reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ola witaj.

KiedyPytam, dziwnie to wszystko u Ciebie wygląda. Przed przyjmowaniem Duphastonu też tak miałaś? Dlaczego zamiast tego nie przyjmujesz luteiny? Nie bardzo się na tym znam ale z tego co czytałam, to niektórzy lekarze zalecają ją zamiennie z dupkiem bo podobno mniejsze spustoszenie robi.
Nie wiem właśnie już nie wiem nie wiem. Jeszcze nie wzięłam dupka. Idę o 16 na wizytę i zobaczymy czy pękł i zacznę brać wieczorem ewentualnie. Dziś 18 dc. Tylko że normalnie zaczęłam plamienia. Nie wiem kiedy owu była. Miała by środa czwartek ... No to dziś by było krwawienie po owu? Albo już krwawienie z niedomogi lutealnej?
 
KiedyPytam no zdarza się niby krwawienie po owu ale aż takie? Bo pisałaś, że aż musiałaś wkładkę założyć.
Ehh nie wiem :(
 
Nie wiem co to jest. Jak owu była wczoraj lub przedwczoraj to taki mocne plamienie może być? Tak że aż podpaskę założyłam? :( Miałam wczoraj ogromne ilości śluzu płodnego. Mąż mówi że potop był. A dziś plamienie. Wszystko idzie książkowo. Pęcherzyk rósł pięknie, eno 11!!! .... Śluzu płodnego hektolitry .... I co znowu nie zagrało powiedzcie mi :(
Nie wiem... :( serio, nie wiem... Chciałabym Ci powiedzieć że wszystko ok ale to może tylko ginekolog... Kiedy idziesz na monitoring?? Moze ona Ci coś więcej powie. Skoro do owulacji było wszystko ok to może i to nic groźnego a taka po prostu jest Twoja "uroda"????
Przesyłam dużo siły :***
Mogę dołączyć? :)
Witaj :)
Powodzenia w staraniach :)
Też pracuję z dzieciakami!:) z myślą o ciąży prosiłam o grafik z nastolatkami. Za przedszkolaki podziękowałam-od nich najwięcej się łapie. W zeszłym roku miałam 3 rotawirusy, 2 długie zapalenia zatok, 1 krtani i parę przeziebien...masakra
Ja nie mam niestety takiej możliwości. Pracuje jednocześnie z przedszkolakami, dzieciakami w wieku do 10 lat, nastolatkami i dorosłymi. Nie mam możliwości wyboru, nie bardzo ma mnie kto zastąpić....

Booze, masakra, ja parę infekcji niegroznych złapałam ale nie zamierzam teraz, w ciąży, się nadstawiac i świadomie wystawiać na ekspozycję zarazkow. O nie...
 
Nie wiem... :( serio, nie wiem... Chciałabym Ci powiedzieć że wszystko ok ale to może tylko ginekolog... Kiedy idziesz na monitoring?? Moze ona Ci coś więcej powie. Skoro do owulacji było wszystko ok to może i to nic groźnego a taka po prostu jest Twoja "uroda"????
Przesyłam dużo siły :*** Witaj :)
Powodzenia w staraniach :) Ja nie mam niestety takiej możliwości. Pracuje jednocześnie z przedszkolakami, dzieciakami w wieku do 10 lat, nastolatkami i dorosłymi. Nie mam możliwości wyboru, nie bardzo ma mnie kto zastąpić....

Booze, masakra, ja parę infekcji niegroznych złapałam ale nie zamierzam teraz, w ciąży, się nadstawiac i świadomie wystawiać na ekspozycję zarazkow. O nie...
Dzieki....... Ale w dupie mam taką urodę :( muszę coś wymyślec co nada sensu mojemu życiu bo narazie żyć mi się nie chce. Idę o 16 na wizytę. Plamie.... A nawet u krwawie... Nadal :(
 
