reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny jak to było z ta szyjka? Jestem po owulacji pare dni i nie mogę jej dosięgnąć wgl.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem po ovitrelle i do miesiączki stosuje Luteinę pod język. miesiaczke powinnam dostać dziś lub jutro tyle ze wczoraj z ciekawości zrobiłam test owulacyjny wyszła druga kreska kontrolna słabo widoczna a za to dziś bardziej widoczna niż wczoraj! Dlaczego przed okresem nadal pokazują się dni płodne? Czy któraś z was tez tak miała? Test z wieczora ! Sama nie wien dlaczego tak test pokazuje!
Cześć, słyszałam i ja ze przed terminem planowanej miesiączki testy owulacyjne pokazywały wynik pozytywny, albo prawie pozytywny, kiedy kobieta była w ciąży :) trzymam kciuki, żeby to było to ;)
 
Doczekasz sie napewno !!! Oby jak najprędzej :)
Jutro idę do gina. Co prawda wyników badań jeszcze z awidnosci nie będzie ale trzymajcie kciuki !
Cześć, słyszałam i ja ze przed terminem planowanej miesiączki testy owulacyjne pokazywały wynik pozytywny, albo prawie pozytywny, kiedy kobieta była w ciąży :) trzymam kciuki, żeby to było to ;)
Też to słyszałam ale w moim przypadku to się nie sprawdziło. Chyba jakieś wadliwe testy bo dziewczyna tu robiła te same i też pokazywały 2 krechy kilka razy w cyklu
 
jesli chodzi o testy owu to przy ciazy pokazuja 2 kreski raczej, ale mnostwo przypadkow, ze pokazywaky 2 krechy a ciazy nie bylo, wiec wogole sie tym nie sugerujcie. U mnie 3 dzien @ i juz lepiej. Od weekendu rozpoczynamy urlop, maz ma 2 tyg a ja az 3,5! wyjezdzamy wiec luzik, mam dobre przeczucia. Przez to ze skrocil mi sie cykl o 2 dni to i owu pewnie wiec kochalismy sie za pozno... tym razem spontanicznie, wakacyjnie i na luuuzie. Doooobranoc
 
Ja jak brałam clo nic nie czułam ale efekty były :)
Właśnie jestem po clo i w piątek była inseminacja 2 jajeczka.
Bałam się po sobotnim stresie że wszystko stracone i wczoraj zaczol boleć strasznie brzuch
Dziś rano byłam na szybkim USG zobaczyć czemu boli co się dzieje a lekarz zadowolony mówi że ładnie jajeczka pękły widzi ciałko żółte a czekać na efekt inseminacji.

Z bratem jest lepiej ciut ale zawsze jakaś nadzieja dodatkowa i oby było coraz lepiej

U ciebie po clo też pewnie będzie piękny efekt :) trzymam kciuki
Ja na Clo pierwszy raz i mam nadzieję, że będę teraz w ciąży :) super, że mogę czerpać z waszego doświadczenia.

Cieszę się, że z bratem lepiej. Funkcje mózgu prawidłowe po tym niedotlenieniu?

Raczej ta kreska jest słabsza niż kontrolną. Jak ją robiłam testy owulacyjne to też mi tak wychodziły przez cały cykl tylko jak owu była to była ta kreska mocna. Gdzieś dziewczyny pisały że test owu może wyjść pozytywny w ciąży ale nie wiem czy tak jest i czy to prawda i czy któraś rzeczywiście to sprawdziła
W tych, co ja używam, jest na ulotce, że LH i hcg mają podobną ciężkośc i mogą pokazać ciąże. W temacie o piaskach owulacyjnych dziewczyna na potwierdzenie wystawiła zdjęcie testów z każdego dnia ;)
 
reklama
Dziewczyny jak to było z ta szyjka? Jestem po owulacji pare dni i nie mogę jej dosięgnąć wgl.
Ja badalam szyjke zawsze przed okresem schodzi w dół i jest taka jakby grubsza miękka Kiedy zaszłam w ciążę dwa dni przed okresem była nisko dopiero dzień przed pod wieczór skoczyła wyraźnie do góry i już twarda tzn twardsza. Nie jestem ekspertem ale według moich obserwacji dopiero dwa dzień przed spodziewanym okresem widać różnicę przy i krótko po owu jest raczej wysoko nic to jeszcze o ciąży nie świadczy
 
Do góry