reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny a ja oszaleje zaraz. Powiedzcie mi co to jest. Trzy dni miałam plamienia na różowo. A dzisiaj jakieś takie upławy żółte. Ale to takie żółte jak czasami nie wiem czy któraś z was brała dopochwowa macmirror. Żółta tabletka. I potem wypływało takie zolte. To ja tak mam. W 36 dniu cyklu. Trochę mnie to zmartwiło.
 
reklama
a ja witam znów, niestety się nie udało :( w niedzielę dostałam plamień, wieczorem skurcze brzucha i krwawienie. Wczoraj zrobiłam betę i niestety <2mIU/ml. Nie wiem utylko skąd te pozytywne testy.. No cóż, zaczynamy kolejny cykl starań. Dzis mam wizytę u lekarza, zobaczymy co powie
 
a ja witam znów, niestety się nie udało :( w niedzielę dostałam plamień, wieczorem skurcze brzucha i krwawienie. Wczoraj zrobiłam betę i niestety ml. Nie wiem utylko skąd te pozytywne testy.. No cóż, zaczynamy kolejny cykl starań. Dzis mam wizytę u lekarza, zobaczymy co powie
Miałaś Kochana pozytywne testy ? A kiedy je robiłaś, w którym dniu cyklu ?
 
Smerfetko jeśli owulacja była 12dni temu to nierealne jest by okres spóźniał się już 3... faza lutelana trwa 12-16dni i jest to u kobiet raczej stała ilość dni. U większości jest to właśnie 14dni, wiec jeśli owu była 12dni temu to do terminu @ masz jeszcze 2 dni w najgorszym wypadku nawet 4 dopiero wtedy można mówić o spóźniające się @. Dobra strona tego taka, ze w tym wypadku testy mogą jeszcze nie wyjsc zrób za 2 dni.
 
reklama
a ja witam znów, niestety się nie udało :( w niedzielę dostałam plamień, wieczorem skurcze brzucha i krwawienie. Wczoraj zrobiłam betę i niestety <2mIU/ml. Nie wiem utylko skąd te pozytywne testy.. No cóż, zaczynamy kolejny cykl starań. Dzis mam wizytę u lekarza, zobaczymy co powie
Kochana, nie martw się.
A czytałam kiedyś że testy wykonywane wcześnie i wykazując dwie kreseczki mogą świadczyć o tym, że się udało ale zarodek był za słaby. I jak kobieta nie robi testów to się nie zorientuje i jest to jak normalna miesiączka. Dlatego też chyba dla spokoju głowy warto odpuścić i testować nie wcześniej niż w dniu @.
Ale żeby tak zawsze wychodziły 2 kreski to nie wiem... Skontroluj to koniecznie u ginekologa. :*

Lol to na grobo aż tak nie mam ale drogi dzień mam zawsze obfitrzy niż pozostałe
No aż sama się zdziwiłam :p

Moze poczekam do jutra........
Czekam do piatku. Jak do tej pory bedzie cisza to idę na bete
Jak coś sie pojawia to jes to! :) poczekaj cierpliwie i zobacz za 2 dni... Ale ja myślę, że jest dobrze:) :) :)

Dziewczyny a ja oszaleje zaraz. Powiedzcie mi co to jest. Trzy dni miałam plamienia na różowo. A dzisiaj jakieś takie upławy żółte. Ale to takie żółte jak czasami nie wiem czy któraś z was brała dopochwowa macmirror. Żółta tabletka. I potem wypływało takie zolte. To ja tak mam. W 36 dniu cyklu. Trochę mnie to zmartwiło.
Kochana, pobiegłabym skonsultować to z lekarzem... Nie jest to normalne... :(
 
Do góry