reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vegas już poprawilam.

U mnie znowu ten sam ból brzucha i krzyża co wczoraj brrr
Idę pod prysznic i spać!
 
reklama
Dorcia, Vegas - dzieki , mała już lepiej , choć katarek jeszcze jej przeszkadza ..

Aniołek - już niedługo poczujesz ruchy maluszka

Carla - ja wiem że nie daje gwarancji , co najwyżej łagodniej się przechodzi ospę , ja nawet bym chciała żeby przeszła ją jako dziecko , a jak wymyślą szczepionkę na katar to ja ustawiam się pierwsza w kolejce :) serio , nienawidzę tego dziadostwa ! Fajna kiecka , pewnie się zmieścisz w nią zaraz po porodzie :)

Venna - zdradź w jakich fajkach pracujesz , o ile to nie tajemnica ;) , ja od początku się smarowałam oliwką , później był palmers , elancyl , vichy i wiele innych , bardzo chciałam uniknąć rozstępów na brzuchu , niestety nie udało się :( , co najlepsze wyszły mi na dwa dni przed porodem a rodziłam w 2 tyg po terminie , popłakałam się jak je zobaczyłam , wiem głupia jestem ale co zrobić :) nie jest ich dużo ale jednak są , jak na mój bardzo wielki brzuch i duże dziecko to chyba powinnam się cieszyć że tylko tyle ..

Muffi - to mamy taki sam cyc hehe , u nas dziś bosko było , piękne słońce i 19 st :)

Wasila - dobrze że już brzusio nie boli , Carla dobrze pisze o tych 4 h , najbardziej wkurza mnie to że pracodawca na pewno wie o tym a głupa rżnie.

lista

Amelia @ 20.10
Samosia @ 20.10
Dorcia @ 23.10
Gabryska @ 24.10
Fuma_Foch @ 30.10
ianka @ 10.11
 
Dziewczyny dobijacie mnie..nie sposób doczytać tego wszystkiego :D a Vinga jak wróci to bedzie miala do nadrobienia z 30 stron :-)
Muffi-ja tez zawsze chcialam miec jeszcze jedną siostre lub brata(najlepiej starszego:))..Mam tylko jedna siostrę ale bardzo fajną wiec jakos mi wystarcza ;P
Carla-ladna kiecke sobie kupilas:) A Tomek to bedzie najlepszy brat ever skoro juz na dzien dobry siostrze zaprezentuje Barbie syrenke ;D
u nas dzis ziiiimnoooo..w idealnym świecie ominełabym listopad,przeskoczyła odrazu do Świąt a tydzień po sylwestrze była by wiosna ..
 
U nas dziś było ponad 20st i cudowne słonko:tak: Ja uwielbiam jesień!:-)

DORCIA nie, mój brat zawsze lubił mojego ex chłopaka i teraz męża;-) Jak widać nie miałam ich zbyt wielu na koncie:-D Z ex byłam 2 lata a z mężem w styczniu stuknie nam 6 lat razem:-)

SAMOSIA no to żałuj, że u mnie nie byłaś na Śląsku, tutaj ciepełko ponad 20st:-p

IANKA Znachor fajny film:tak: Mój tato uwielbia i co Wielkanoc leci w tv i też spoglądam:-p


No to za tydzień kciukawce za Amelię:-)
AMELIA jak tam przed NIEdostaniem @?:-)
 
Vegas - nie nastawiam się jakoś specjalnie ale mam cichą nadzieję że wreszcie się udało :tak:

Samosia - w moim idealnym świecie wiosna by trwała cały rok :)
 
Ahhhhh faktycznie zapomniałam, że Vinga wyjechała !!! Skleroza...

Amelia 3mam kciuki !!!

A w moim idealnym świecie byłoby piękne długie lato, potem polska ciepła złota jesień potem odrazu święta i piękna biała zima, no i odrazu ciepła wiosna ;) Nie lubie tych zimnych i deszczowych okresów między jesienią a zimą i między zimą a wiosną ;]

A ja dziś dostałam @ i pół dnia umierałam blehhhhh ;/
 
Muffi jak coś to mów ...wpiszemy na listę ...albo wpisz się sama :-D
Ja zmykam do pracy...zapowiada się cięęężki dzień...mam dzisiaj 9 godzin Młodego...dam radę..dam radę..dam radę !!!

Muffi a Ty masz FB ???

Carla jak dzisiaj samopoczucie ???
 
Ten masaż sutków nic nie daje, ani jednego skurczybyka nie czułam... Jak dziecko nie chce wyleźć to nic go nie zmusi, wrrr, a miałam nadzieję że do piątku się wyrobię.

Wasila jakbym miała możliwość znieczulenia to bym brała wszystkiego po trochę :) Zobaczymy jak teraz będzie, jak pójdzie równie szybko to dam radę i bez.
Wiesz, nie może być tak, że coś w pracy nie przejdzie. Jest KP i on dla pracodawcy powinien być biblią. Jak nie może Cię przenieść do innej roboty żebyś tyle czasu przy komputerze nie siedziała to musi Cię zwolnić z 4 h.
Przykra ta atmosfera, ja miałam kiedyś super pracę, uwielbiałam swoje obowiązki, ale szef wprowadzał taką atmosferę że nawet jak teraz mi się śni to mnie brzuch z nerwów i strachu boli..
Mam nadzieję, że bóle przeszły.
Muffi im więcej dzieciaków tym weselej :) Teraz to trzeba mieć chyba kasy dużo na 3 dzieci.
Vegas ja byłam u gina w 5 tc i tylko nerwy miałam, bo nic nie było widać i on że ciąża pozamaciczna :/ Ja bym poszła w 7-8 tygodniu.
ianka u mnie ładna pogoda na szczęście :)
Amelia też nie jest tak, że łagodniej się przejdzie chorobę. Samo to, że szczepiąc przeciwko czemuś można na to zachorować jest wg. mnie wystarczającym powodem do nie podawania szczepienia.
Samosia Nela sama wybrała, co chce od Tomka, i trzyma się tej wersji już od 2 miesięcy. Barbie leży już w szafie i czeka :) Od teściów dostanie strój do baletu z okazji narodzin brata.
Twój idealny świat bardzo mi pasuje :)
Vagas piękną i słoneczną jesień też uwielbiam :)
Dorcia dziecko z samego rana tak mnie wkur... że myślałam że ją trzepnę!!! Dziś jest dzień kubusia puchatka w przedszkolu, więc dzieci miały przyjść w kolorach kubusia. No to ja jej założyłam czerwone rajtki, bluzkę i ma taką żółtą spódnicę, no i ona jazda że nie chce tej kiecki, że chce inną. Kuźwa dzieciak będzie mi mówił w co mam ją ubierać??!! Ależ mnie wkurzyła! I jeszcze sobie żółte spinki z włosów powyciągała na znak focha. Dobrze że sobie poszli, ja mam spokój.
Oby syn był znośny, bo jak wda się w siostrę to mam przerąbane :/
 
reklama
hej kochane!!! wczoraj wróciłam ale było już późno i nie miałam siły na forum zajrzeć. ale przez cały tydzień myślałam czy Carla urodziła :) ale widzę że jeszcze w dwupaku jesteś ;) na prawdę fajnie nam się układa ten 2014 rok :) co miesiąc jakiś poród hehe widzę dwie nowe zaciążone?? gratulacje :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry