reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Enej jak tam się czujesz? Dalej mocno zaciskam kciuki i jestem z Tobą.
Dziecko przyniosło chorobę z przedszkola i wszyscy jesteśmy zaziębieni. Ból podbrzusza nadal jest choć mniejszy niż wczoraj. Wzięłam wczoraj 4tabletki duphastonu i dziś powinno byc3x1. Ale jest prawie 8 a mnie tak twarz Poli z tego przeziębienia że nie mogę wstać. W nocy trochę plamilam
 
W tym na górze testowa jest ciemniejsza od kontrolnej, testowa jest pierwsza.
Aaaaaaa, okej, to faktycznie 4 września był pozytyw i dalej już się nie powinno robić ponoć. :) sugerowałbym się tylko tym 1szym wynikiem pozytywnym. :)
Hej dziewczyny w piątek rano :( :( :( ja już nie będę testować w tym miesiącu..... Dostałam z rana mocnych plamień. Więc albo coś z pęcherzykiem poszło nie tak, albo poszło ale i tak nic z tego nie będzie bo jak ma dojść do zaplodnienia i zagnieżdżenia jak plamie mocno od rana. I to taka jest... Wodnista krew. :(
Laluniu :( nie łam się, idź do ginekologa niech sprawdzi co i jak na monitoringu... Nic jeszcze straconego :* każda z nas trzyma za Ciebie mocno kciuki [emoji3590]
Dziecko przyniosło chorobę z przedszkola i wszyscy jesteśmy zaziębieni. Ból podbrzusza nadal jest choć mniejszy niż wczoraj. Wzięłam wczoraj 4tabletki duphastonu i dziś powinno byc3x1. Ale jest prawie 8 a mnie tak twarz Poli z tego przeziębienia że nie mogę wstać. W nocy trochę plamilam
O masz... Kurde to już się zaczyna sezon na infekcje i zarazki, ja już wypatruje dzieciaków u mnie w pracy z katarem albo kaszlem a wtedy od razu biegnę po L4.

Cieszę się że boli mniej niż wczoraj może akurat wszystko jest na dobrej drodze [emoji3590] tule mocno!


@Spazientito tescik jutro!!!! Już tylko jeden dzień.... :D
 
Aaaaaaa, okej, to faktycznie 4 września był pozytyw i dalej już się nie powinno robić ponoć. :) sugerowałbym się tylko tym 1szym wynikiem pozytywnym. :) Laluniu :( nie łam się, idź do ginekologa niech sprawdzi co i jak na monitoringu... Nic jeszcze straconego :* każda z nas trzyma za Ciebie mocno kciuki [emoji3590]O masz... Kurde to już się zaczyna sezon na infekcje i zarazki, ja już wypatruje dzieciaków u mnie w pracy z katarem albo kaszlem a wtedy od razu biegnę po L4.

Cieszę się że boli mniej niż wczoraj może akurat wszystko jest na dobrej drodze [emoji3590] tule mocno!


@Spazientito tescik jutro!!!! Już tylko jeden dzień.... :D
Nie wiem co to jest. Jak owu była wczoraj lub przedwczoraj to taki mocne plamienie może być? Tak że aż podpaskę założyłam? :( Miałam wczoraj ogromne ilości śluzu płodnego. Mąż mówi że potop był. A dziś plamienie. Wszystko idzie książkowo. Pęcherzyk rósł pięknie, eno 11!!! .... Śluzu płodnego hektolitry .... I co znowu nie zagrało powiedzcie mi :(
 
Aaaaaaa, okej, to faktycznie 4 września był pozytyw i dalej już się nie powinno robić ponoć. :) sugerowałbym się tylko tym 1szym wynikiem pozytywnym. :) Laluniu :( nie łam się, idź do ginekologa niech sprawdzi co i jak na monitoringu... Nic jeszcze straconego :* każda z nas trzyma za Ciebie mocno kciuki [emoji3590]O masz... Kurde to już się zaczyna sezon na infekcje i zarazki, ja już wypatruje dzieciaków u mnie w pracy z katarem albo kaszlem a wtedy od razu biegnę po L4.

Cieszę się że boli mniej niż wczoraj może akurat wszystko jest na dobrej drodze [emoji3590] tule mocno!


@Spazientito tescik jutro!!!! Już tylko jeden dzień.... :D
Też pracuję z dzieciakami!:) z myślą o ciąży prosiłam o grafik z nastolatkami. Za przedszkolaki podziękowałam-od nich najwięcej się łapie. W zeszłym roku miałam 3 rotawirusy, 2 długie zapalenia zatok, 1 krtani i parę przeziebien...masakra
 
Czy jest tu ktoś kto starał się o drugie dziecko nie czekając na pojawienie się okresu po pierwszym porodzie?
 
Ola witaj.

KiedyPytam, dziwnie to wszystko u Ciebie wygląda. Przed przyjmowaniem Duphastonu też tak miałaś? Dlaczego zamiast tego nie przyjmujesz luteiny? Nie bardzo się na tym znam ale z tego co czytałam, to niektórzy lekarze zalecają ją zamiennie z dupkiem bo podobno mniejsze spustoszenie robi.
 
reklama
Więc potwierdzam u mnie @ jak w zegarku... działamy dalej.. wszystkim tym ,które mogą jeszcze testować w tym mc życzę powodzenia i czekam na wieści
 
Do góry