reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cześć dziewczyny chciałabym do was dołaczyć to mój 11 cykl staran o 3 maluszka plus po drodze jedno poronienie
Witaj :)

Ja już po wizycie u lekarza. Mamy zielone światło na ten cykl :) 5-9dc CLO i recepta na ovitrelle, czyli ten sam zestaw co w poprzednim cyklu :)
3 mam kciuki :)

Tak sobie z ciekawości patrzyłam właśnie na kalkulatory ciąży i porodu.natknelam się na kalkulator płci dzieci gdzie na podstawie wieku matki i miesiąca zapłodnienia kalkuluje plec:-D :-D :-D w tym miesiącu jeśli zaskoczyło będzie dziewczynka :-D hihihi:-)

A serio mówiąc marzę o drugiej coreczce❤
Serio, jest coś takiego? Nie wierzę w to ale podrzuć linka ‍♀️

Dzięki dziewczyny ale ogólnie mam zalamke. Jeszcze jak dzisiaj mi tak całkiem zniknął okres miałam taką nadzieję.... :( Mi już się nie chce wierzyć że się uda. Cykl raz 25 dni raz 36 dni. Plamień mniej ale jednak nadal są. Ja już nie wierzę że kiedykolwiek będę miała dziecko :( czas się chyba z tym marzeniem pożegnać :( marzę o tym od 5 lat i chyba czas odpuścić :( najpierw 4 lata odkladania bo praca, a jak już praca to problem z cyklami, a jak się lekko unormowało i niby jest owu, wszystko gra, a ciąży nie widać :( :( :( normalnie dość.....
30 I to mnie zalamuje
Proszę Cię, jesteś jeszcze młoda, głowa Cię blokuje.... Odpuść, skoro nie ma żadnych przeciwwskazań, chorób, to zaskoczy, tylko... (jak to głupio brzmi) mniej się staraj :*


A ja się obudziłam ze stresem, śniło mi się że byłam na lotnisku z moją babcia, i byłam w trakcie poronienia i głosowań się jak pobrać próbki dla lekarzy do badań..... Ma-sa-kra ‍♀️
 
reklama
Witaj :)


3 mam kciuki :)


Serio, jest coś takiego? Nie wierzę w to ale podrzuć linka ‍♀️



Proszę Cię, jesteś jeszcze młoda, głowa Cię blokuje.... Odpuść, skoro nie ma żadnych przeciwwskazań, chorób, to zaskoczy, tylko... (jak to głupio brzmi) mniej się staraj :*


A ja się obudziłam ze stresem, śniło mi się że byłam na lotnisku z moją babcia, i byłam w trakcie poronienia i głosowań się jak pobrać próbki dla lekarzy do badań..... Ma-sa-kra ‍♀️
:* Dzieki
 
@KiedyPytam możemy przybić sobie mam podobną sytuację do Ciebie. 29 lat, nie mam dzieci. Najpier zmieniałam pracę, teraz w firmie osiedliłam sie na dłużej, wiec odpowiedni czas dla mnie na 1 dziecko - dom jest, praca jest, ukochany mężczyznau boku jest ( w końcu i on zdecydowal sie na 2 dziecko). A tu ciąży nie ma. Zmieniam lekarza, może cos pomoże- tabletki jakies, zastrzyki. W poniedzialek bardzo zle sie czulam jak testy i beta znowu wyszly negatywne a okres spóźnia sie od piatku (!)
Ostatnio zaczęłam myśleć o inseminacji. Znam przypadek, że po 2 latach starań naturalnych inseminacja za 1 razem pomogla...
Myślałaś o tym ? Ja po woli zaczynam sie zastanawiać i przez glowe mi to przechodzi...
 
Hej dziewczyny, podczytuje was czasami.
My z mężem się staramy niecały rok. W październiku straciłam ciąże i teraz nie mogę zajść.
Robiłam badania prolaktyny czynnościowa, progesteron i tsh. Żaden nie wyszedł dobrze [emoji848]
Więc u mnie chyba tu jest problem.
 
Hej dziewczyny, podczytuje was czasami.
My z mężem się staramy niecały rok. W październiku straciłam ciąże i teraz nie mogę zajść.
Robiłam badania prolaktyny czynnościowa, progesteron i tsh. Żaden nie wyszedł dobrze [emoji848]
Więc u mnie chyba tu jest problem.
Konsultowalas wyniki z lekarzem??
 
reklama
Do góry