reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Z tym wózkiem to faktycznie kiepsko wyszło, mogłam nie kupować uzywki i mama by musiała wyskoczyć z 1250 zł czy więcej. No ale fotelik powiedziała że kupi, więc wczoraj jej oświadczyłam ile kosztuje- hehe ale miała minę jak jej powiedziałam że 450 zł :) I mówi że ok, że ona ze swoim na pół kupią (kuźwa jakby mało zarabiała, na piwo i fajki wydaje z 600 zl miesięcznie) i później dzwoni co takiego ja chcę kupić, czy to nosidełko czy co. Więc teraz pewnie kombinować będzie używany fotel znając ją... Jak się wkurzę to do teściów pójdziemy, oni bez gadania kupią, do wózka chcieli się dorzucić to ja mówię że nie trzeba, że moja mamusia sama kupi bo tak się zapierała :/

Vinga ja nie wychodzę w taką pogodę bo padam, czekam do wieczora... Fajnie że bierzecie większe mieszkanie, zazdroszczę Wam :) Oby obyło się bez problemów. Nataniel rozdarty bo pewnie źle upały znosi, a Ty nie bierz wszystkiego na siebie! Należy Ci się odpoczynek.
Dorcia jaki tam wieloryb, bez przesady. Ja też się zastanawiałam jak tam u Ciebie z pracą, dobrze że czegoś szukasz, zawsze to jakaś odskocznia od życia codziennego.
Aniołek sama jestem ciekawa czy będzie widać fasolkę, mam nadzieję że podzielisz się dobrymi wiadomościami :)
Gabryśka chyba bym zeszła z tego świata w takiej temperaturze i przez tyle czasu.
ianka no kurcze jak się wali to się wali wszystko... Mam nadzieję że z mężem się dogadacie, ból przejdzie i wakacje wypalą. Ja nie mam obu ósemek na dole, kasy i bólu sporo to kosztowało, ale mam spokój.
Kurczak jak w pracy nie będzie problemu to najważniejsze :)
Amelia obyście też bez problemu pojechali na zasłużony urlop :)
 
reklama
Carla - no to faktycznie z tym wózkiem nie fajnie wyszło, z drugiej strony okazja była więc szkoda było nie kupić, ale może faktycznie ten fotelik chociaż kupią.
Upał taki, że masakra, zjadłam loda, leże i czekam na A, muszę jakieś pranie zrobić a sił brak
życzę chłodnego popołudnia.
 
Dorcia - dalej nic nie widzę :) ,oj chętnie bym się popluskała , dawno nie byłam ale z małą to ciężko na razie.No tak przecież wakacje są ..... sama bym wróciła do pracy bo już czasem *******ca dostaje :/
Vinga - fajnie że udało Wam się na większe zamienić , na pewno przyda się dodatkowa powierzchnia :)
Carla - to może zaproponuj wizytę w sklepie :) , używany fotel kupiłabym tylko z dobrego źródła by mieć pewność że był bezwypadkowy także niech mama nie kombinuje tylko zabierz ją do sklepu :)
Aniołek - mam nadzieję że będzie widać fasolkę :)
 
Aniołek fajnie że wyższą ciążę będziesz miała zimą/wiosną. Jednak ciąża latem nie jest taka super jak mi się wydawało :) My dziś wyszliśmy z domu po 18 a i tak było ok 30 stopni.
Amelia a Ty na wychowawczym jesteś? Nie myślałaś żeby Maję do przedszkola już posłać? Ja po kilku miesiącach w domu chodziłam po ścianach, ale teraz mam nadzieję że będzie inaczej i spokojnie rok wysiedzę :) Fotela w sklepie nie kupię ze względu na cenę, zresztą wątpię żeby u nas takie sprzedawali. Jak będzie kombinować bo sama kupię i tyle, ja chcę taki montowany do stelaża (a zapierałam się że nie chcę).
 
Hey laski!!!

Ja już wróciłam, było bardzo przyjemnie ;) Ale upał nieziemski dziś !!!


Fuma współczuje pracy na polu w tych upałach. Mam nadzieje, że niedługo już koniec. I trzeba zagonić tego młodego do pracy !!!


Dorcia ja tam nie widzę żadnego wieloryba tylko 2 fajne zadowolone laski ;) Pozytywna fotka ;)
Fajnie, że masz klimę w domuu! No i dawa czadu z tymi CV !!! A nóż się uda!


Ianka mmmmm ale pysznie brzmi to menu na urodzinki Roksanki ;) Tak w ogóle to 100 lat dla malutkiej :* Jak się udała imprezka???
Współczuje bólu zęba… biedna, się wycierpisz. 3mam kciuki, żeby się poukładało z mężem.


Carla no to mama Was w jajo zrobiła. Ale przynajmniej zakup wózka macie już z głowy ;)


Amelia zdrówka dla córy, mam nadzieję, że już lepiej!


