reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hejka ja tylko na moment, a propo wyników to tak jak mówiłam glukoza pierwsza 83 a druga po wypiciu 50g i godzinnej przerwie 76, przesznupałam cały internet w poszukiwaniu informacji, niektórzy straszą, że to może być hipoglikemia, ale hipoglikemia jest jak cukier spada poniżej 55 a mój jakby nie było jest w normie, no nic zobaczymy co mi lekarz powie, po za tym krwinki czerwone poniżej normy, no i mocz..... hmmmmm dawno nie miałam tak ładnego wyniku bo bakterie nieliczne w preparacie, ale za to pojawiły się szczawiany wapnia w postaci kryształków czy coś takiego, podobno może to prowadzić do kamicy nerkowej... qwa nie znam się na tym... ale nie mam ostatnio zastoju z siusianiem, wrecz przeciwnie czasem ide co pół godziny bo czuje, że mi się chce a suma sumarum zrobie kilka kropelek...
Sorki, że tak tylko o mnie.... już nadrabiam,
Dorcia - dobrze, że ból ustąpił :) Fajnie, że Mikołaj w tym roku podoła z prezentem dla Córci :) no i super, że dbasz o jej ząbki od małego :)
Tesiak - w smyku już nie ma wózków espiro... przynajmniej w BB na Sarnim, w takim razie życzę powodzeniu w otwarciu sklepu....
Ianka - fajnie, że siostra przyleciała :) miłych odwiedzin życzę :)
 
reklama
Aniołek to ja Ci kochana powiem że jeśli w moczu są szczawiany to PIJ !!! PIJ !!! PIJ !!! I wypłukuj te szczawiany !!! Ja mam kamicę szczawianową...to właśnie te kryształki łączą się w kamienie ....nie dopuść do tego !!! Zapytaj lekarza co masz łykać na te bakterie i szczawiany...może pomoże żurawinka ( UROVAL MANOSA też jest dobry i na pewno w ciąży można brać )
A to siusianie "po kropelce" świadczy właśnie o stanie zapalnym lub bakterii w moczu
Idź z wynikami do lekarza...wujek Google nie zawsze prawdę mówi !
Dobrej nocki !!!
 
Hej Kobietki. Ja już na Mikołajki kupiłam Martynce prezent. Mam na myśli 6.12:tak: Martynka uwielbia księżniczki, ostatnio polubiła puzzle, więc ma 4w1, puzzle z Księżniczkami:tak: 4 księżniczki, każda składa się z różnej ilości puzzli do ułożenia:tak:
7.12 Martynka ma urodzinki, więc teraz nad prezentem urodzinowym trzeba pomyśleć. Bo na 6.12 skromniej coś dostaje, i tak jeszcze moi rodzice jej coś dadzą /tzn Mikołaj, wiadomo:-p/, teściowa:tak: A 7.12 urodziny i 24.12 Święta i wtedy wypaśne prezenty:tak:

DORCIA nienawidzę bólu głowy. Chyba gorszego bólu nie ma. Dobrze, że Ci minęło:tak: O darmowy aparat na zęby, fajnie. Ja zawsze chciałam na swoje, ale rodzice nie widzieli potrzeby i nie nosiłam:sorry2: Ale ja nie mam krzywych zębów tylko malusią szparkę między przednimi zębami. Mała, ale jak się było nastolatką to dla mnie to był koszmar. Teraz się z tego śmieję:-p
ANIOŁEK ja się nie znam na wynikach, tzn kompletnie nie pamiętam swoich, może od tego zacznijmy. Na pewno lekarz Ci powie co i jak, nie ma co w necie szukać i się stresować;-)
CARLA opowiadaj jak tam Twoje Skarby:-) Córa wyzdrowiała?
VINGA jak tam Nataniel?
AMELIA kurcze, może to jeszcze za wcześnie? Tzn to testowanko.



Śniło mi się dziś, że córkę Oliwię urodziłam:-p Nie wiem skąd to imię bo nigdy nie myślałam o takim imieniu dla córy, ale córa fajna Śmieszka była:-) Już 2x śniła mi się córka, hmm ciekawe czy prorocze czy będzie na odwrót:-p
 
Vinga jak dzisiaj ma się Nataniel ??? Czy nadal "odpoczywasz" u rodziców ???

Vegas
moja mama zawsze mówiła że sny spełniają się na odwrót...czyli może synuś rośnie pod Twoim serduchem ???
Ja u Młodej kompletnie nie widzę żadnej wady...ma ładne równe zębiska...ale dwóch lekarzy zdecydowało że potrzebny jest aparat...to niech tak będzie ! Nosi chętnie ...to mnie cieszy !
 
witam kochane :)
Tesiak, Carla nie wiem o co chodzi w waszym konflikcie ale mam nadzieję, że z czasem dojdziecie do porozumienia. Ja lubię was obie i nie chciałabym, żeby któraś z was zniknęła z forum :(
Tesiak mi też żołądek po glukozie wariował, przez większość dnia nic nie jadłam, bo ciągle pełna się czułam. dobrze, że masz już to za sobą :)
Ianka super, że siostra cię odwiedziła :) nie będziesz się nudzić heh ;) co do spacerów z lub bez wózka, to po prostu wychodzimy bez wózka i chodzimy przy domu. Jak chcę iść na dłuższy spacer to pakuję małego do wózka i już nie wypuszczam ;)
Aniołek po glukozie powinnaś siedzieć w poczekalni, nie wolno nigdzie chodzić bo to przyspiesza spalanie jej i fałszuje wyniki. możliwe, że dlatego taki mały cukier wyszedł po godzinie
Muffi ale dużo się podziało u ciebie :) gratuluję pracy i wizyty u dentysty (dopiero ból cię do niego zagonił? oj ty ty niedobra ;) ) &&& za obronę :)
Kurczak już czkawkę czujesz? ja dopiero od kilku dni mogę zaobserwować jak czka, choć ruchy już dość bolesne są
Vegas śliczny pokój ma Martynka :)
Amelia głowa do góry! przecież jeszcze @ nie dostałaś więc jest nadzieja!!! może jeszcze po prostu za wcześnie na test. Trzymam kciuki dalej :)
Dorcia mnie też ostatnio strasznie głowa boli :( nawet łyknęłam paracetamol raz, bo wytrzymać już nie mogłam. o jajeczko na miękko bym zjadła, albo jajko sadzone takie lekko ścięte :) ale nie wolno mi :(:( Tak dalej jestem u rodziców, dziś pytam P kiedy mam wracać, a on na to, że najlepiej to już :) czyli, że się stęsknił :) zamierzam w niedzielę wieczorem wrócić, bo sobotę chcę jeszcze poświęcić na pracę w mieszkaniu
Nataniel lepiej się czuje, mniej kaszle, katarek też już nie taki duży. mam nadzieję, że do końca tygodnia będzie już zdrowy
 
DORCIA mam ciche nadzieje, że te moje sny będą na odwrót:-p
VINGA fajnie, że z Natanielem już lepiej:tak:
 
Vinga - ja mam do pracy z laboratorium 100m nawet z ciekawośći na google maps sprawdziłam :) nie wierzę, że taki dystans mógłby wpłynąć na wyniki, moje koleżanki z biura jak były w ciaży też na czas przerwy wracały do pracy.....
 
reklama
Wizytę mam we wtorek, na innych forach mi piszą, że mam sie nie martwić, że ten wynik ok, najważniejsze, że nie mam cukru wysokiego.....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry