reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny może któraś z was tez tak miała, mianowicie jesteś po ovitrelle dolaczona miałam luteinę biore ja do momentu dostania okresu. Tak jak wcześniej pisałam wczoraj wykonałam test owulacyjny ale wyszła druga slaba kreska. Do tego mam bolące sutki. Nigdy tak nie miałam czy to jest jakiś skutek uboczny? Okres powinnam dostać wczoraj ale jeszcze nie dostałam, może ze względu na to ze biore dalej luteinę! boje się isc na bete ze względu ze okres jeszcze może przyjść! A wy po jakim czasie dostałyście miesiączki po ovitrelle i dalszym zażywaniu Luteiny?
 
reklama
Może poczekaj jeszcze 2 dni i idź na betę. Luteina działa tak że albo wywoła okres jak nie ma ciąży albo podtrzymuje ciążę jeśli jest.
Trzymam kciuki za pozytywny wynik.
Dziewczyny może któraś z was tez tak miała, mianowicie jesteś po ovitrelle dolaczona miałam luteinę biore ja do momentu dostania okresu. Tak jak wcześniej pisałam wczoraj wykonałam test owulacyjny ale wyszła druga slaba kreska. Do tego mam bolące sutki. Nigdy tak nie miałam czy to jest jakiś skutek uboczny? Okres powinnam dostać wczoraj ale jeszcze nie dostałam, może ze względu na to ze biore dalej luteinę! boje się isc na bete ze względu ze okres jeszcze może przyjść! A wy po jakim czasie dostałyście miesiączki po ovitrelle i dalszym zażywaniu Luteiny?
 
Mam pytanie bo nie wiem.......
Czy 10 dni po iui jeśli zrobię betę to jest szansa że coś wyjdzie ?? Czy to zbyt wcześnie ??
 
A ile razy udalo Ci się zajść w ciążę? Macie już dzieci?
Wydaje mi się, że endometrioza ma duze znaczenie i przy zajsciu i przy utrzymaniu, ale czy gdyby byla zajsc bys nie mogla? Nie wiem.. przeciez ona wystepuje w roznych miejscach. Zeby stwierdzic czy ona jest to trzeba zrobic laparoskopie. Jak mi robiono laparotomie z powodu peknietej ciazy pozamacicznej to mialam czysciutko, zadnych zrostow. Po pol roku musialam zrobic laparoskopie i histeroskopie i wtedy juz sie pojawily ogniska endometriozy. Powodem mogla byc laparotomia ale to tez nie jest pewne. Czesto dziewczyny pisza,ze nie maja zadnych objawow endomendy a maja np 2 czy 3 stopien. Wazne,ze udaje sie zajsc w ciaze, bo to oznacza,ze nie ma nieplodnosci. Wiem,ze to brzmi malo pocieszajaco jesli sie ją traci,ale to,ze sie udalo mi zajsc raz (ekto) wywolalo radosc u lekarzy, bo zaskoczylo wtedy.
Nie mam dzieci. Dwa razy zaszłam w pierwszym cyklu starań. Mam termin na histeroskopie diagnostyczna bo podejrzewają żylaki miednicy mniejszej. Sam stwierdził że skoro zachodze to to raczej nie endrometrioza ale ze wykluczy podczas badania. Za każdym razem serce przestawalo być i było Łyżeczkowanie i podejrzewa zrosty.
 
Może poczekaj jeszcze 2 dni i idź na betę. Luteina działa tak że albo wywoła okres jak nie ma ciąży albo podtrzymuje ciążę jeśli jest.
Trzymam kciuki za pozytywny wynik.
Ciekawa byłam czy któraś z dziewczyn miała podobie o po jakim czasie dostała miesiączki .poczekam aż tydzień bo nie chce widzieć negatywnej bety, może w tym czasie dostane miesiączki ! jak nie to wkoncu uda się zobaczyć dwie kreseczki
 
Hej laseczki,
Mam do was pytanie, może akurat któraś z was jest w stanie mi na nie odpowiedzieć. ( pytanie totalnie odbiega od tematu starań ale stwierdziłam, że spróbuje ) 12 dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, lecz pracuje na umówię- zlecenie od 1 lipca . 18 -26 lipca byłam na zwolnieniu. I teraz pytanie brzmi czy jak będę miała przedłużona umowę do końca września ( wtedy minie mi 90 dni tej dobrowolnej składki chorobowej ) będę mogła iść na zwolnienie do końca trwania ciąży i dostawać pieniążki z Zusu? Czy skoro byłam już na zwolnieniu od tego 18 lipca, to wszystko mi się zeruje i na nowo liczy od dnia powrotu do pracy ? Dziewczyny będę wdzięczna za każda pomoc, buziaczki <3
 
Hej laseczki,
Mam do was pytanie, może akurat któraś z was jest w stanie mi na nie odpowiedzieć. ( pytanie totalnie odbiega od tematu starań ale stwierdziłam, że spróbuje ) 12 dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, lecz pracuje na umówię- zlecenie od 1 lipca . 18 -26 lipca byłam na zwolnieniu. I teraz pytanie brzmi czy jak będę miała przedłużona umowę do końca września ( wtedy minie mi 90 dni tej dobrowolnej składki chorobowej ) będę mogła iść na zwolnienie do końca trwania ciąży i dostawać pieniążki z Zusu? Czy skoro byłam już na zwolnieniu od tego 18 lipca, to wszystko mi się zeruje i na nowo liczy od dnia powrotu do pracy ? Dziewczyny będę wdzięczna za każda pomoc, buziaczki QUOTE]Moja koleżanka miała podobną sytuację u mnie W pracy. Wtedy nic nie mówiła o ciąży przez 3 miesiące bo podobno do ktoregos tygodnia prwcodawca nie ma obowiazku przedluzania umowy, dopiero po upływie tych 90 dni poszła na zwolnienie. Wtedy dopiero umowa była przedłużana do czasu porodu.
 
Hej dziewczyny wpadłam tylko napisać że u mnie wyniki nadal do bani...

Nawet nie miałam siły się odezwać. W ogóle to już mam brak siły na co kolwiek. Wartości toxo dalej wysokie. Wygląda to na nowe zakażenie choć zmagam się z nim rok czasu. Nic z tego nie rozumiem... W czwartek idę to jeszcze skonsultować z innym gin. Mam nadzieję że mój się po prostu myli...

Ściskam.
 
reklama
Nie mam dzieci. Dwa razy zaszłam w pierwszym cyklu starań. Mam termin na histeroskopie diagnostyczna bo podejrzewają żylaki miednicy mniejszej. Sam stwierdził że skoro zachodze to to raczej nie endrometrioza ale ze wykluczy podczas badania. Za każdym razem serce przestawalo być i było Łyżeczkowanie i podejrzewa zrosty.
W takim razie po histeroskopii bedzie duzo wiecej wiadomo. Mam nadzieje,ze jak juz wszystko zrobią to przy nastepnej ciazy odpowiednio wpomogą lekami aby się utrzymala. Proponuje zrobic ten pakiet na trombofilie. Wiem,ze to wszystko kosztuje;( ja robilam w Test DNA, koszt 330 zl. Bo moze rzeczywiscie wystarczy wlaczyc leki, ktore utrzymaja dzidzię. Trzymam kciuki !!
 
Do góry