reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja też jestem z wami w tej kwestii myślenia o dziecku.niby można się wyciszyć,zapomnieć na chwilę,może w pracy,ale na jak długo? Na dzień , na dwa? Na miesiąc to nie wykonalne,zawsze z tylu glowy są te myśli.ja minimum raz dziennie mam to w głowie:-)
 
reklama
Gula w gardle... bardzo dobrze to znam... parę głębokich wdechow,
łyk wody i chwilą ciszy.
Mam córkę, 8 l. Ja mam 35l... Po stracie czuje sie staro mimo, że nie wyglądam na swoj wiek i przed tak się nie czułam... W pierwszą, donoszona ciąże zaszłam za pierwszym razem, zresztą drugą też, niestety ją niedawno straciłam... Zajść, ale donosic bezpiecznie i urodzić zdrowe dziecko... Po stracie mam problemy z psychika... Doszly ataki paniki i gula w gardle... Wiem, ludzie mają gorsze problemy, ale ja z natury jestem nerwowa a teraz to juz ponad skale...
 
A sprawdzałas poziom prolaktyny? Gdy są plamienia pomiędzy @ to przeważnie oznacza problem z prolaktyna. A jak jest wysoka to trudno jest zajsc w ciążę
Ja mam za wysoką, ale nie mam plamień pomiędzy
Dziewczyny wybaczcie brak aktywności ale mam straszne problemy
Jestem załamana mam doła kłębek nerwowo niepokoju nie śpię od wczoraj.
Mój brat po spożyciu alkoholu i po najedzeniu się jakichś tabletek próbował wczoraj popełni. Samobójstwo próbował się powiesić na szczęście został szybko znaleziony i żyje
Lekarz mówi że stan jest krytyczny ciągle zagrożenie życia i niedotlenienie muzgu nie wiedzą jeszcze w jakim stopniu minęło 24godz a oni nadal nic nie chcą powiedzieć boje sir strasznie.
Półtorej roku temu zginol mój tato teraz akcja z bratem już nie mam sil.
Mama załamana na tabletkach ciągle płacze drugi brat w szpitalu u psychologa bo to on znalazł brata i go zaczol ratować
Boże dziewczyny co mnie jeszcze w życiu spotka leżę becze brak mi sił boje się co będzie dalej

Przepraszam ale muszę się wygadać nie mam sił
Bardzo współczuję Tobie i Twojej rodzinie. Dzięki Bogu, że Twój brat został znaleziony. Niech będzie zdrowy i modlę się o pokój ducha dla niego, by nie miał więcej takich myśli
A jak oceniacie dzisiejsze testy ? Patrzymy od dolu...Pierwszy zrobiony o 12 drugi o 16 a trzeci o 21.
Moim zdaniem pozytywne. A jakiej to firmy?
Po stosunku powinno się poleżeć 15-30 minut. Później siusiu i kąpiel. Tak słyszałam i tak stosuje
Ja tez tak robię, czytałam to na blogu mama ginekolog ;)
Oo też się stosuję do tych 30 min. Wczoraj to nawet świecę robiłam przez jakieś 10 min
emoji23.png
Mój mąż by się zdziwił, jakbym nagle zrobiła wtedy świecę :D
 
A tak w ogóle, to dzisiaj biorę 4 dzień clo. Bałam się, że będę się źle czuć, ale nic się nie dzieje
No może czasem coś poczuje w jajnika Ch, ale delikatnie
Ja jak brałam clo nic nie czułam ale efekty były :)
Właśnie jestem po clo i w piątek była inseminacja 2 jajeczka.
Bałam się po sobotnim stresie że wszystko stracone i wczoraj zaczol boleć strasznie brzuch
Dziś rano byłam na szybkim USG zobaczyć czemu boli co się dzieje a lekarz zadowolony mówi że ładnie jajeczka pękły widzi ciałko żółte a czekać na efekt inseminacji.

Z bratem jest lepiej ciut ale zawsze jakaś nadzieja dodatkowa i oby było coraz lepiej

U ciebie po clo też pewnie będzie piękny efekt :) trzymam kciuki
 
Ja mam za wysoką, ale nie mam plamień pomiędzy

Bardzo współczuję Tobie i Twojej rodzinie. Dzięki Bogu, że Twój brat został znaleziony. Niech będzie zdrowy i modlę się o pokój ducha dla niego, by nie miał więcej takich myśli

Moim zdaniem pozytywne. A jakiej to firmy?

Ja tez tak robię, czytałam to na blogu mama ginekolog ;)

Mój mąż by się zdziwił, jakbym nagle zrobiła wtedy świecę :D
Te testy są z rosmana. Zwykły 5pak
 
Dziewczyny wybaczcie brak aktywności ale mam straszne problemy
Jestem załamana mam doła kłębek nerwowo niepokoju nie śpię od wczoraj.
Mój brat po spożyciu alkoholu i po najedzeniu się jakichś tabletek próbował wczoraj popełni. Samobójstwo próbował się powiesić na szczęście został szybko znaleziony i żyje
Lekarz mówi że stan jest krytyczny ciągle zagrożenie życia i niedotlenienie muzgu nie wiedzą jeszcze w jakim stopniu minęło 24godz a oni nadal nic nie chcą powiedzieć boje sir strasznie.
Półtorej roku temu zginol mój tato teraz akcja z bratem już nie mam sil.
Mama załamana na tabletkach ciągle płacze drugi brat w szpitalu u psychologa bo to on znalazł brata i go zaczol ratować
Boże dziewczyny co mnie jeszcze w życiu spotka leżę becze brak mi sił boje się co będzie dalej

Przepraszam ale muszę się wygadać nie mam sił
Bardzo mi przykro ale wiesz co musisz być silna ! Dla brata zeby mu pomóc jak tylko wydobrzeje!
 
Dziewczyny szukam informacji o badaniu szyjki. Zapomniałam która z Was mi tak fajnie wcześniej doradziła, przepraszam.
Dziś jest 8dc. W południe badałam to wydawała mi się niżej niż teraz. Teraz muszę głębiej włożyć palec. Ale w obu przypadkach wydawało mi się że jest otwarta. Rodziłam przez CC jakieś lat temu. A czytałam że u rodzących może być już zawsze lekko otwarta. Nie mniej jednak nie wiem co o tym.myslec. test owulacyjny wogóle prawie nie wykazał drugiej kreski.
 
reklama
Dziś wieczorem już kreska testowa słabsza niż Control a więc co owulacja odbyła się oczywiście zakładając bo testy mogą kłamac ale od 16 boli mnie dół brzucha z obu stron naraz....tak jakby jajniki sama nie wiem to co to może być spowodowane ??? Jak odczuwacie ból owulacyjny ?
 
Do góry