reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Muffi udanego wypoczynku życzę !

Aniołek baw się dobrze na tym weselichu :)

FumaFoch żniwa to nie byle sprawa, bardzo podziwiam takie osoby, na pewno jesteś urobiona, a Twój cykl jest tego dowodem.....tempka Ci skacze raz tak raz siak.

Dorcia jeszcze raz dziękuję za cieplutkie słowa, bierz się do roboty, Krk rzut beretem :)
Miłego koncertu, baw się dobrze.

ianka współczuję sytuacji rodzinnej, jak potrzebujesz się wygadać - wal jak w dym, przynajmniej będzie Ci lżej !
Wszystkiego NAJ dla Twojej córuchny, menu idealne !

Ja dziś nadrabiam zaległe porządki, w końcu mam na to czas, potem mam zamiar korzystać z wolności.

Do poniedziałku dziołchy, hej :)
 
reklama
Kurczak gratuluję :) Ale jeśli kończy Ci się zaraz umowa to nie mają obowiązku przedłużyć niestety. Jeśli w momencie zakończenia umowy masz skończony 12 tc to wtedy przedłużają umowę do dnia porodu, ale tylko wtedy...
ianka menu super, ja na żadną uroczystość takiego nie robię hehe :) A tu możesz pisac o wszystkim...
Dorcia miłej zabawy na koncercie :)
Fuma Foch pracowałam w rolnictwie, co prawda w biurze, ale wiem co się na polach dzieje podczas żniw i nie tylko. Swoją drogą ja szybko bym pogoniła do roboty bez szczypania się- nie cierpię takiego lenistwa!

A my się tak w konia zrobiliśmy z wózkiem że szok. Moja mama miała kupić nam nowy we wrześniu, ale znaleźliśmy taki sam używany 3 miesiące o prawie 500 zł taniej i go kupiliśmy. No i mama nam kasy nie odda :/ Mówi że fotelik kupi, ale co mi teraz po tym foteliku jak my z nietykalnej kasy wózek kupiliśmy?? Myslałam że będzie zadowolona że da nam 800 zł i że zaoszczędzi, a teraz udaje że wcale nie mowiła że nam wózek kupi.
 
Dziewczyny jak tak szybko, jestem nad morzem,odpoczywam i zbieram siły będę w poniedziałek
 
hej kochane!
w szczecinie jest finał tall ship races i duzo sie dzieje ale czytam Was na biezaco:)
Carla-kurcze niefajne wyszlo z tym wózkiem..moze jeszcze mama sobie przypomni ze Wam ten wozek obiecala i da te pieniazki..
Dorcia-widzisz jak Cie corka muzycznie edukuje :p
Muffi-wypoczywaj kochana!:) Wasila Ty tez! :)
Ja wczoraj bylam nad morzem i do 15 upał a chwile poznej ulewa...
Fuma-jak sie skonczylo?Młody raczył pomóc?
 
Carla ale checa z tym wózkiem ... znam to ...mój tato często tak mówi...kupcie jej co potrzeba a ja Wam kasę oddam...później kupi jej jakiś ciuszek i o tym co mówił zapomina albo chce zapomnieć bo przecież kupił jej jakąś pierdołę !!! :-:)-:)-( Taki typ :eek:

Dzisiaj upał !!! Właśnie rozmyślamy gdzie by się tu wybrać nad wodę !!!
 
Heloł jest tu kto ????

My już w domku...na zamkniętym wrzuciłam fotkę...wieloryba :-D
Młoda się wypluskała do woli...i o to chodziło :-D

Idę pod prysznic, zerknę później !!!
 
hej Dziewczynki , mała mi się rozchorowała:( i nie mam nawet kiedy Was poczytać , może wieczorkiem uda mi się nadrobić , pozdrawiam i miłego dnia życzę :)
 
Hej dziewczyny,

witam po weekendzie u tesciow :tak:
bylo ok, tylko w drodze do nich w piatek auto nam sie zepsulo, cale szczescie ze adac mamy, to zalatwili nam auto zastepcze, ale i tak czekalismy 3 godziny, bo mieli urwanie glowy, korkow multum, do tego upal 35 stopniowy, ferie w 4 bundeslandach sie konczyly, w innych zaczynaly, no a my czekali z synkiem i z psem naszym na pomoc

Fuma- szacun dla ciebie za te zniwa

Carla- szkoda ze tak niefajnie z tym wozkiem wyszlo

Aniolek- jak sie na weselu bawilas?

Dziewczyny trzymajcie kciuki za ten cykl, zaczynamy dzialac od dzis z mezowskim :-)
 
reklama
hej dziewczyy
ja na moment, mam ból zęba,ucha, oka głowy wszystkiego ! od wczoraj i umieram,spuchłam, z samego rana pojechałam do dentysty, i mam stan zapalny 8 ! po cholere one wychodzą, powiedziala że kiedyś trzeba będzie zrobić zdjęcie i je usunąć, ja bym usunęła i dziś :( narazie dostałam antybiotyk
a jutro mieliśmy jechać na urlop i dupa, bo jeszcze jutro muszę isć na kontrol, a ze babeczka co wynajmujemy pokój mi napisała że nie mają klimatyzacji, a pokoje mamy na poddaszu ! to tam nie ujdzie usiedzieć przy tej zbliżającej się pogodzię :( no i te moje boleści nei zachęcają do urlopów, tylko podusia mi się marzy.
gabrysia zepsutę auto w taką pogodę z dzieckiem! współczuję, ale faktycznie opłaca sie płacić adac
Amelia zdrówka dla córki
Aniołek najedzona po weselu? bo na parkiecie pewnie za dużo nie szalałaś :)

z moim mam bardzo ciche dni od soboty... i nie układa sie nam coś :( tak ze tylko strzelić sobie w łeb od tego wszystkiego :-(
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry