reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Adelo - witaj :) ja tez dolaczylam do dziewczyn po pierwszym nieudanym cyklu i bardzo się cieszę ze tu jestem. Ogromne wsparcie :yes: teraz kończę drugi i... zobaczymy :)
To będzie Wasza pierwsza dzidzia?
 
Witaj Adelo :)
Kobietka tak, ja pytałam o to :) zastanawiałam się nad tym, żeby też zorientować się kiedy ma @ przyjść, ponieważ cykle mam bardzo nieregularne :-(
uciekam spać, bo jutro wcześniej pobudka i do pracy...
dobranoc :*
 
Witajcie dziewczyny,

jestem tu świeżynką, postanowiłam dołączyć do Was, ponieważ również zaczęłam starania tej jesieni, a dokładnie w październiku. Niestety pierwszy cykl nie zakończył się fasolinką..:-(Wiem, to dopiero początek, jednak lata lecą nieubłaganie a i ze zdrowiem tak sobie. Jak ja bym chciała, żeby każda z nas miała to szczęście :-)


witaj kochana w naszym gronie, zapraszamy serdecznie ;) ja też po pierwszym nieudanym cyklu, poproszę Cię o termin Twojej @ czyli miesiączki bo mamy listę ,znajduje się ona na pierwszej stronie tematu w pierwszym poście , możesz sobie ją przejrzeć , a jak podasz termin @ to Cię wpiszę ;)

 
Jeszcze raz Witam Wszystkich :-)

Już piszę, dostałam plamień w dniu spodziewanej @ 27.10. Cykle mam 28 dniowe (+/-2 dni). I ten dzień traktuje jako pierwszy dzień okresu. Pierwszy raz mi się tak zdarzyło, żebym miała tak długo skąpy początek okresu i zero PMS - akurat wtedy kiedy pierwszy raz były moje starania z mężem hehe ciekawe;-)

Cykle mam raczej regularne, mierzę temperaturę, sprawdzam śluz. Wszystko wygląda ok, cykle dwufazowe, chociaż śluzu nie mam takiego super przezroczystego jak kiedyś :-( Nie wiem jaki może mieć to wpływ..
Kiedyś badałam hormony tak dla siebie i wyszły mi niektóre takie sobie. Ale powiedziałam sobie, że dopóki nie podejmę prób starania się o dziecko i nie popróbuję, to nic nie będę z nimi robiła. Tym bardziej, że nigdy nie brałam żadnych tabletek hormonalnych ani antykoncepcyjnych.

W grudniu tamtego roku przedłużało mi się właśnie krwawienie po okresie i gin przepisała mi luteinę od 16 dc na uregulowanie i od tego dnia caly wykres mi się sypnął, zaczęła temperatura spadać i dostałam już okresu w 23dc i następne 3 cykle miałam podobne. Więc chyba nie wszystkim służą tabsy..

Ponadto jestem szczęśliwą mężatką od 1,5 roku i pragniemy dzidziusia, żałuję tylko jednak, że wcześniej się nie zaczęliśmy starać - ale nie mieliśmy warunków do tego. W sumie się nic nie zmieniło, ale czas ucieka...

Może w listopadzie się uda..:-)
 
Witaj Joaro:-)
Adelo ja tez tak miałam, tzn w pierwszym cyklu starania się w momencie kiedy teoretycznie powinno miec miejsce zagnieżdżenie zaczęłam plamic dwa dni a na trzeci dostałam @ i takie normalne krwawienie jak na @ dwa dni,tez inaczej niż w zwykle, a tak w ogóle to dostałam tą @ wcześniej, i wtedy doszło do mnie że raz mam 27 dniowy a raz 31 tak wychodzi z czterech ostatnich cykli.
 
reklama
dołączam jeśli można :) termin @ niby 28.10 ale jeszcze nie ma. Tempka niska, brzuch boli więc będzie na dniach. Pozdrawiam Was. :)

witaj kochana ;) poznaję Cię z wątku staraczki 2013 i chyba z cpp znamy się ;)
zapraszamy serdecznie ;) oby jednak ta @ nie przylazła do Ciebie ;)
No to przypominam ,że lista znajduje się na pierwszej stronie tematu , w pierwszym poście , już Cię wpisałam;)

Adelo - wpisałam Cię z terminem 24.11. bo obliczyłam 28dniowy cykl u Ciebie jeśli coś się nie zgadza lub chcesz żebym poprawiła to napisz ,a ja naniosę poprawki ;)

 
Do góry