reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Tzn mogłabym dziś ale nie będę w stanie pójść, bo będę w pracy. Także odbiorę jutro popołudniu.
A na internecie wyników nie dostaniesz ? ja robie w diagnostyka i zawsze mam nr zlecenia i na necie już po 2 godz jest wynik czy bety czy morfologi itd
 
reklama
Ja mam nadczynność i nigdy nie pokazał mi pozytyw jak nie byłam w ciąży
Ale ja nie powiedziałam że każda dziewczyna z nadczynnosci tak może mieć. Napisałam o przypadkach że zdarzają się takie przypadki.

Tylko się cieszyć że testy nie robią Cię w balona mnie zrobił i mam zle doswiadczenie
 
No ja o tym mówię że niedoczynność może powodować pozytyw ale to wtedy coś jest z organizmem nie tak że wynik jest sfałszowany.
Jak napisałam o tym i wiedziałas że właśnie tarczyca niedoczynność może pokazać fałszywie dodatni wynik to mogłaś mi to napisać A nie od razu średnie pisać że powinniście się u mnie leczyć bo jestem ginekologiem. Czasami warto coś doradzić A nie od razu oceniać jeśli ktoś wyrazi swoje zdanie na jakiś temat.

Czasami też warto czytać ze zrozumieniem ( to tak na przyszlosc)
 
Kochana chyba faktycznie mam anielska cierpliwość. A Ty się nie załamuj że test wyszedł negatywny. Może powtórz test w dniu terminu i może pokaże Ci dwie upragnione kreski. Tego Ci życzę kochana.
Oj masz !

Bardzo bym chciała jednak nie liczę na to. Niestety straciłam nadzieję ale nie załamuje się. Kiedyś to musisz nastąpić:)
 
Hej.Jestem 24letnia Mama 5,5letniego synka.Za sobą mam 2poronienia.1wszystko ok nagle dziecku przestaje być serce(13.10.2018r)2cia Za może za szybko po poronieniu?brak widocznego za rodka(21.05.2019)jak myślicie za pół roku próbować znow?boję się powtórki historia a czas leci...synek rosnie...różnica coraz wieksza...Czy wielokrotne lyzeczkowani E macicy może mieć negatywny wplyw?
 
Oj masz !

Bardzo bym chciała jednak nie liczę na to. Niestety straciłam nadzieję ale nie załamuje się. Kiedyś to musisz nastąpić:)
W końcu się uda ale mam nadzieję że w tym cyklu się okaże że @ do Ciebie nie nadejdzie i jednak okaże się że jesteś w ciąży mimo negatywnych testów.
 
Hej.Jestem 24letnia Mama 5,5letniego synka.Za sobą mam 2poronienia.1wszystko ok nagle dziecku przestaje być serce(13.10.2018r)2cia Za może za szybko po poronieniu?brak widocznego za rodka(21.05.2019)jak myślicie za pół roku próbować znow?boję się powtórki historia a czas leci...synek rosnie...różnica coraz wieksza...Czy wielokrotne lyzeczkowani E macicy może mieć negatywny wplyw?
Łyżeczkowanie może sprawić że endometrium jest cienkie ,zbyt cienkie tak jak było u mnie ,ale to już Twój lekarz musi ocenić , ja też 2 razy poroniłam ,pierwszy raz pusty pęcherzyk i łyżeczkowanie ,później problem z endo po roku ciąża ,serduszko przestało bić w 9 tyg , i po pół roku ciąża obecnie 24 tydzień i wszystko ok ,wiesz są osoby które po miesiącu czy 2 po poronieniu zachodzą i jest wszystko ok nie ma reguły
 
reklama
Hej.Jestem 24letnia Mama 5,5letniego synka.Za sobą mam 2poronienia.1wszystko ok nagle dziecku przestaje być serce(13.10.2018r)2cia Za może za szybko po poronieniu?brak widocznego za rodka(21.05.2019)jak myślicie za pół roku próbować znow?boję się powtórki historia a czas leci...synek rosnie...różnica coraz wieksza...Czy wielokrotne lyzeczkowani E macicy może mieć negatywny wplyw?
Mi mój gin po poronieniu powiedział że po 1 miesiaczce można się znowu starać A 2 znów że minimum 6 @ trzeba czekać... Z tego co dziewczyny pisały na innych tematach to podobno czym szybciej tym łatwiej zajść. Więc to chyba nie ma zasady że za szybko po poronieniu
 
Do góry