reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

ja 3 razy w roku miałam anginę. Niestety właśnie przy płukaniu wodą z solą automatycznie wymiotowałam. Szałwia i ostre przyprawy to jedyne co mi pomaga. No i tabletki podbiał z tymiankiem.
 
reklama
Kurczę , cały dzień myślałam ,że o czymś zapomniałam :sorry2:, myślałam i myślałam i teraz się kapnęłam , zapomniałam o tym ,że nie zmierzyłam temperatury rano , wstałam poszłam sobie do wc , zrobiłam kawkę i sobie tak spędziłam dzień bez pomiaru ehhhh , trudno , pocieszam się ,że to jeszcze nie pora owu i chyba nic się nie stanie jak jeden pomiar ominę.
 
Ja zaczęłam mierzyć temperaturę bo chciałam zobaczyć czy faktycznie w okolicach bólu owulacyjnego dzieję się coś z temperaturą i czy potem mam faktycznie wzrost i to się zgrało w sumie, potem postanowiłam ,że będę mierzyć dokładnie w cyklu starankowym , jak już było po owu to mierzyłam z kolei po to ,żeby wiedzieć czy mi temperatura spadnie przed @ bo tak często jest i to też się sprawdziło uchroniło mnie to przed testem z jedną kreską i właśnie dlatego teraz też mierzę żeby nie zmarnować testu w sumie to chyba pewniejsze bo jak spada znaczy ,że po ptakach ,a test nie zużyty , chociaż czasem spada u kobiet dopiero w trakcie @ i wtedy już jest inna bajka.

Przypominam ,że temperaturę mierzymy w ustach lub w pochwie codziennie o tej samej porze i przed wstaniem z łóżka , a jeśli wstajemy w nocy to trzeba to odnotować w wykresie , ja korzystam ze strony enpr akurat , ale można też ze strony ovufriend , tam jest taki bajer ,że w pierwszym wykresie za darmo jest detektor owulacji i inne fajne funkcje korzystałam z tego kiedyś przez miesiąc ,potem trzeba wykupić abonament jeśli się chce mieć te funkcje, a mi się wydawało to już nie tak fajne bez tego detektora i przeszłam na enpr bo płacić za to nie będę ,szkoda kasy ,a na enpr też się wprowadza temperaturę , śluz i takie inne podstawowe informacje i jakoś tak bardziej mi pasuje ,ale każdy korzysta z tego co bardziej mu się podoba ;)
 
reklama
Ale naprodukowalyscie! :) nie wiem od czego zaczac...

Jesli chodzi o tiru riru ;) podczas @ to tez u nas odpada ja mam dosc obfite okresy a poza tym jakos dla mnie nie bardzo.

Buty dla meza kupione droge jak cholera to wszystko teraz:/



Na gardlo dla mnie rowniez najlepsza sol do plukania:)
 
Do góry