reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
@nnat.. Był zdecydowanie bo kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej i dziś to samo.
Ups to nie mam pojęcia...
Kochana a orientujesz się może jak to się ma, że np kobiety po poronieniu przy kolejnej ciąży dostają luteine czy duphaston "na zaś", bo pierwszą straciły. Sporo takich komentarzy widziałam, niektóre piszą że dzięki temu donosiły ciążę. A jak rozmawiałam z lekarzem to usłyszałam, że jak ciąża ma się utrzymać to się utrzyma i proszki nic nie dadzą. Pewnie ma rację, zastanawiam się skąd takie różne stanowiska u lekarzy w tym temacie
Kochana nie ma tak.. Chociaż bardzo chciałam bo miałam przekonanie że duphaston pomóż Emi wytrwać do serduszka. Ale okazało się że biło u maluszka i bez tego. Jestem po poronieniu w kwietniu i biorę na polecenie mojego profesora tylko kwas foliowy, Wit B6 i ewentualnie mam brać nospe jak będzie bolał brzuch. ;)
 
Ja też tak miałam ze kilka wyszło pozytywów ale brałam pod uwagę ten najciemniejszy
Hej przypomniałam sobie ze powinno się robić do pierwszego pozytyw reszta nie ma znaczenia, gdzieś doczytałam...
Podsumowując moja krótka acz burzliwa historię z ciążą i ciąża pozamaciczna. Pęcherzyk był ale zaczęło się poronienie. Dostałam duphaston. Ale mam tylko 10% szans że to się uda, więc nie wiem czy brać. Bo bóle mam od południa jak na miesiączkę..
Kochana 10% to nadal 10%!!! Walcz... :* jesteśmy z Tobą!!
Dziewczyny. Załamana jestem. Ostatnio miałam podrażnione podwozie i miałam pod ręką taki sos płyn do higieny. I pamiętam żeby się nim nie myć w dni płodne tylko zwykłym mydłem. Ale dzisiaj!!!!!!! Dostałam zaćmienia umysłu!!!!! Przed samym przytulankiem się kąpałam po pracy i teraz sobie uświadomiłam co ja zrobiłam. Myślicie że zabiłam wszystkie żołnierzyki???? :( :( :( Boże a tak było super i na luzie a teraz jestem kłębkiem nerwów.
Laluniu, zolnierzykom jestem pewna że nic nie grozi :)
 
Czyli jaki jest przyrost po 2 dniach ? Czy wczoraj robiłaś?

Too robiłam dzisiaj. Kazała ta babka od ciąży pozamacicznej. To zrobiłam. A wyżej gdzieś podałam daty z przyrostem. Teraz chyba pójdę w SB zobaczyć co będzie bo ten lekarz od poronienia kazał.

Wogóle ktoś z doświadczenia może mi to opisać? Bo od wizyty u gina czysto choć podbrzusze boli. To kiedy to się zacznie? Jak to wygląda?
 
2.09- 54
4.09-200
5.09-355
Aż wrzuciłam Kochana te Twoje wyniki z wczoraj i dziś na kalkulator i patrz. Bierz ten duphaston, naprawdę wydaje i się, że jeszcze nic przesądzone. A masz możliwość skonsultować z innym ginem??
20190905_202507.jpg
 
Enej bądź dzielna. Bierz dupka skoro zalecił Ci lekarz, myślę że nie zaszkodzi a może pomóc. Sporą miałaś już tą betę więc może jeszcze da się uratować.
Trzymam mocno kciuki!

Masakra co to się dzieje... :( co druga to jakieś problemy. Najlepiej być pato, mieć wszystko gdzieś to wtedy nic nie zaszkodzi:crazy:

KiedyPytam, POWIEM Ci tak, że kiedy używałam lactacyd i inne polecane w reklamach płyny do higieny intymnej co chwila miałam jakieś infekcje czy podrażnienia. Od kiedy zmieniłam na płyn Facelle (a najlepiej sensitive), to czuję się o niebo lepiej. Ma bardzo dobry skład więc szczerze polecam.
 
2.09- 54
4.09-200
5.09-355

To są świetne wyniki, nie poddawaj się jeszcze :* Jesteśmy z Tobą, trzymamy bardzo mocno kciuki za Ciebie :*

@KiedyPytam Ty zawsze musisz sobie wymyślić jakiś problemik, chociażby był malutki :p Nie sądzę żeby płyn do higieny intymnej działał jako środek antykoncepcyjny, bo gdyby było inaczej to producenci takich środków poszliby z torbami ;):p

Zaczynam być podekscytowana i myślę cały czas jaki test kupić i czy jeden czy dwa :oops::o Rozsądek podpowiada, że lepiej jeden żeby nie świrować.
 
reklama
Do góry