reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
to może bete warto zrobić ? będziesz miała chociaż 100% pewności ,a tak takie czekanie nie wiadomo na co
Niby tak..ale czy to nie za wczesnie. Testy owulacje pokazaly dwa tygodnie temu. Moj W. mowi zeby poczekac do przyszlego tygodnia
Sama nie wiem. Czuje sie jak jakis flak dzisiaj..
 
Niby tak..ale czy to nie za wczesnie. Testy owulacje pokazaly dwa tygodnie temu. Moj W. mowi zeby poczekac do przyszlego tygodnia
Sama nie wiem. Czuje sie jak jakis flak dzisiaj..
Wiesz ja nigdy testów owu nie robiłam ,więc nie wiem na ile się sprawdzają , ja chodziłam do gina na monitoring , do przyszłego tyg to już będzie 40dc długo ? masz aż tak nieregularne cykle? a tak byś wiedziała czy to ciąża ,a jeśli nie to może warto to skontrolować u ginekologa?
 
Wiesz ja nigdy testów owu nie robiłam ,więc nie wiem na ile się sprawdzają , ja chodziłam do gina na monitoring , do przyszłego tyg to już będzie 40dc długo ? masz aż tak nieregularne cykle? a tak byś wiedziała czy to ciąża ,a jeśli nie to może warto to skontrolować u ginekologa?
Max dlugi to 31.w czerwcu byl 30, teraz juz 34...
 
reklama
Do góry