reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla jeśli chcesz znać moje zdanie...ja kupiłabym ten tańszy. Ja patrzyłabym na wygodę siedzenia dziecka i Twoją a nie na firmę !!! Młoda zawsze miała foteliki "nie oryginalne" i się spisały !!! Ja w te testy nie do końca wierze :baffled:
Kochana będziesz mieć "parkę" marzenie wielu babeczek ( w tym i moje )
Podobno chłopcy się lepiej chowają, są bardziej "mamusini" i twardsi :-) Jak zobaczysz małego pomarszczonego i czerwonego synusia to się zakochasz !!!
:tak::tak::tak:

Amelia Carla ma rację,nie wolno wychodzić na słońce podczas antybiotykoterapii...ja miałam trzy antybiotyki pod rząd i dopiero kilka dni po ostatniej dawce poszłam nad rzeczkę :cool2: Zdróweczka dla Niuni

Aniołek ma podobną sytuację z teściami...mój M pożycza i jak dotąd nie zwrócili mu ani grosza...jego sprawa...ja się nie wtrącam bo to drażliwy temat !!! Myślę że jak powiedziałabym stanowcze "nie" to by nie pożyczył ...a tak to niech sam się głowi jak odzyskać kasę !!!
Kochanna od 18 siedzę przy lapku i czekam na wieści !!! Na pewno będzie wszystko OK !!! Nie stresuj się !!!:tak::yes::tak:

Vinga to kochana nareszcie zasłużony odpoczynek będziesz mieć !!!:cool2::laugh2:

gabryska złośliwość rzeczy martwych-dosłownie...co za pech...nieźle spartaczyli robotę skoro zepsuł się znowu od razu !!!:no:

samosia dużo bym dała za remoncik...a ja uwielbiam przenosić, układać, dopasowywać i kupować oczywiście !!! Czekamy na fotki ,bo myślę że się pochwalisz efektem końcowym ???

U nas coś się psuje pogoda..zawiozłam Młodą z Babcią nad rzekę ...jak wróci M zaserwuję mu obiadek i też chyba pojedziemy...o ile się pogoda nie zepsuje na dobre :baffled::szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorcia, od soboty do wtorku tylko, bo w środę już sprawy mieszkaniowe musimy załatwiać.
ja też chciałam parkę, ale kto wie, może mojemu Gabrysiowi coś jeszcze odpadnie :p
 
Aniołek - wszystko będzie ok, czekamy na wieści :)
Carla - właśnie słyszałam że wyjście na słońce przy antybiotyku może powodować przebarwienia na skórze.Do pracy wcześniej czy później będę musiała iść , i jakoś to ogarnąć , zobaczymy.Prawda jest taka że wszyscy są zadowoleni ze swoich fotelików dopóki jeżdżą bezwypadkowo !! Moi znajomi mieli " zwykły " fotelik kupiony w markecie, bardzo go chwalili , aż do dnia wypadku ,z fotelika nie zostało nic a dziecko jest kaleką , cud że żyje, do mnie to przemawia i testy też , ja kupiłam maxi cosi nie ze względu na markę tylko ocenę w testach , jeżdżę dużo ale prawda jest taka że można jechać do sklepu i może się coś stać . kupiłabym używkę i później odsprzedała. Nie smuć się, Tomasz to bardzo ładne imię ale rozumiem Cię bo też chciałabym dwie dziewczynki , i Dorcia ma rację , jak go zobaczysz to przepadniesz :)
Vinga - :-D
 
Melduje się po wizycie, Na USG widoczny pęcherzyk 6 mm z ciałkiem żółtym, ładny okrąglutki, lekarz mówi, że wszystko na dobrej drodze, za tydzień mam przyjść na kontrolne USG, co mnie zaskoczyło Bezpłatne - żeby zobaczyć zarodek i ewentualnie serduszko mówiłam mu że cykle z reguły mam 31-32 dni więc podejrzewam owulację późno:) Cieszy mnie to, że ciąża umiejscowiła się prawidłowo w macicy, karte ciaży mi już też założył, przepisał mi także luteine dopochwowo na te bóle podbrzusza, dał też nr komórki w razie gdybym nie daj Boże zaczeła plamić itp. Tak więc z wizyty jestem zadowolona :) aaaa i według USG to 5 tydzień TP wyznaczył na 08.04.2014r.
Miłego wieczorku.Zobacz załącznik 576231
 
Ostatnia edycja:
Aniołek - cieszę się że wszystko ok :) , dobrze że masz fajnego lekarza , a za tydzień to może się z Kurczakiem na wizycie spotkacie :)
 
cześć

Dochodzę do siebie po żniwach. Na szczęście już koniec. Młody raczył przyjechać w sobotę i nawet należy przyznać ,że jeden dzień się starał. Ale w niedziele do południa padał deszcz i Młody z radością stwierdził ,ze za mokro i kombajn nie wjedzie.Po czym pojechał do domu.Zostały niecałe 2 hektary i to Mój z teściem wczoraj skończyli.

Aniołek -gratuluję wizyty. Bardzo się ciesze ,ze wszystko u Ciebie dobrze, będę dalej trzymać kciuki:-):-D:-):-D.

Dorcia -widziałam na grupie Twoje zdjęcie, fajnie Cię zobaczyć.

Carla-trochę Cię rozumiem bo ja kiedyś marzyłam o dwóch dziewczynkach.Ale mali chłopcy tez są słodcy,zobaczysz.

Vinga miłych wakacji.

U mnie chyba niedługo @ nadejdzie bo brzuch mnie boli jak wściekły. Ale pożyjemy,zobaczymy
 
Ahhhh Aniołek, świetnie!!! Dobre wieści ;)) I fajny lekarz, dał swój numer i masz nastepną wizytę za tydzień super! Gratulacje!!!

Amelia zgadzam się z Tobą co do fotelików w 100%

A ja dziś próbowałam ćwiczyć Chodakowską, bo inaczej tego nazwać nie można. Włączyłam jej program Skalpel i kurde on trwa 45 min a ja doszłam do 22... masakra ;) Nie wiem czy się zmotywuję dalej żeby ćwiczyć. Któraś z Was próbowała treningów Chodakowskiej ???
 
reklama
Fuma - jak dobrze że już koniec , to ciężka harówka musi być !! , może jednak @ nie przyjdzie ? trzymam kciuki &&&.
Muffi - ja ćwiczę z Mel b - na youtube znajdziesz krótki 10- minutowe serie na różne partie ciała ,ja zazwyczaj robię 4 tak by wyszedł pełen trening ,ale jak dopiero zaczynasz zrób np 20 min a sama zobaczysz że z każdym dniem dasz radę zrobić więcej i nie masz takiego poczucia że dałaś d..y bo nie wytrwałaś do końca :) przy Chodakowskiej autentycznie ziewam ...:) jest do przesady nudna , po tygodniu sobie odpuściłam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry