reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cześć dziewczyny trochę mnie tu nie było ale musiałam pobyć sama ze sobą, pamiętacie pisałam Wam o niskiej becie no i kilka dni później dostałam krwawienia więc to była ciąża biochemiczna. Potrzebowałam odpoczynku bo chyba za bardzo chciałam dziecka, za szybko przecież życie to życie i nie ma w nim tak że się czegoś chce to się to natychmiast osiąga. Dziś idę do lekarza na kontrolę zobaczę co powie bo to już drugi mój taki przypadek. Zobaczymy
 
reklama
KiedyPytam, właśnie zna Twoja historie to może łatwiej jej będzie coś poradzic.

Kurcze chyba też muszę się wybrać do lekarza bo z tych naszych starań nic nie wychodzi. Nawet nie wiem jakie badania robić żeby sprawdzić czy jest coś, co blokuje zapłodnienie :( Tylko weź znajdź dobrego lekarza. Ostatni przepisał mi Clo bez monitoringu ot tak po prostu żebym sobie brała mimo, iż owu u mnie występuje.
Mam wrażenie, że nie zależy im na tym, żeby nam pomoc.
W ogóle im nie zależy. Ta lekarka zrobiła mi monitoring i już wiemy że pęcherzyki powstają i rosną. Tylko chyba nie pękają albo co innego to się okaże. Ale wiadomo że stymulacji nie trzeba ewentualnie pregnyl ... A drugi chciał mi bez monitoringu już stymulowac
 
Hej dziewczyny wpadam tu co jakiś czas chociaż starania zakończyłam. Ale przydarzyło mi się coś dziwnego. Toz 9 sierpnia dostałam @, która przyszła o 2 dni wcześniej niż planowana a do tego była bardziej plamieniem niż miesiaczka i trwała ok 4 dni. W 15 dc a wiec 23 sierpnia dostałam ponownie okres. Był bardziej normalny i bardziej okres przypominał. Trwał 5 dni. Do tej pory moje cykle trwały 24-25 dni. I dziś znów jest jakby 15 dc i się zastanawiam o co chodzi i czego się spodziewać. Miała tak któraś?
 
Jeny dziewczyny, chce przestać wsłuchiwać się w swoje ciało, bo oszaleję o_O wg testów, owu miałam we wtorek... więc myślę, że nawet nie ma mowy o żadnych objawach.. a wczoraj miałam okropną zgagę przez dobre 2 godziny, a dzisiaj tak mnie bolą piersi, taki pulsujący ból... i jeszcze co jakiś czas takie mocne ukłucia w podbrzuszu.. i co? i oczywiście już sobie wkręcam, że to objawy :rolleyes:
 
Cały tydzień już czekam to ten jeden dzień jakoś przetrwam:) mam dobre przeczucia :)

Ale się cieszę, aż skakac mam ochotę z radości
emoji16.png

Czekam na zdjęcie tego testu, sztu 1. :D

Trzymamy trzymamy! I czekamy :D

Ale Wy kochane jesteście <3 :* Wiecie co, dżinsy mnie cisną w brzuch. Jeśli jutro będzie pozytyw to jadę po jakieś spodnie bardziej elastyczne, bo idzie zwariować. Trochę mi się przytyło przez te wakacje, ale teraz mi się wydaje ten brzuch taki wzdęty non stop.

Stresy w pracy :( duuuzo stresów.

Wiesz co, ja mam stresującą pracę z natury, która wiąże się z bardzo dużą odpowiedzialnością. Myślę, że ze wszystkim można sobie poradzić i nie masz co zakładać z góry, że w związku ze stresem to na pewno się nie uda :*

W ogóle im nie zależy. Ta lekarka zrobiła mi monitoring i już wiemy że pęcherzyki powstają i rosną. Tylko chyba nie pękają albo co innego to się okaże. Ale wiadomo że stymulacji nie trzeba ewentualnie pregnyl ... A drugi chciał mi bez monitoringu już stymulowac

Jeeez z tymi lekarzami... Moja się śmiała, że 6-raczki z Krakowa są ze stymulacji Clo niemonitorowanej. To jest tak nieodpowiedzialne ze strony lekarza, w ogóle proponować coś takiego...

@ada36 przykro mi, wiem jakie to jest ciężkie przeżycie i to jeszcze drugi raz :( Mam nadzieję, że wkrótce wszystko pójdzie tak, jak powinno pójść i będziesz miała samą radość.

Jeny dziewczyny, chce przestać wsłuchiwać się w swoje ciało, bo oszaleję o_O wg testów, owu miałam we wtorek... więc myślę, że nawet nie ma mowy o żadnych objawach.. a wczoraj miałam okropną zgagę przez dobre 2 godziny, a dzisiaj tak mnie bolą piersi, taki pulsujący ból... i jeszcze co jakiś czas takie mocne ukłucia w podbrzuszu.. i co? i oczywiście już sobie wkręcam, że to objawy :rolleyes:

Nie rób tego. Jak to nie będzie to to się zapłaczesz 1 dc. Ja miesiąc temu miałam tonę objawów tydzień po owulacji i wyszła z tego kicha. Odpuść, nie myśl o tym.
 
Dziewczynki tak was czytam i sobie myślę że jedynym.plusem w tych moich nieregularnych okresach i plamieniach jest to, że ja.... Nie wciskam sobie żadnych objawów. Nawet jakby jakieś były to ich nie zauwaze. Nigdy też nie czekałam na okres spóźniający się bo zawsze plamienia przychodziły wcześniej niż przewidywana data okresu. W miesiącu kiedy miałam owu i była szansa wielką na ciążę to i tak nie wiedziałam kiedy przypuszczalnie będzie @ więc nie miałam żadnego określonego terminu
 
reklama
KiedyPytam, właśnie zna Twoja historie to może łatwiej jej będzie coś poradzic.

Kurcze chyba też muszę się wybrać do lekarza bo z tych naszych starań nic nie wychodzi. Nawet nie wiem jakie badania robić żeby sprawdzić czy jest coś, co blokuje zapłodnienie :( Tylko weź znajdź dobrego lekarza. Ostatni przepisał mi Clo bez monitoringu ot tak po prostu żebym sobie brała mimo, iż owu u mnie występuje.
Mam wrażenie, że nie zależy im na tym, żeby nam pomoc.

Ja będąc w klinice prosiłam aby przepisał mi CLO. Powiedział mi tak : chce pani nabawić się torbieli ? Ma pani owulacje a clo w tym przypadku może narobić więcej szkód .
 
Do góry