reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja dziś poleciałam do lekarza od wczoraj strasznie boli mnie podbrzusze w piątek inseminacja i zastrzyk owitrell.
Lekarz mnie uspokoil że wszystko w porządku i że to może być skutek owulacyjny że płyn owulacyjny z pęcherzyków czasem przedostaje się przez ścianki jajników i podrażnia otrzewną co daje uczucie dyskomfortu bólowego czasami choć nie zawsze tak się dzieje .
Myślę że troszkę ci tym pomogłam
No właśnie nie wiem teraz jak leżę bardziej z prawy jajnik boli ale .....co ma być to będzie :)
 
reklama
Dokładnie co ma być to bedzie.
Gdyby jedną bardziej dokuczał ci ból lekarz zalecił mi nospe żeby sobie wsiąść bo ona nie zakłóci pracy organizmu jest bezpieczna
Ja jestem wytrzymała na ból taki więc leżę i zasypiam. W przyszły poniedziałek lecę na badanie progesteronu aby zobaczyć czy rzeczywiście owulacja była i jeżeli tak to będę musiał do lekarza iść po luteinę bo mam tendencję do niskiego progesteronu
 
Super Kochana w takim razie trzymam kciuki :) ja też brałam ten lek ale niedługo bo udało mi się zajsc w ciążę 2 lata temu :)
Dzieki, ja zaszlam teraz w 1 cyklu, ale niestety zakończyła sie w 6 t.c.....Zrobilam tsh itd i niby w normie, ale powinno byc troche nizsze stad ten euthyrox...
 
Ja jestem wytrzymała na ból taki więc leżę i zasypiam. W przyszły poniedziałek lecę na badanie progesteronu aby zobaczyć czy rzeczywiście owulacja była i jeżeli tak to będę musiał do lekarza iść po luteinę bo mam tendencję do niskiego progesteronu
Trzymam kciuki ✊✊✊
Ja na szczęście mam lekarza pod ręką prawie.
Napiszę do niego ESA lub zadzwonię i zawsze mam odpowiedz albo natychmiastową wizytę jeśli coś się dzieje lub coś mnie martwi
 
Trzymam kciuki ✊✊✊
Ja na szczęście mam lekarza pod ręką prawie.
Napiszę do niego ESA lub zadzwonię i zawsze mam odpowiedz albo natychmiastową wizytę jeśli coś się dzieje lub coś mnie martwi
Ja też mam lekarza pod ręką. Mam do niego komorke. Prowadził mi ciążę z córką super był już nawet w 12 tyg powiedział że dziewczyna będzie i nie pomylil się w porównaniu z pierwszym który prowadził ciążę z synem do końca twierdził że będzie dziewczyna a tu przy cesarce wyskoczył chłop :). Pot jak ciąża zatrzymała się w rozwoju dał mi tabletki na poronienie i też codziennie do niego chodził sprawdzał czy się czyści dzięki Bogu wszystko samo ładnie zeszło teraz też będę u niego jak by się udało. Jest super fachowcem i przede wszystkim ma podejście do pacjentki.
 
Raczej ta kreska jest słabsza niż kontrolną. Jak ją robiłam testy owulacyjne to też mi tak wychodziły przez cały cykl tylko jak owu była to była ta kreska mocna. Gdzieś dziewczyny pisały że test owu może wyjść pozytywny w ciąży ale nie wiem czy tak jest i czy to prawda i czy któraś rzeczywiście to sprawdziła
Tez o tym czytałam ze niektórym wychodziły testy owulacyjne pozytywne a później okazały się ze są w ciazy zobaczymy
 
Ja też mam lekarza pod ręką. Mam do niego komorke. Prowadził mi ciążę z córką super był już nawet w 12 tyg powiedział że dziewczyna będzie i nie pomylil się w porównaniu z pierwszym który prowadził ciążę z synem do końca twierdził że będzie dziewczyna a tu przy cesarce wyskoczył chłop :). Pot jak ciąża zatrzymała się w rozwoju dał mi tabletki na poronienie i też codziennie do niego chodził sprawdzał czy się czyści dzięki Bogu wszystko samo ładnie zeszło teraz też będę u niego jak by się udało. Jest super fachowcem i przede wszystkim ma podejście do pacjentki.
No i to się liczy jak jest dobry lekarz super podejściem to jest bardzo dobrze
 
Ja też jestem po owitrell niepierwdzy cykl IPO nim testy będą wychodziły cały czas pozytywne albo na granicy pozytywnych.
Zastrzyk bardzo długo utrzymuje się w organizmie.
Dlatego też lekarz mi mówił aby nie robic testów ciążowych tylko iść na betę bo clo i owitrell w połączeniu i osobno podnoszą poziom chormonow i te czułe testy mogą wychodzić pozytywne pomimo braku ciazy.
Proponuję iść na bete.
Ja zeszły miesiąc miałam 2 testy różnych firm pozytywne gdy poszłam na betę okazało się że testy wykryły betę wysokości 3,1 która była podniesiona przez leki i było to całkowicie normalne więc ja wyrzuciłam wszystkie testy
Ovitrelle utrzymuje się max do 12 dnia. Po dziesięciu dniach od zastrzyka testy wychodziły negatywnie, pozytywnie zaczęły pokazywać się od wczoraj tzn prawie pozytywne czas wszystko pokaże tyle ze byłam ciekawa czy któraś z dziewczyn tez tak miała
 
reklama
Do góry