reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Mogłabym powiedzieć współczuje, ale po co? Wiesz jak jest, po tylu latach kochana to albo szukaj dobrego doktora albo na razie po prostu odpuśc. Wiem ze łatwo się mówi, ale jak się zajmiesz czym innym to będzie łatwiej zajść. Z jakiej pomocy korzystałas do tej pory przy nieregularnych cyklach ?
Właśnie że nie mam nic stwierdzonego. Do wszystkich nieprawidłowości dochodziłam sama chociaz chodziłam naprawdę do dobrych lekarzy i to prywatnie. Mam plamienia w cyklu rozumie raz po okresie raz przed okresem raz krótki cykl raz długi. Niby brakuje porgesteronu ale jak biorę progesteron to nadal plamie i okres się skraca. W tym cyklu nie wzięłam progesteronu i cykl wydłużył się do 36 dni. Ale nie miałam plamień o dziwo. Jedynie teraz od 4 dni plamie jak na okres i się nie rozkręca. .... Oj dużo by opowiadać. Teczka papierów, badań, setki wizyt i diagnozy dalej brak. a wyniki wszystkie dobre.
 
reklama
Właśnie że nie mam nic stwierdzonego. Do wszystkich nieprawidłowości dochodziłam sama chociaz chodziłam naprawdę do dobrych lekarzy i to prywatnie. Mam plamienia w cyklu rozumie raz po okresie raz przed okresem raz krótki cykl raz długi. Niby brakuje porgesteronu ale jak biorę progesteron to nadal plamie i okres się skraca. W tym cyklu nie wzięłam progesteronu i cykl wydłużył się do 36 dni. Ale nie miałam plamień o dziwo. Jedynie teraz od 4 dni plamie jak na okres i się nie rozkręca. .... Oj dużo by opowiadać. Teczka papierów, badań, setki wizyt i diagnozy dalej brak. a wyniki wszystkie dobre.
A jak drożność? Miałaś?
 
Moja siostra takie plamienia między @ miała przez nadżerkę , nieregularny cykl kurcze zawsze z jakiegoś powodu jest ,u mnie problem z prolaktyna był , ja zaczęłam się starać mając 30 lat , teraz 32 i 31 tydzień ciąży , fakt po 2 poronieniach , kiedypytam uda Ci się , głowa też dużo blokuje ,wiem
 
A ja właśnie wracam z wakacji. Nie widzę żadnych objawów zwiastujacych ciążę, a to już był 4 cykl starań. Miesiączka w weekend...
 
reklama
Dzień dobry.
Kasia, Smerfetka jak u was sytuacja?
U mnie już test biały więc pregnylu nie ma. Zajęło mu to 7 dni od podania.
Brzuch mnie okropnie boli tak ze wszystko jak w każdym cyklu. Buuu
 
Do góry