reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

A monitoring dopiero w czwartek to pewnie będzie już po... I mi nic konkretnego nie powie
Rety..... To tylko mnie nakłania do tego, żeby wcześniej zrobić monitoring. .... Mi lekarka kazała przyjść w 13 dc dopiero. I że wtedy powie kiedy zastrzyk i da receptę. Moim zdaniem to za późno...... To działaj.... Tylko że nie wiesz ile pęcherzyków i co z zastrzykiem?
 
reklama
Rety..... To tylko mnie nakłania do tego, żeby wcześniej zrobić monitoring. .... Mi lekarka kazała przyjść w 13 dc dopiero. I że wtedy powie kiedy zastrzyk i da receptę. Moim zdaniem to za późno...... To działaj.... Tylko że nie wiesz ile pęcherzyków i co z zastrzykiem?

A jak długie masz cykle ? Mi zawsze karze przyjść max 12 dnia ale lepiej 10-11
 
Nie ja nie mam zdiagnozowanej IO .. wiec może dostaje zeby mi sie uregulowaly te cykle ... no nic dzisiaj biore pierwsza dawke i Zobaczę jak na mnie bedzie działać. Za 3miesiace mam kontrole i Zobaczę co dalej.
Mi tez lekarka zaleciła metformax, chociaż nie mam IO, ani PCOS. Na razie nie wzięłam tego leku...
 
Mi tez lekarka zaleciła metformax, chociaż nie mam IO, ani PCOS. Na razie nie wzięłam tego leku...

Troche poczytalam o tym i troche wiecej wiem juz na ten temat.
Min to
 
A jak długie masz cykle ? Mi zawsze karze przyjść max 12 dnia ale lepiej 10-11
No do tej pory owu miałam ok 20 dc. Cykle ostatnie były po 34 dni. Na zobaczę jak okres dostanę i dostosuje wtedy wizyty bo też niestety w najważniejszym momencie wypada wszystkich świętych. Dziewczyny a mam pytanko.... Czy przed zastrzykiem badanie jakieś hormony? Natrafiłam na taką stronę i tu piszą że żeby zastrzyk miał sens trzeba zbadać lh i estradiol i ten estradiol musi być minimum 200. I wtedy wiadomo już że mozna dać zastrzyk.... Link do: eOwulacja
 
Troche poczytalam o tym i troche wiecej wiem juz na ten temat.
Min to
Niby tak, ale ja nadal nie mam zdiagnozowanego PCOS. Jedynie nieudane 4 próby z CLO, pęcherzyki były, ale pękały zbyt duże. Na razie postanowiłam zrobić przerwę, potem zrobię dokładne badania hormonalne i pojadę do ginekologa-endokrynologa żeby stwierdzić czy mam PCOS czy nie. Dopiero wtedy zacznę brac Metformax
 
No do tej pory owu miałam ok 20 dc. Cykle ostatnie były po 34 dni. Na zobaczę jak okres dostanę i dostosuje wtedy wizyty bo też niestety w najważniejszym momencie wypada wszystkich świętych. Dziewczyny a mam pytanko.... Czy przed zastrzykiem badanie jakieś hormony? Natrafiłam na taką stronę i tu piszą że żeby zastrzyk miał sens trzeba zbadać lh i estradiol i ten estradiol musi być minimum 200. I wtedy wiadomo już że mozna dać zastrzyk.... Link do: eOwulacja

Jak dostaniesz okres to będziesz wiedzieć jak to potem wypada . Spokojnie jeszcze jest czas .
 
O zastrzyku nic nie wiem, nic mi nie mówiła. A jak będą bliźniaki to mąż się ucieszy :)
Rety..... To tylko mnie nakłania do tego, żeby wcześniej zrobić monitoring. .... Mi lekarka kazała przyjść w 13 dc dopiero. I że wtedy powie kiedy zastrzyk i da receptę. Moim zdaniem to za późno...... To działaj.... Tylko że nie wiesz ile pęcherzyków i co z zastrzykiem?
 
O zastrzyku nic nie wiem, nic mi nie mówiła. A jak będą bliźniaki to mąż się ucieszy :)
No mój się też cieszył jak w zeszły czwartek lekarka powiedziała że są dwa piękne pęcherzyki i mogą byc bliźniaki. Ale nie ma i nie bedzie już moich bliźniaków :( ehhhh... Dobrze że idziesz na monitoring to zobaczysz czy pękły i mniej więcej w którym momencie
 
reklama
No mój się też cieszył jak w zeszły czwartek lekarka powiedziała że są dwa piękne pęcherzyki i mogą byc bliźniaki. Ale nie ma i nie bedzie już moich bliźniaków :( ehhhh... Dobrze że idziesz na monitoring to zobaczysz czy pękły i mniej więcej w którym momencie
No ciekawe właśnie czy po ona będzie w stanie stwierdzić, że owu byla
 
Do góry