reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Super, że masz dziadków blisko, u nas niestety wszyscy daleko!🙉 Zawsze chociaż to chwilowe odciążenie i reset😃
Czasem przychodzą do mnie obawy, jak to będzie z dwójką, ale nie ma odpowiedniego wieku u tego pierwszego dziecka, zawsze jest jakieś ale, a to odnośnie pracy, a to bunt dwulatka, trzylatka, a to coś innego.. Więc chyba lepiej odchować za jednym razem, te trudne chwile miną 😁
My mieszkamy z teściami póki co wiec jest szansa na chwile wytchnienia, choć to dziadkowie z tej kategorii „nie będę wychowywać ci dziecka”. Co do różnicy wieku ja bardziej się boje jakby pierwsze było w wieku około przedszkolnym, a drugie noworodkiem. Często jest problem z wyjściami rano i powrotami pierwszego, kiedy to młodsze powinno mieć drzemkę itp. Skoro jestem teraz w pieluchach chciałabym pójść za ciosem i działać 😀

Nadal nie ma miesiączki, jutro ostatni test, a potem nie wiem co dalej.. czekać?
 
reklama
My mieszkamy z teściami póki co wiec jest szansa na chwile wytchnienia, choć to dziadkowie z tej kategorii „nie będę wychowywać ci dziecka”. Co do różnicy wieku ja bardziej się boje jakby pierwsze było w wieku około przedszkolnym, a drugie noworodkiem. Często jest problem z wyjściami rano i powrotami pierwszego, kiedy to młodsze powinno mieć drzemkę itp. Skoro jestem teraz w pieluchach chciałabym pójść za ciosem i działać 😀

Nadal nie ma miesiączki, jutro ostatni test, a potem nie wiem co dalej.. czekać?
Eh Ci teściowie.. Zamiast się cieszyć z wnuków, to czasem brak do nich slow. Czasem się nie trafi za tymi ludźmi 🙉
Zrób test i zobaczysz.. A staraliście się mniej więcej tylko w owulacja? Może coś się przesunęło?

Też tak myślę, lepiej teraz mieć z głowy pieluchy i nieprzespane nocy, a nie dopiero co się z tego wyszło i od nowa 🙉
 
My mieszkamy z teściami póki co wiec jest szansa na chwile wytchnienia, choć to dziadkowie z tej kategorii „nie będę wychowywać ci dziecka”. Co do różnicy wieku ja bardziej się boje jakby pierwsze było w wieku około przedszkolnym, a drugie noworodkiem. Często jest problem z wyjściami rano i powrotami pierwszego, kiedy to młodsze powinno mieć drzemkę itp. Skoro jestem teraz w pieluchach chciałabym pójść za ciosem i działać 😀

Nadal nie ma miesiączki, jutro ostatni test, a potem nie wiem co dalej.. czekać?
I jak? U mnie negatywne testy ponad miesiąc 🙈😅 ale nie ma jak wywołać, bo jednak młody coś tam popija, a dwa pewnie mam wysoka prolaktynę 🤦
 
Ja może machnę sobie test koło weekendu rekreacyjnie 😃będę w czwartek z Młodym na basenie to podskoczę i kupie. Dziewczyny też Was boli tak podbrzusze jak na okres, a jego brak?

PS jakie macie plany zawodowe, jeżeli nie uda się zajsc w drugą ciążę? Żłobek, opiekunka, zostajecie na wychowawczym? Ja się zastanawiam albo nad żłobkiem albo wychowawczy chociaż na pół roku jeszcze.. No ale nie wiem..
 
Ja może machnę sobie test koło weekendu rekreacyjnie 😃będę w czwartek z Młodym na basenie to podskoczę i kupie. Dziewczyny też Was boli tak podbrzusze jak na okres, a jego brak?

PS jakie macie plany zawodowe, jeżeli nie uda się zajsc w drugą ciążę? Żłobek, opiekunka, zostajecie na wychowawczym? Ja się zastanawiam albo nad żłobkiem albo wychowawczy chociaż na pół roku jeszcze.. No ale nie wiem..
mnie tak zawsze boli brzuch na ciążę. Teraz też tak miałam. U nas plan, żeby młody we wrześniu poszedł do żłobka. A do września ja z nim siedzę. Termin mam na grudzień według moich obliczeń jak wszystko będzie Ok. Czekam jeszcze na pierwsza wizytę u gin.
 
mnie tak zawsze boli brzuch na ciążę. Teraz też tak miałam. U nas plan, żeby młody we wrześniu poszedł do żłobka. A do września ja z nim siedzę. Termin mam na grudzień według moich obliczeń jak wszystko będzie Ok. Czekam jeszcze na pierwsza wizytę u gin.
A kiedy pierwsza wizyta? Jak się czujesz? ❤️
 
Oj tak teraz jelitowka wszędzie.. Bliskie mi osoby teraz też miały.. Trzymam mocno kciuki na wizycie ❤️💪który to będzie tydzień?
według moich wyliczeń 8. Ciężka z tym sprawa, bo okres nieregularny przez karmienie. Wyliczone na podstawie wyczucia owulacji przez moje ciało i testów owu.
 
reklama
Do góry