reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Mam mutacje pai i lekarz mówił ze skoro nie robię mthfr to lepiej brać metylowany . I tez tak biorę . Konsultowałam to z innymi lekarzami bo biorę tez ovarin który ma zwykły kwas foliowy i niema problemu z przyjmowaniem obu
O kurczę a mi powiedziano że nie mogę obu, a jeśli chce zmienić to muszę 2 tyg przerwy między jednym A drugim
 
Dzisiaj akurat to jest niemozliwe
Dlatego cala nadzieja w jutrzejszym dniu. Obyy w końcu z pozytywnym skutkiem
Ja też w tym miesiącu zaczęłam przygodę z testami owu, ale do mnie one wogóle nie przemawiaja-jakos im nie wierze, czytałam że różnych firm różnie mogą pokazywać.ja np wogóle nie miałam wyniku pozytywnego,jednego dnia była tylko naprawdę mocna druga kreska a pozostałe dni ledwo widoczne :-)
 
Ja też w tym miesiącu zaczęłam przygodę z testami owu, ale do mnie one wogóle nie przemawiaja-jakos im nie wierze, czytałam że różnych firm różnie mogą pokazywać.ja np wogóle nie miałam wyniku pozytywnego,jednego dnia była tylko naprawdę mocna druga kreska a pozostałe dni ledwo widoczne :-)
Ja robię tak, że mam testy owu 3 różnych firm. Robię je równolegle w dni około owu i muszę przyznać, że już kolejny raz miałam tak, że jednego dnia we wszystkich pokazały mi się dwie ciemne albo ciemniejsze krechy. Za to już np następnego dnia wyniki były różne.
Trzeba poprobowac różnych, najlepiej w tym samym czasie i porównać. Dostrzec zależności. Np te tanie z allegro u mnie w owu pokazują taką samą drugą kreskę, ale w inne dni bladziutkie, a domowe laboratorium potrafi mi pokazywać pozytyw 3 dni.... facelle za to jasno pokazuje jeden konkretny dzień.
 
O kurczę a mi powiedziano że nie mogę obu, a jeśli chce zmienić to muszę 2 tyg przerwy między jednym A drugim

A dlaczego przerwa ? Wiesz gdyby jeden lekarz mówił ze mogę to bym nie miała pewności . Przez ostatni rok byłam u 7 różnych [emoji23] szukając który przepisze mi heparynę i konsultowałam metylowany z ovarinem
 
Ja robię tak, że mam testy owu 3 różnych firm. Robię je równolegle w dni około owu i muszę przyznać, że już kolejny raz miałam tak, że jednego dnia we wszystkich pokazały mi się dwie ciemne albo ciemniejsze krechy. Za to już np następnego dnia wyniki były różne.
Trzeba poprobowac różnych, najlepiej w tym samym czasie i porównać. Dostrzec zależności. Np te tanie z allegro u mnie w owu pokazują taką samą drugą kreskę, ale w inne dni bladziutkie, a domowe laboratorium potrafi mi pokazywać pozytyw 3 dni.... facelle za to jasno pokazuje jeden konkretny dzień.

Ja tez mam wypróbowane różne testy i fakt pokazują kilka dni kreski ale najważniejsze ze w danym dniu przed owu pokazują dwie mocne krechy . Dodatkowo jak się chodzi na monitoring i robi testy to można się wiele nauczyć
 
reklama
Do góry