Nnat a Ty się nie wybierasz na zwolnienie?
Wybieram. Najbliższa wizytę mam 23 września i jak dotrwam to wtedy pójdę. A jak nie i zobaczę pierwszego malucha z katarem albo jakąkolwiek infekcja w pracy to od razu biegnę po L4.
Pomijam że moja szefowa już wczoraj z zawalonymi zatokami i jakaś infekcja przyszła do pracy...
Ale zanim to, muszę im powiedzieć o ciąży a tego się szalenie boję.....
Dzieki....... Ale w dupie mam taką urodę :( muszę coś wymyślec co nada sensu mojemu życiu bo narazie żyć mi się nie chce. Idę o 16 na wizytę. Plamie.... A nawet u krwawie... Nadal :(
Czekaj cierpliwie do 16.... Coś na pewno się rozjaśnia po wizycie... Daj nam znać od razu :* trzymam mocno kciuki żeby było ok!
 
reklama
Hej dziewczyny w piątek rano :( :( :( ja już nie będę testować w tym miesiącu..... Dostałam z rana mocnych plamień. Więc albo coś z pęcherzykiem poszło nie tak, albo poszło ale i tak nic z tego nie będzie bo jak ma dojść do zaplodnienia i zagnieżdżenia jak plamie mocno od rana. I to taka jest... Wodnista krew. :(

Nie wiem co to jest. Jak owu była wczoraj lub przedwczoraj to taki mocne plamienie może być? Tak że aż podpaskę założyłam? :( Miałam wczoraj ogromne ilości śluzu płodnego. Mąż mówi że potop był. A dziś plamienie. Wszystko idzie książkowo. Pęcherzyk rósł pięknie, eno 11!!! .... Śluzu płodnego hektolitry .... I co znowu nie zagrało powiedzcie mi :(

Kochana może to jest jakieś plamienie owulacyjne po prostu? Jeśli wczoraj był szczyt śluzowy to chyba to się zgadza... Wiem, że Ci ciężko tulę Cię mocno :* Mam nadzieję, że coś ta lekarka powie sensownego dzisiaj, czekamy na 16 i trzymamy kciuki!

Dziecko przyniosło chorobę z przedszkola i wszyscy jesteśmy zaziębieni. Ból podbrzusza nadal jest choć mniejszy niż wczoraj. Wzięłam wczoraj 4tabletki duphastonu i dziś powinno byc3x1. Ale jest prawie 8 a mnie tak twarz Poli z tego przeziębienia że nie mogę wstać. W nocy trochę plamilam

Mam nadzieję, że to plamienie ustanie, bo beta ładnie u Ciebie przyrasta :* Trzymam bezustannie kciuki za Ciebie!

Więc potwierdzam u mnie @ jak w zegarku... działamy dalej.. wszystkim tym ,które mogą jeszcze testować w tym mc życzę powodzenia i czekam na wieści

Trzymam kciuki, żeby następny cykl był tym szczęśliwym :);)

U mnie ten miesiąc będzie bardzo stresujący więc nawet jeśli jakimś cudem udałoby się zajść to i tak raczej nic z tego.... :(

Czemu, co się dzieje Kochana?

Cześć @olaaa7 :-) :):)

@Spazientito tescik jutro!!!! Już tylko jeden dzień.... :D

Mam nadzieję że dalej nie ma @ już jutro ten wielki dzień:)

To dzisiaj tak: 40 dc, 21 dpo, 6 dni po terminie @ i 1 DZIEŃ DO TESTU :) :) :) Nie ma żadnej @, brzuch mnie w ogóle nie boli okresowo ;) Temperatura dalej w okolicach 36,7-36,8, jak dobrze pójdzie testowanie to jutro mierzę ostatni raz. Proszę trzymać kciuki mocno i zobaczymy co tam wyjdzie :p I test - sztuk jeden żeby się nie nakręcić porównywaniem kresek itp - zakupię wieczorem po pracy.

@nnat. bierz koniecznie Kochana zwolnienie! Ja nie mam żadnego kontaktu z dziećmi, siedzę sama w pokoju, nie mam możliwości L4 więc pewnie będę siedziała dopóki będę mogła. Natomiast jak jest zagrożenie infekcjami i jest taka możliwość to trzeba brać!
 
Do góry