reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny , wybaczcie milczenie ale zrobiłam test i dupa , jedna kreska :( jestem załamana i strasznie rozczarowana , zdążyłam sobie już wkręcić że się udało :( patrzę na ten test i k…. nie wierzę !! , muszę się ogarnąć i doczytam co u Was
 
reklama
Amelka pewnie,że jest przykro z powodu jednej kreski.Ale nie ma się co załamywać,trzeba działać dalej!
Akurat co do Ciebie to jestem jakoś dziwnie spokojna,że się niebawem uda :*
Buziaki piękna!
 
WITAJCIE !!!

Dziękuję za troskę...kochane jesteście !!!
Migrena minęła po dwóch tabletkach Nurofenu plus...już drętwiała mi buzia !!! Ojjj dawno nie miałam takiego bólu !!!

Amelia
ja też jak Samosia jestem dziwnie spokojna o Ciebie !!! W końcu się uda...a jak na razie nie masz jeszcze @...więc spokojnie !!! Będę TULIĆ jak @ przylezie....a jeśli będzie to za rok to się wcale nie obrażę !!!

Aniołeczek
jak samopoczucie...leż dużo, odpoczywaj:tak: !!!

Carla co słychać ...jak Tomuś i Nelka ??? Jak brzuszkowe sprawy ??? Któraś dziewczyna pisała o tych "rureczkach" na kolkę...sąsiadka używała i sobie chwaliła...ponoć super dziecko się "odgazuje":tak:

Vegas
świetny pokoik...widać że mieszka w nim Księżniczka ... może i mnie uda się cyknąć parę fotek pokoju Młodej ( ma tapetę w kaczuszki,której nie może przeżyć...bo przecierz jest już nastolatką ...ale list do Mikołaja napisała !!!):-p

Tesiak
gratuluję że dałaś radę z glukozą...naprawdę pamiętam ten smak...bllleee. I kciukaski za interesik-biznesik :tak:
Nie byłabym sobą jeśli do napisanego "A" nie dołożyłabym "B"....nie podoba mi się jak traktujesz Carlę...nikt nie każe Ci jej lubić ale naprawdę "olewasz" (tak to dobre słowo) Ją od dłuższego czasu, nie umknęło to mojej uwadze.Moim zdaniem grzeczność wymaga od nas pewnych zachowań.Byłoby mi przykro jeśli w tak ważnej chwili nie miałabym w Was wsparcia...po to jest to forum żeby się wspierać, razem płakać i razem się cieszyć..zresztą powtarzałyśmy to nie raz ! ?
Jeśli się mylę...wyprowadź mnie z błędu !:confused:

Kurczak
...a że smykanie...że to nie...że co ??? Hahahaha...ja myślałam że ty o szybkim numerku piszesz !!! Hmmm coś mam chyba z główką ?:-D
I tak kochana jam jest krakowianka.

CDN...idę nadrabiać dalej
 
Ostatnia edycja:
Amelia nie chcę Cię nakręcać, cofnęłam się parę stron do tyłu i dziś masz chyba 26?dc jak tak to poczekaj jeszcze 2-3 dni i powtórz test, teraz mogło być za wcześnie. dalej trzymam kciuki,
Dorcia to jaki ten list do mikołaja? do zrealizowania? bardzo szarpnie po kieszeni :-D Dobrze że ból głowy ustał, bo potrafi skutecznie uziemić
zbieram się na lotnisko po sis :)
 
Ianka pozdrów siostrę !!!
Co do Mikołaja to dostanie wszystko co było w liście...koszt nie mały,ale dzidkowie się dorzucili i jest OK . Miłego wieczoru !!!

Muffi...nooo jestem z Ciebie dumna...brawo za odwagę !!! Ja już kończę łatać moje uzębienie !!! Niestety taka przyjemność kosztuje ! A tak naprawdę to dopiero aparat stały odczujesz po portfelu...niestety
Trzymam oczywiście mooocno kciuki za pracę i obronę...po prostu mocno zaciskam &&&

I nie wiem co jeszcze miałam napisać...idę dalej czytać Wasze posty

Samosia a gdzie obiecane zdjęcia ???

Venna co u Ciebie ???

Gabryska łączę się z Tobą w bólu...właśnie mnie krew zalała...może pójdziemy na jakieś lekcje judo czy coś ... tak żeby wreszcie dać popalić @ żeby nie wracała ??? Teraz skopiemy Twoja a za pół roku pomożesz mi wtłuc mojej @ ???


Ja wczoraj byłam z Młodą u ortodonty na kontroli aparatów...wszystko jest ok ... ząbki ładnie się prostują ( choć dla mnie krzywe nie są,ale ja lekarzem nie jestem) Póki mamy za free to niech nosi.
Dzisiaj cały dzień spędziłam w Urzędzie rejestrując samochód...ale była kolejka SZOK !!!

Ciężaróweczki miłego popołudnia i spokojnej nocki !!!
Staraczki również miłego popołudnia i stosunkowo udanej nocki !!!
 
Ostatnia edycja:
Amelia może poczekaj jeszcze, może nic straconego, w dalszym ciągu trzymam kciuki, gdyby miało się nie udać, na pewno w niedługim czasie przyjdzie i Twój czas ;)

Dorcia fajnie, że dbasz o ząbki córci.
Obiecuję, że na forum już nie użyje słowa "smykać się" :))

Aniołek jak tam reszta wyników?
 
Witam wieczorowo:)

vegas dziękuję:) mam ogromną nadzieję że to wypali. Pokój Twojej córci jest prześliczny, bardzo podoba mi się ta tapeta w serduszka. Taki pokoik to dla mnie zupełna abstrakcja. U nas rządzą samochody;P

Aniołek te vektory widziałam w Smyku i Dudusiu. To czekam niecierpliwie na wieści;)
A sprawdzałaś sobie te wyniki w internecie? Może mąż się pomylił...?

ianka
mówią że dobry pomysł to połowa sukcesu;) Na pewno coś wymyślisz.

kurczak
planuję otworzyć sklep internetowy. Ale póki co nie chcę zdradzać szczegółów żeby nie zapeszyć:)

Amelia Kochana, przykro mi:( A kiedy masz termin @? Tulę:*

Dorcia mam nadzieję że odnoszę się do tego tematu ostatni raz...Mam swoje powody żeby zachowywać się tak a nie inaczej. Natomiast wywnętrzać się w tej kwestii w tym miejscu nie mam zamiaru. Na koniec chciałabym tylko zwrócić uwagę że to,jak to nazwałaś, "olewanie" nie jest jednostronne. W gwoli ścisłości nie planuję zmiany swojego podejścia.
Dobrze że ból głowy odpuścił. Takie cholerstwo potrafi naprawdę dokuczyć.

Odhaczyłam kolejne pozycje na naszej liście wyprawkowej. Zaopatrzyliśmy się w pampersy i chusteczki nawilżone. W Biedrze są na promocji. Zostało nam naprawdę niewiele do kupienia.

Miłego wieczoru:)
 
Tesiak no to w takim układzie powodzenia życzę, oby się udało, daj znać jak będziesz mogła coś więcej zdradzić ;)
 
reklama
Tesiak ja też chcę już ten temat zamknąć,co miałam napisać-napisałam...moje zdanie znasz i go nie zmienię.Stronnicza nie jestem.

Mężuś robi jaja na miękko ( jajca od kurek oczywiście-ekologiczne )...kto ma ochotkę ??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry