reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cześć dziewczyny. Jestem po ovitrelle i do miesiączki stosuje Luteinę pod język. miesiaczke powinnam dostać dziś lub jutro tyle ze wczoraj z ciekawości zrobiłam test owulacyjny wyszła druga kreska kontrolna słabo widoczna a za to dziś bardziej widoczna niż wczoraj! Dlaczego przed okresem nadal pokazują się dni płodne? Czy któraś z was tez tak miała? Test z wieczora ! Sama nie wien dlaczego tak test pokazuje!
 
reklama
Test z dziś wieczora
 

Załączniki

  • 3E6D92FD-F513-4C57-85EC-1BFFA3E58006.jpeg
    3E6D92FD-F513-4C57-85EC-1BFFA3E58006.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 67
Cześć dziewczyny. Jestem po ovitrelle i do miesiączki stosuje Luteinę pod język. miesiaczke powinnam dostać dziś lub jutro tyle ze wczoraj z ciekawości zrobiłam test owulacyjny wyszła druga kreska kontrolna słabo widoczna a za to dziś bardziej widoczna niż wczoraj! Dlaczego przed okresem nadal pokazują się dni płodne? Czy któraś z was tez tak miała? Test z wieczora ! Sama nie wien dlaczego tak test pokazuje!
A robiłaś test ciążowy? Czy tylko owu?
 
A robiłaś test ciążowy? Czy tylko owu?
Jak na razie robiłam tylko owulacyjny. Ponieważ staram się z mezem ponad 3 lata i to nie jest pierwszy raz z ovitrelle wiec nie chce przezywać znowu tego samego czemu się nie udało. Tylko dziwi mnie ten test czemu wyszedł nawet pozytywny
 
Hej mam na imię Karolina.
Staramy sie z męzem o drugie dziecko juz z 2,5 roku.. Swoje pierwsze dziecko urodzilam w wieku 21 lat też po 1,5 roku niezabezpieczania się. Na początku myślałam że skoro urodzilam juz pierwsze dziecko to z drugim nie powinnam miec problemów zeby zajsc w ciąże. Niestety mylilam się. Na początku planowałam że następne będzie 3 lata po pierwszym porodzie, żeby różnica wieku nie była taka duża. Niestety nasza sytuacja zyciowa spowodowala to ze jednak odeszlam od tego pomysłu...(teraz troche tego żałuje.. wszystko moglo sie przeciez jakos poukladać). Ale czasu nie cofne... Kiedy juz zaczelismy sie starac Jagódka miala 6 lat , mieszkalismy jeszcze wtedy w Polsce, teraz jestesmy w Irlandii. Ja mam cykle średnio 29-32 dniowe. Robilam testy owulacyjne wychodzace prawidlowo - kochalismy sie oczywiscie w te dni lub przed i po. Robilam tez sobie testy z krwi czy wszystko w porzadku, tarczyca tez ok.
Jestem troche na etapie "odpuszczania" jakkkolwiek to mozna nazwac. Ciesze sie ze mam chociaz jedno dziecko- tak sobie zawsze tłumacze.. Ale tu w okol jest tyle kobiet w ciazy albo tyle wielodzietnych rodzin ze czasem jest ciezko po prostu odpuścić. Dzieki ze ktoś moze przeczyta ten post, musialam cos z siebie wyrzucic a maz ma juz dosyc mojego jędolenia :D:biggrin2:
[/QUOTE]
 
Jak na razie robiłam tylko owulacyjny. Ponieważ staram się z mezem ponad 3 lata i to nie jest pierwszy raz z ovitrelle wiec nie chce przezywać znowu tego samego czemu się nie udało. Tylko dziwi mnie ten test czemu wyszedł nawet pozytywny
Raczej ta kreska jest słabsza niż kontrolną. Jak ją robiłam testy owulacyjne to też mi tak wychodziły przez cały cykl tylko jak owu była to była ta kreska mocna. Gdzieś dziewczyny pisały że test owu może wyjść pozytywny w ciąży ale nie wiem czy tak jest i czy to prawda i czy któraś rzeczywiście to sprawdziła
 
Jak na razie robiłam tylko owulacyjny. Ponieważ staram się z mezem ponad 3 lata i to nie jest pierwszy raz z ovitrelle wiec nie chce przezywać znowu tego samego czemu się nie udało. Tylko dziwi mnie ten test czemu wyszedł nawet pozytywny
Ja też jestem po owitrell niepierwdzy cykl IPO nim testy będą wychodziły cały czas pozytywne albo na granicy pozytywnych.
Zastrzyk bardzo długo utrzymuje się w organizmie.
Dlatego też lekarz mi mówił aby nie robic testów ciążowych tylko iść na betę bo clo i owitrell w połączeniu i osobno podnoszą poziom chormonow i te czułe testy mogą wychodzić pozytywne pomimo braku ciazy.
Proponuję iść na bete.
Ja zeszły miesiąc miałam 2 testy różnych firm pozytywne gdy poszłam na betę okazało się że testy wykryły betę wysokości 3,1 która była podniesiona przez leki i było to całkowicie normalne więc ja wyrzuciłam wszystkie testy
 
reklama
Dziś wieczorem już kreska testowa słabsza niż Control a więc co owulacja odbyła się oczywiście zakładając bo testy mogą kłamac ale od 16 boli mnie dół brzucha z obu stron naraz....tak jakby jajniki sama nie wiem to co to może być spowodowane ??? Jak odczuwacie ból owulacyjny ?
Ja dziś poleciałam do lekarza od wczoraj strasznie boli mnie podbrzusze w piątek inseminacja i zastrzyk owitrell.
Lekarz mnie uspokoil że wszystko w porządku i że to może być skutek owulacyjny że płyn owulacyjny z pęcherzyków czasem przedostaje się przez ścianki jajników i podrażnia otrzewną co daje uczucie dyskomfortu bólowego czasami choć nie zawsze tak się dzieje .
Myślę że troszkę ci tym pomogłam
 
Do góry