Gabryska o matko! Ale mieliscie przygode !!! Zawsze cos


Aniołek super, że imprezka się udała!!! Koniecznie wstaw fotkę, chcę zobaczyć jak wyglądałaś !!! Aaaaaa i już się nie mogę doczekać twojej jutrzejszej wizyty u gina ;)


Vinga gratuluje większego mieszkanka ;) Nie przejmuj się tym chwilowym chaosem, niedługo wszystko powinno wrócić do normy ;)
 
Witajcie !!!

Carla jednak fotelik montowany do stelaża ??? Wygodna sprawa !!! Jak się czujesz ??? Ja rodziłam młodą 10 lat temu i upały były takie jak i dzisiaj...koszmarnie wspominam 8,9 miesiąc...ale udało się wytrzymać :eek::-D

Ianka jak tam sprawy sercowe ??? Jak się czujesz ???

Vinga widziałam filmik z Natanielkiem w roli głównej !!! Superowy !!! Wiesz co Ci powiem...mamuśka kupiłaś dziecku krzywe klocki...nie chciały ustać jeden na drugim !!! Ty niedobra mamusiu !!! :-D:-D:-D:-D

Aniołek ...klimę mam na kółeczkach :) Ale spokojnie daje radę "ochłodzić" całe mieszkanie !!! Ja jestem w chwili obecnej zatrudniona u znajomej...sprzątam jej biuro raz /dwa razy w tygodniu więc jak znajdę pracę to tylko na 1/2 etatu...zatrudniłam się z myślą o ciąży...a tu ciąży nie ma i nie będzie aż do lutego/marca. Jak się czujesz ??? Czekam jutro z niecierpliwością na wiadomości wieczorkiem !!!

Muffi było przyjemnie mówisz !!! To super !!!
Czy mnie oczy nie mylą....masz dzisiaj rocznicę ślubu ???? BAWEŁNIANĄ ??? Najlepszego kochana !!!!!!!

Chłodnej nocki kochane !!!
 
Ostatnia edycja:
hehe Dorcia, krzywe to one nie były. ale wiecie co, strasznie jestem dumna z Nataniela, bo w życiu się nie spodziewałam, że tak małe dziecko klocki będzie układać
Carla, oj niefajnie wyszło z twoją mamą. niefajnie z jej strony oczywiście, bo skoro coś obiecała to powinna obietnicy dotrzymać. Fotelik montowany do stelaża to dobra sprawa.
Aniołek, ja też bym nie pożyczała, sami przecież kredyt spłacacie (dobrze pamiętam??). tym bardziej, że wiesz że nie oddadzą bo ciągle w długach toną.
ja wczoraj rozmawiałam z moim czy może lepiej nie jechać na te wakacje, bo kasę trzeba oszczędzać. ale mój kochany mąż twierdzi, że to mogą być nasze ostatnie wakacje i długo nic przez kilka lat, więc odpoczynek nam się przyda
tak więc zaczynam nas powoli pakować nad morze :)
 
Vinga - to samo powiedziałam mojemu mężowi, tak mamy kredyt jeszcze 140 tys nam zostało do spłacenia :) i też chcemy jechać na wczasy :) a nie pomagać tesciom, którzy sobie nasrali w życiu
Jedźcie i odpoczywajcie :) Pogody Wam zyczę :)
 
Tak Dorcia mieliśmy wczoraj rocznicę ;) Dziękuję za życzenia :)

Aniołek jeżeli faktycznie twoi teściowie cały czas mają długi i nie potrafią się z tym uporać to masz racje, żeby im nie pożyczać bo kasa przepadnie. W ogóle strasznie nie lubię pożyczania kasy (z obydwu stron pożyczać od kogoś i komuś) to jest zawsze takie krępujące. Poza tym to są ciężko zarobione przez Was pieniądze i macie tak poprostu rzucić na stół 2000??? Na miejscu twoich teściów wstydziłabym się iść po pożyczkę do swoich dzieci. Z reguły to rodzice pożyczają dzieciom, gdy te stają na nogi bo nie mają stabilnej sytuacji finansowej a nie na odwrót heheheh ;)

Vinga mam nadzieje, że wakacje będą udane. I twój M. ma rację, że należy Wam się odpoczynek po tym całym chaosie i bałaganie związanym z kupnem mieszkania. Więc ciesz się Kochana !!!
 
reklama
vinga- udanych wakacji i pieknej pogody

muffi- spoznione zyczenia rocznicowe, milosci :tak:

Aniolek- dobry zwyczaj nie pozyczaj, tez bym w takiej sytuacji nie pozyczyla.
Kciuki za wizyte :tak:

Wogole nasza przygoda z autem ma ciag dalszy niestety. W poniedzialek M. pojechal wypozyczonym samochodem odebrac nasz, zaplacil, ujechal 40 km i znowu pasek poszedl, no jak pech to pech. Spartaczyli robote mechanicy, teraz znowu u nich stoi na warsztacie, M. ma zastepcze. Jakies fatum czy co :no:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry