reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny masssssaaaakraaa!!! nie wiem czy obiło się Wam o uszy ale w Szczecinie dzis jeden GIGANTYCZNY korek :szok:
tak jak zazwyczaj wracam z pracy do domu 20 minut to dziś jechałam 4.5 godziny! no szlak mnie trafił .. całe szczescie poza staniem w korku reszta wieczoru była przyjemna bo niedaleko nas studenci wystawiali sztukę teatralną i wstep byl darmowy wiec sie wybralismy-tym razem oczywiscie piechota..bardzo profesjonalnie zagrali i uratowali mi wieczor :-D
Witam nowe dziewczyny-fajno,że się do nas przyłączyłyście..im nas wiecej tym razniej :-)
Piszecie o wlasnych firmach..mi tez sie marzy aby zalożyc punkt opieki nad dziecmi ale póki co w kolejce mam inne duze wydatki i chba sie bede musiala wstrzymac jeszcze jakis czas..
Amelia-sto lat dla córci :)niech zdrowo rośnie!
Ehh my nadal nie mozemy ustalic kiedy dokladnie zaczynamy sie starac..najpierw była mowa o maju ale teraz chyba bardziej czerwiec jest na tapecie..ale i tak mam wrazenie ze jakos spontanicznie sie zdecydujemy pewnego dnia i nie bedziemy patrzec w kalendarz :D
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Witam nową koleżankę ;)

Jakoś nie mam weny do pisania, nie wiem czemu :p Może przesilenie zimowe ;]

Co do wkręcania sobie bezpłodności to pamiętajcie, że CAŁKOWICIE zdrowe pary przy współżyciu w najpłodniejszym dniu (dzień przed owulacją) mają tylko 26% szans, że dojdzie do zapłodnienia. Czyli zdrowe pary zakładając, że wychwycą owulację i będą się sexić w najpłodniejszym dniu "zajdą w ciążę" dopiero w 4 cyklu ;) Więc spokojnie dziewczyny. Wiecie, że trudno wychwycić owulkę i wstrzelić się w ten dzień a i tak daje to poczęcie dopiero w 4 cyklu starań!!!
 
Witam się z rańca, zaraz idę się szykować do pracy :)

Samosia
współczuję, pamiętam takie korki z Wrocławia, masakra była, kiedyś stałam w jednym miejscu nie ruszając sie nawet o centymetr około 2 h. Za korkami nie tęsknię.

Muffi ale super kicia, wasza? U mnie ten kotek w awatarze to nasz. A to, że zdrowa dla zdrowej pary staranie się przez około rok jest normą to wiem, tylko jak się człowiek nakręci to różne głupie myśli chodzą po głowie.

MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI
 
Hejka:)
Witaj Beatrycze:) im nas wiecej tym lepiej - więcej testów = więcej emocji :-):-)
A ja dzisiaj obudziłam sie z bólem głowy i boli do teraz - ale piję kawkę wiec może przejdzie - mężuś pojechał do pracy - a ja zmieniłam pościel, wstawiłam pranie, i delektuje się sobotnim nicnierobieniem :-):-)
Samosia - współczuje stania w korku - ja a szczęście do domu wracam obwodnicą więc tam raczej korki się nie zdarzyły jeszcze - :D
Pozdrawiam i miłego dnia:)
 
Nika - też zaszłam w 3 cyklu i wcześniej ryczałam mężowi, że na pewno jest coś nie tak z naszą płodnością. Ale z nas panikary ;) Też słyszałam o tym, o czym pisze Mufi. Za pierwszym razem to zachodzą przede wszystkim nastolatki na imprezach ;) No ale przeczytałam kiedyś, że 1 na 5 par ma problemy z płodnością, więc od razu byłam pewna, że to na pewno my! Zero optymizmu, oto cała ja!
No właśnie miałam pytać o tego kotka w Twoim awatarze, Nika. Jaka to rasa? Jest przesłodki!

Samosia - 4,5 h :szok: jakaś masakra! Dobrze, że wieczór został uratowany :)
 
Witam sobotnio ;)

Ten kotek to nie mój ;] Znalazłam w internecie i tak mi się spodobał ;] Zachowuje się jak ja z rana w łóżku ;)

Nika fajny ten twój pluszak, co to za rasa?? Wrzucisz jakąś większą fotkę??

A to o płodności to napisałam, żebyśmy się nie nakręcały za mocno. Ja jak się nakręcam to sobie to przypominam ;] I tak prawda jest taka, że najłatwiej zajść w ciążę jak się tego nie planuje ;]

Pozdrawiam!
 
018.jpg
To Aldona ( w skrócie Aldi) z Mają jak Maja miała z pół roku :) Wiadomo, kot na macie dziecko obok :-D Aldi zawsze najfajniejszą miejscówę wybiera. Aldona to Pers z niewielką domieszką zwykłego dachowca.
 
Piękna córeczka i świetny kociak ;] Hehe wiadomo, że kotki wygodne są i najlepsza miejscówka zawsze dla niej ;) Super fotka ;]
 
jesien 2012 406.jpg

A tak wygląda obecnie moja corcia. Dziewczyny pochwalcie się swoimi pociechami.
Ale tu dzisiaj cisza.
 
reklama
DSC00067.jpgOto mój Śmieszek podczas dzisiejszego spacerku.

Nika - Śliczna blondyneczka z Twojej córy :)
Kicia świetna! Jaka wygodnicka :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry