reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
2.09- 54
4.09-200
5.09-355
Pięknie rośnie, nie poddawaj się [emoji3590]
Kurcze, brzmi jakbym robiła reklamę [emoji14]

Spazientito kup 2 jakby pierwszy nie wyszedł :p
Nie robisz reklamy, też lubię facelle i nie mam po nim żadnych problemów :) ani uplawow ani swędzenia ani pieczenia...
No i mówiłam że powtórzę wieczorem i sami zobaczcie nadal pozytyw Zobacz załącznik 1018978Zobacz załącznik 1018979
A jka dla mnie ostatni to dopiero pozytyw, w sensie ten na samym dole. :)
 
Pięknie rośnie, nie poddawaj się [emoji3590]Nie robisz reklamy, też lubię facelle i nie mam po nim żadnych problemów :) ani uplawow ani swędzenia ani pieczenia... A jka dla mnie ostatni to dopiero pozytyw, w sensie ten na samym dole. :)

W tym na górze testowa jest ciemniejsza od kontrolnej, testowa jest pierwsza.
 
Hej dziewczyny w piątek rano :( :( :( ja już nie będę testować w tym miesiącu..... Dostałam z rana mocnych plamień. Więc albo coś z pęcherzykiem poszło nie tak, albo poszło ale i tak nic z tego nie będzie bo jak ma dojść do zaplodnienia i zagnieżdżenia jak plamie mocno od rana. I to taka jest... Wodnista krew. :(
 
Hej dziewczyny w piątek rano :( :( :( ja już nie będę testować w tym miesiącu..... Dostałam z rana mocnych plamień. Więc albo coś z pęcherzykiem poszło nie tak, albo poszło ale i tak nic z tego nie będzie bo jak ma dojść do zaplodnienia i zagnieżdżenia jak plamie mocno od rana. I to taka jest... Wodnista krew. :(
Kurczę z co z Tobą jest :( no to jest strasznie dziwne i nienormalne :(
 
Dziewczyny piszą żeby ten olej z wiesiołka odstawić w czasie owulacji. A jeśli nie znamy dokładnego dnia owu i nie robimy co miesiąc testów (a nawet jeśli to i tak te testy nie wskazują konkretnego dnia bo owu może być w ciągu 24-36 h od testu pozytywnego), to chyba lepiej go odstawić już wtedy, gdy zaczynają się dni płodne?
 
reklama
Dziewczyny piszą żeby ten olej z wiesiołka odstawić w czasie owulacji. A jeśli nie znamy dokładnego dnia owu i nie robimy co miesiąc testów (a nawet jeśli to i tak te testy nie wskazują konkretnego dnia bo owu może być w ciągu 24-36 h od testu pozytywnego), to chyba lepiej go odstawić już wtedy, gdy zaczynają się dni płodne?
Chyba tak ja odstawiłam 3 dni przed tym jak wiedziałam że owu może być zaraz
 
Do góry