reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Venna kobiecie w ciąży wg. prawa nie wolno pracować przy komputerze dłużej niż 4 h, ale w praktyce wiadomo jak to wygląda.
Ja miałam bardzo szybki poród, w sumie znośnie bolało 2 godziny, nieznośnie 50 minut i było po wszystkim (z czego te 2 h nie wiedziałam że już rodzę).
 
reklama
No ciekawa jestem czy faktycznie te drugie porody są szybsze, łagodniejsze, byłoby super! Ja rodziłam Martynkę 3h i 10min., więc dla mnie to był na prawdę świetny czas;-) Zmykamy zaraz do Obi;-)

Venna fajny suwaczek:tak: Ja się z moim jeszcze wstrzymam. Na kiedy Ci wyszedł termin porodu? Pewnie będziemy miały podobny:-p Mi wg kalkulatorka na 17-06-2014;-) Wcześniej byłam pewna, że 23-06, ale coś mi się chyba pomieszało.
W ogóle jak się czujesz? Pobolewa Cię jak na @? Bo mnie codziennie tak trochę pobolewa. Wiem, że to normalne, no ale ja i tak zawsze trochę się zamartwiam;-)
 
Ostatnia edycja:
Carla, pozazdrościć krókiego czasu.. teraz co słyszę, to 12h, 13h, masakra:szok: moja mama siostrę rodziła 3 dni, drugą, która niestety zmarła w czasie porodu 18h, ja już byłam z cesarki. Za każdym razem kiedy myślę o tych jej męczarniach, jeszcze bardziej ją podziwiam.

Vegas, wiem, że powinnam się jeszcze wstrzymać, ale jakoś nie mogłam. Nie powiedziałam za to nikomu (tzn oczywiście mąż wie), więc chociaż tak sobie zrekompensuje tą chęć podzielenia się :)
Mi termin wyszedł na 15 czerwca :) fajnie, że termin mamy podobny. Ogólnie piersi bolą mnie niesamowicie, brzuch jak na @ boli coraz mniej.. ale wciąż coś tam czuję. Poza tym głodna jestem z rana niesamowicie i to chyba tyle. Wybierasz się do lekarza? z tego co pamiętam to najpierw będziesz śledzić postępy betą? :)
 
Fajnie nam sie terminy w 2014 układają.
styczeń- Vinga
luty- Tesiak
marzec- chyba wolny:-D
kwiecień - Aniołek
maj- ja
czerwiec- Vegas i Venna

Na lipieć/sierpień przewiduję Dorcię i Iankę:-):-):-):-):-)

Vegas- 3 godziny? poród błyskawiczny. ja rodziłam prawie 17!!!!!!!!!!! Moja znajoma pierwsze dziecko rodziła 24h a drugie urodziła w domu, po godzinnych skurczach zaczęły sie parte, zadzwonili po kartekę ale nim dojechali było już po wszystkim.Odcięli pepowine. zazdroszczę takiego porodu

Carla- u Ciebie też szybko. Moje znieznośne skurcze trwały 4 godz. teraz chce zzo, bo przy Nelce jak mi położna powiedziała o anestezjologu, który będzie mnie kluł w kręgosłup to uznałam, ze ja wole bez. Jak miałam kryzys 7 centymetrowa to błagałam, żeby ktoś mi zrobił to znieczulenie- było za późno. Gaz super sprawa- tez bym chciała ale u mnie nie ma. Opcja, żeby zacząć rodzić rano jest super, będziesz wypoczęta. Mnie skurcze załapały o 21.30. Nie zmrużyłam oka przez całą noc.
Nie wiedziałam, że moge pracować 4h. Komputer to moje narzedzie pracy,ale w mojej firmie to nie przejdzie. Kiedy karmiłam piersią co miesiąc miałam pogadanke na temat czy jeszcze muszę, ile karmię i jak długo zamierzam. A kiedy wrociłam z urlopu w sierpniu to kierownik powiedział, że chyba moje dziecko już nie jest karmione piersią, wiec czas pracowac jak wszyscy 8h!!!!!!!!!!!!!! Niektóre moje koleżanki z nnych firm korzystały z przywileju matek karmiących do 2,3 roku zycia dziecka. Lubie swoją pracę, nie lubię atmosfery jaka się pojawiła ostatnio. Zastanawiam się nad wychowawczym po zakończeniu macierzyńskiego..........
 
Ostatnia edycja:
Carla tak mam młodszego brata i siostrę ;) Ciesze się że jest nas aż 3 ;) Zawsze było mega wesoło w domu :)

Wasila to dobrze, że już lepiej ;) Faktycznie rok układa się ładnie ;) Co miesiąc poród :p
 
Witam wieczorową porą. My już po zakupach w Obi;-) I czas na mały relax;-) Ja mam tylko brata starszego, ale od dawna jest na swoim, ma żonę i trójkę dzieciaczków i widujemy się kilka razy w miesiącu;-)

Venna tak, pójdę wpierw na dwie bety i sprawdzę czy prawidłowo przyrasta beta i pod koniec tyg. umówię się do lekarza. Teraz to by jeszcze nic nie widział, ale za jakiś tydz. czy dwa pewnie zobaczy. No zobaczę na kiedy mnie umówi;-)
Wasila coś tam Ci się machnęło z Vingą bo ją 2x wpisałaś;-) A gdzie lista staraczek?? która następna?
 
Z racji tego że mój okupuje dzis pol dnia laptopa, nie mam jak popisac z wami, piszę z tel a nie wygodnie. Moje dziecko wspina mi się dzis wszędzie i się fryga jak ją sciagam, ale się zaczyna robić diabelkiem! Strach się bać. Jutro Wam poodpiauje teraz zaczynam oglądac 30 letniego "znachora" nie wiem czy mnie wreci, ale słyszałam dużo dobrego. Odniose się na szybko do wasili mam nadzieję że się wpleciemy z dorcia w te terminy letnie!
 
A u nas burza hula :| :| :| !!!! Dziwne, w połowie października ???

Ej słuchajcie dawno Vingi tu nie było prawda??? Halooooo VINGA daj znaćććć co u Ciebie !!!
 
Ianka nie może być inaczej...wpisujemy się na lipiec !!! Wiesz ciężarnej się nie odmawia !!! Lista zaginęła ???

Wasila ile masz rodzeństwa ?

Vinga pojechała na weekend do rodziców...cos mi się tak wydaje !!??

Vegas
ja też mam tylko brata-starszego 8 lat...czy Twój też Ci chłopaków odstraszał ???

Ja też szybciutko urodziłam ( mimo ZZO) od pierwszego bolesnego skurczu 4 godziny 15 minut...zmykam pod prysznic !!!
 
reklama
Muffi vinga n tydzień do rodziców pojechała, na dniach myślę że się odezwie. Uwierzy że dzis grzmialo i zablyskalo się parę razy nad kopenhaga! W szoku bylam. Teraz!
Dorcia o tak! Ciężarnej się nie odmawia. Dalej piszę z tel Wrr i dalej oglądam film. Wrócę na reklamie hehe
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry