reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Jak na razie robiłam tylko owulacyjny. Ponieważ staram się z mezem ponad 3 lata i to nie jest pierwszy raz z ovitrelle wiec nie chce przezywać znowu tego samego czemu się nie udało. Tylko dziwi mnie ten test czemu wyszedł nawet pozytywny
Czesc, to nie jest test pozytywny. Pozytywny test owu jest tylko i wylacznie wtedy, gdy kreska testowa jest taka sama lub ciemniejsza od kontrolnej. Nigdy inaczej. Paskowe testy owu (na strumieniowych tez sie zdarza) maja to do siebie, ze kreska testowa czesto bywa troche widoczna. Ale tym w ogole nie nalezy sie sugerowac, taki test nie oznacza nic, jest po prostu negatywny i tyle. Po pozytywnym wyniku najlepiej przestac dalej testowac bo mozna sobie namieszac w glowie niepotrzebnie :)
Ja zuzywam okolo 10-12 testow owu w kazdym cyklu i na kazdym pasku zawsze mam widoczna kreske testowa, mniej lub bardziej. Pik LH jest tylko ciemniejszy lub rowny :)
Pozdrawiam
 
reklama
I w ogole czesc dziewczyny. Troche mnie tu nie bylo. Gratuluje wszystkim ktorym udalo sie zajsc w ciaze i trzymam kciuki za reszte :)
Czytalam Was raczej codziennie, ale troche mnie zaczela dobijac sytuacja i wolalam sie nie odzywac, za duzo we mnie bylo zalu o wszystko...
Teraz czekamy z mezem na testowanie, jeszcze 9dni. Jesli sie nie uda tym razem, to zaczynamy badania i testy na miejscu... Bez kombinowania i jezdzenia do PL na konsultacje, badania, leki... To bylo dodatkowo dobijajace...
Mam juz na tyle dluga udokumentowana historie leczenia i prob, ze jak tylko teraz sie nie uda (a i tak przeciagnelam o miesiac w nadziei ze naprawde teraz sie uda) to zapisujemy sie do lekarza... Chciaz bardzo bym chciala pominac ten etap, zeby nie bylo takiej potrzeby juz...
 
Jutro idę do gina. Co prawda wyników badań jeszcze z awidnosci nie będzie ale trzymajcie kciuki !Też to słyszałam ale w moim przypadku to się nie sprawdziło. Chyba jakieś wadliwe testy bo dziewczyna tu robiła te same i też pokazywały 2 krechy kilka razy w cyklu

Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę [emoji110][emoji110]

jesli chodzi o testy owu to przy ciazy pokazuja 2 kreski raczej, ale mnostwo przypadkow, ze pokazywaky 2 krechy a ciazy nie bylo, wiec wogole sie tym nie sugerujcie. U mnie 3 dzien @ i juz lepiej. Od weekendu rozpoczynamy urlop, maz ma 2 tyg a ja az 3,5! wyjezdzamy wiec luzik, mam dobre przeczucia. Przez to ze skrocil mi sie cykl o 2 dni to i owu pewnie wiec kochalismy sie za pozno... tym razem spontanicznie, wakacyjnie i na luuuzie. Doooobranoc
Jeej, ale super [emoji7] urlop sprzyja. Czysta głowa, brak zmęczenia, cudowne wakacje i musi się udać! Na bank wrócisz zafasolkowana [emoji4]
 
Zrobiłam wczoraj bętę i wynik <1,2, także nie tym razem.
Byłam wczoraj po receptę na metforminę i przy okazji powiedziałam o nowości z mutacją MTHFR, dostałam zastrzyki z heparyną drobnocząsteczkową i akard jak się tylko dowiem, że jestem w ciąży to mam zacząć stosować. Jestem przerażona bo ja przy pobieraniu krwii nie potrafię patrzeć na igłę, a co dopiero robić sobie sama zastrzyki....
Eh... jeszcze ten problem w aptekach z lekarstwami, jeździłam po mieście i szukałam...
Zastanawiam się, ile jeszcze diagnoz i lekarstw zniosę, bo powoli mam dość. Wczoraj po wszystkim usiadłam i się popłakałam....
 
Zrobiłam wczoraj bętę i wynik <1,2, także nie tym razem.
Byłam wczoraj po receptę na metforminę i przy okazji powiedziałam o nowości z mutacją MTHFR, dostałam zastrzyki z heparyną drobnocząsteczkową i akard jak się tylko dowiem, że jestem w ciąży to mam zacząć stosować. Jestem przerażona bo ja przy pobieraniu krwii nie potrafię patrzeć na igłę, a co dopiero robić sobie sama zastrzyki....
Eh... jeszcze ten problem w aptekach z lekarstwami, jeździłam po mieście i szukałam...
Zastanawiam się, ile jeszcze diagnoz i lekarstw zniosę, bo powoli mam dość. Wczoraj po wszystkim usiadłam i się popłakałam....
Dużo siły Ci życzę...ile możemy znieść to dowiadujemy się dopiero jak dosiegają nas problemy. ..
Trzeba przec do przodu z nadzieją. Nie ma innej opcji!
 
Ja na Clo pierwszy raz i mam nadzieję, że będę teraz w ciąży :) super, że mogę czerpać z waszego doświadczenia.

Cieszę się, że z bratem lepiej. Funkcje mózgu prawidłowe po tym niedotlenieniu?


W tych, co ja używam, jest na ulotce, że LH i hcg mają podobną ciężkośc i mogą pokazać ciąże. W temacie o piaskach owulacyjnych dziewczyna na potwierdzenie wystawiła zdjęcie testów z każdego dnia ;)
Lekarz nie chce nam nic powiedzieć trzeba czekać aż będą próbować go wybudzać ze śpiączki a to jeszcze kilka dni może potrwać powiedział
 
Witajcie
Odnosnie tych testow owu.. Ja robilam od wtorku do piatku ale to jeszcze nie bylo to.. W week nie moglam zrobic a jak wczoraj zrobilam to byla testowa ciemniejsza ale nie wiem czy owu byla w week czy bedzie. A testow juz nie mam
 
Witajcie
Odnosnie tych testow owu.. Ja robilam od wtorku do piatku ale to jeszcze nie bylo to.. W week nie moglam zrobic a jak wczoraj zrobilam to byla testowa ciemniejsza ale nie wiem czy owu byla w week czy bedzie. A testow juz nie mam
A objawow owu nie odczuwasz? Jesli testowa byla ciemniejsza wczoraj tzn ze pik Lh bedzie w ciagu 24-36 h. Czyli najprawdopodobniej to dzis.
 
reklama
Do góry