się, może za wcześnie na testowanie.
Aniołek szczerze polecam ten wózek co my mamy. Prowadzi się super, poza tym w razie pakowania do auta to ma skladaną na płasko gondolę. Z espiro to polecam Atlantica- wózek nie do zajechania, koleżanka 3 lata targała go po schodach na 2 pietro, a teraz kolejne dziecko w nim jeździ. Tako bym nie kupowała, spacerówka krótka i nie wygląda za ciekawie.
A espiro vector- widzialam na żywo wiele razy, i jak spacerówka jeszcze jako tako, tak gondola założona na stelaż to koszmarek. Gondola sięga do kolan, więc wygląda jak wózek dla krasnali, poza tym gondola mała, a i spacerówka rozmiarami nie rozpieszcza.
Vinga dobrze że u Was też już po chorobie. Po 4 tygodniach z noworodkiem doszłam do wniosku, że takie kobiety jak Ty zasługują na medal- ja nie dałabym rady z dwójką takich maluchów, jak dla mnie misja nie do ogarnięcia ;)
Samosia dawaj fotki :)

I koniec pisania bo Tomek się obudził, idziemy na dwór. Paa
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry