reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

ale się nie załamuję, cieszy mnie to, że jak już miało coś pójść nie tak, to dobrze ze teraz, na samym początku, niz przykładowo w 7tc. Liczna to że ten cykl również bedę miała stymulowany Clo i pregnylem i że się uda:sorry:
 
reklama
ale się nie załamuję, cieszy mnie to, że jak już miało coś pójść nie tak, to dobrze ze teraz, na samym początku, niz przykładowo w 7tc. Liczna to że ten cykl również bedę miała stymulowany Clo i pregnylem i że się uda:sorry:
Bardzo dobrze to czytać.. :*
Trzymam kciuki za kolejny cykl :) a może nam się uda po kolei? :p i będziemy zaraz przeżywał inne rzeczy... :D
 
a ja witam znów, niestety się nie udało :( w niedzielę dostałam plamień, wieczorem skurcze brzucha i krwawienie. Wczoraj zrobiłam betę i niestety <2mIU/ml. Nie wiem utylko skąd te pozytywne testy.. No cóż, zaczynamy kolejny cykl starań. Dzis mam wizytę u lekarza, zobaczymy co powie
Nie jesteś sama kochana mnie też zalała @ W podobnym terminie jesteśmy więc kolejny cykl będzie nasz ;)
 
Odzywam się po krótkiej przerwie;) 4 cykl choć super mocne krechy na teście owu, kochanie w dobrym czasie to skończył się @.
Teraz 5 cykl. 14dc i znów mocne krechy na testach. Dzialalismy przedwczoraj i niestety więcej okazji w tym cyklu nie będzie. Pierwszy raz uzylismy Fertilsafe. Zobaczymy...
 
A mnie coś trafi zaraz. Na żadnym urządzeniu nie mogę otworzyć pliku z wynikami męża a do piątku mam czekać zeby na wizytę iść z tym. Na miejscu dopiero się dowiem jakie są wyniki [emoji35]
 
Cześć dziewczyny :)
Mam na imię Agata (27 l.), razem z mężem staramy się o dziecko od 4 cykli. Niby niedługo, ale dla nas to już wieczność - zwłaszcza dla mnie :( Nigdy nie brałam antykoncepcji hormonalnej, nie miałam żadnych problemów ginekologicznych prócz zapaleń, zawsze cytologia w normie, myślałam, że dzięki temu będzie nam łatwiej :( Kochamy się średnio co drugi dzień,
Cykle mam 28 dniowe, zawsze wszystko jak w zegarku - a w połowie cyklu typowy śluz płodny, szyjka macicy odpowiednio ustawiona, bóle jajników wskazujące na owulację...
W tym miesiącu, zgodnie z moim cyklem, owulacja powinna mi wypadać w okolicach 10... I tak też miałam wszystkie objawy dni płodnych, nawet podbrzusze mnie mocniej bolało niż zwykle, jednak 17 (21 dc) byłam u ginekologa i pani doktor zauważyła pęcherzyk w jajniku, powiedziała, że to "dziś jest ten dzień". Trochę była zdziwiona, że przy regularnych cyklach tak późno występuje owulacja, ale jak stwierdziła "zdarza się". W sumie w zeszłym miesiącu byliśmy w podróży poślubnej za granicą, więc może to być przyczyna...
Teoretycznie jutro powinnam dostać miesiączkę. Ale czy w przypadku tak przesuniętej owulacji nie powinna przesunąć się też miesiączka? Czy jeśli jutro go nie dostanę, to może być to oznaka że jednak się udało?
impreza na basenie

Czy warto robić od razu test? Dodam, że czuję się ostatnio jakoś dziwnie opuchnięta, nerwowa, jakby podziębiona, ale możliwe, że po prostu się nakręciłam, już nawet kupiłam testy ciążowe...
 
reklama
Smerfetko jeśli owulacja była 12dni temu to nierealne jest by okres spóźniał się już 3... faza lutelana trwa 12-16dni i jest to u kobiet raczej stała ilość dni. U większości jest to właśnie 14dni, wiec jeśli owu była 12dni temu to do terminu @ masz jeszcze 2 dni w najgorszym wypadku nawet 4 dopiero wtedy można mówić o spóźniające się @. Dobra strona tego taka, ze w tym wypadku testy mogą jeszcze nie wyjsc zrób za 2 dni.
Z tym ze prawie zawsze owulacja byla tak pozno a cykl trwal max 31 dni
 
Do góry