reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczęta, dziś pierwszy spodziewany dzień @...
Zobacz załącznik 1020486
Ktoś nieśmiało się wprowadza :) mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko dobrze i że fasol ze mną zostanie. Jeżeli uda się tym razem potwierdzić ciąże i zobaczyć serduszko to od razu śmigam na zwolnienie.

Gratuuuulacje[emoji4][emoji4]
 
Kurcze chyba juz nie mam sie czym ludzic, ze sie udalo. Skoro Wam pieknie w dniu spodziewanej miesiaczki wychodzi ladny cien. U mnie ciagle pusto i @ tez nie ma.. dc 37. 30.09 ide do gin musze jej o tym wszystkim chyba znow powiedziec :(
 
Dziewczęta, dziś pierwszy spodziewany dzień @...
Zobacz załącznik 1020486
Ktoś nieśmiało się wprowadza :) mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko dobrze i że fasol ze mną zostanie. Jeżeli uda się tym razem potwierdzić ciąże i zobaczyć serduszko to od razu śmigam na zwolnienie.
Super gratuluję!!
 
Kurcze chyba juz nie mam sie czym ludzic, ze sie udalo. Skoro Wam pieknie w dniu spodziewanej miesiaczki wychodzi ladny cien. U mnie ciagle pusto i @ tez nie ma.. dc 37. 30.09 ide do gin musze jej o tym wszystkim chyba znow powiedziec :(
Kochana czasami kreseczka pojawia się parę dni po. Trzymam ciągle kciuki. @ nadal nie ma więc szanse są [emoji3590]
 
Właśnie wracam od ginekologa.... w sobotę robiłam betę i wyszła ponad 2800 a dzisiaj gin mi mówi ze nie ma żadnego pęcherzyka i ciąża nie rozwija się prawidłowo. Wg daty ostatniej miesiączki powinien być początek 7 tygodnia ale ja czuje i wiem ze ciąża jest 1 tydzień młodsza.... mam powtórzyć betę , wyniki będą dzisiaj 14-15 ... jutro rano idę na kolejna wizytę.... nie wiem co będzie dalej, załamałam się
 
Właśnie wracam od ginekologa.... w sobotę robiłam betę i wyszła ponad 2800 a dzisiaj gin mi mówi ze nie ma żadnego pęcherzyka i ciąża nie rozwija się prawidłowo. Wg daty ostatniej miesiączki powinien być początek 7 tygodnia ale ja czuje i wiem ze ciąża jest 1 tydzień młodsza.... mam powtórzyć betę , wyniki będą dzisiaj 14-15 ... jutro rano idę na kolejna wizytę.... nie wiem co będzie dalej, załamałam się
3maj sie kochana, choc pecherzyk powinien byc, czekamy na wyniki
 
Właśnie wracam od ginekologa.... w sobotę robiłam betę i wyszła ponad 2800 a dzisiaj gin mi mówi ze nie ma żadnego pęcherzyka i ciąża nie rozwija się prawidłowo. Wg daty ostatniej miesiączki powinien być początek 7 tygodnia ale ja czuje i wiem ze ciąża jest 1 tydzień młodsza.... mam powtórzyć betę , wyniki będą dzisiaj 14-15 ... jutro rano idę na kolejna wizytę.... nie wiem co będzie dalej, załamałam się
Ale dlaczego? :(
 
reklama
Do góry