reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja tylko tak słyszałam, ze teraz największy kryzys będzie i ten co się utrzyma w 2013 to już da rade. Ale kto wie. Nie chce Cię straszyć, ale wiem ile ja wzięłam na swoje barki. A co zamierzasz otworzyć niemartwsie ?
 
Na razie nic nie będę mówić, żeby nie zapeszyć. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła Wam przedstawić moją ofertę :D
Już mam właściwie wszystko przygotowane do startu. Wiele kasy w to nie wkładam, więc nawet gdyby coś tam nie poszło, to nie będzie tragedii. No ale mam wielką nadzieję, że się uda, bo to by rozwiązało wszystkie nasze problemy z kasą.
Nika, trzymam kciuki, żeby u Ciebie też było dobrze. Może i własny biznes kosztuje wiele nerwów, ale wiesz, że pracujesz na siebie. Warto być swoim własnym szefem :)
 
Dokładnie - własna działalność - wiesz że pracujesz na siebie - mi sie też zawsze marzył własny biznes ale koncepcji i kasy brak - na razie ciesze sie z tej pracy którą mam:).
Ksiądz po kolędzie już poszedł wiec oficjalnie zaczynam weekend:) - moge w koncu wskoczyć w domowe fatałaszki i zmyć makijaż:)
 
Ostatnia edycja:
Aniołek ja tez już mam weekend. A na przyszły tydzień mamy plan wyjechać na 4 dni i coś słyszałam ,ze Mój ma jakąś kolację przy świecach w planie:)

A co jutro będziemy robić to jeszcze nie wiem. Chciałam co prawda namówić Mojego na ściankę wspinaczkową ale nie przeszło:)


I powiem Wam,że ja to ale jestem-najpierw mnie Mój długo musiał namawiać na starania a teraz to już się nie mogę doczekać wiosny:)
 
Ostatnia edycja:
Oj tak.Kwiecień i Maj to w ogóle moje ulubione miesiące:)
Chociaż ja planuję już od marca rozkręcić starania na dobre.
To jest mój plan na rok 2013 -postarać się o dziecko.Nie upieram się ,ze musi się w tym roku urodzić ale ma być "zrobione":)
 
Ja prowadziłam działalność... I powiem szczerze, że jak ma się stałe, pewne zlecenia to jest ok. No i najlepiej jak nie trzeba nikogo zatrudniać. Tylko że ZUS i US za każdą zł ścigają i to też stres powoduje. Księgowość tak rozliczała moją siostrę że źle liczyli vat i nie odprowadzali dochodówki i teraz 13 000 zł jest winna, a działalności już dawno nie ma. Tak więc trzeba wszystkiego bardzo dokładnie pilnować.
Zobaczymy co mi mąż powie jak wróci ze snowboardu, nie odpuszczę tematu, bo nie ma z czym zwlekać. Mam umowę na zastępstwo do końca maja, jakbym wiedziała przed majem że jestem w ciąży to znajomy by mnie zatrudnił, ja bym mu dała na zus, ale przynajmniej maiałabym wysoki macierzyński i l4 (pierwszą córę urodziłam ponad miesiąc za wcześnie i pewnie teraz nie miałabym problemu z l4). Trochę to naciągane, ale przy pierwszej ciąży miałam działalność i marną umowę o pracę i miałam grosze, więc teraz byśmy byli "do przodu" z kasą- ciężko w tym kraju mieć godne zarobki więc trzeba sobie jakoś radzić i kombinować mówiąc szczerze...
 
reklama
Carla masz rację, ja z racji tego, że mam sklep to mam pracownika, bo ja badam wzrok i jak się zamknę w gabinecie na badanie, to musiałabym optyka na jakieś 20 min zamykać, a to takie nieprofesjonalne. Eh, w tym kraju ze wszystkim ciężko. Więc jak są gorsze miesiące to niestety martwię sie nie tylko o siebie, ale martwię się o to z czego zapłacę pracownikowi. Mam nadzieję, że znajomy Cię zatrudni i będziesz miała tak jak sobie zaplanowałaś. Nasze dziewczyny są w podobnym wieku. Pozdrawiam

Dziewczyny nie mogę się doczekać tych plusików na testach :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry