reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej Dziewczyny trochę mnie nie było, ale musiałam przebolec to że się nie udało. Nowy cykl nową szansa nowe nadzieję.
U mnie TSH w miarę uformowane, chociaż teraz trochę poniżej normy i zmieniliśmy dawkę z moja Endo. Robiłam badania hormonalne które kazała gin, idę za dwa tygodnie na kontrolę. Wyników jeszcze nie odebrałam, ponieważ będą dopiero jutro :( stresuje się że wyjdzie coś nie tak. I moje dzieciątko będzie musiało poczekać.
A jak tam u Was?
Wszystko bedzie dobrze :) Warto wiedziec co tam w organizmie sie dzieje. Dobrze, ze zrobilas te hormony. Ja je profilaktycznie powtarzam co rok mniej wiecej. Tym bardziej przy niedoczynnosci.
Trzeba duzo sily i cierpliwosci na nowe proby. Zycze wytrwalosci :)
Ja mam 4 dni do testowania... dzis okropnie boli mnie brzuch i pojawily sie plamienia. Czekam na rozwoj wydarzen
 
reklama
Wszystko bedzie dobrze :) Warto wiedziec co tam w organizmie sie dzieje. Dobrze, ze zrobilas te hormony. Ja je profilaktycznie powtarzam co rok mniej wiecej. Tym bardziej przy niedoczynnosci.
Trzeba duzo sily i cierpliwosci na nowe proby. Zycze wytrwalosci :)
Ja mam 4 dni do testowania... dzis okropnie boli mnie brzuch i pojawily sie plamienia. Czekam na rozwoj wydarzen
4 dni to tak jak u mnie :) Fajnie, że jesteśmy w podobnym terminie! Plamienia takie jak na @ czy podobne do implantacji?
 
Przykro mi kochana, że musisz się tak męczyć. Ja znosiłam okropnie nawet niewielkie przekroczenie progu TSH. Mam to szczęście odpukać, że organizm nie uodparnia się na dawkę euthyroxu. W dodatku jestem 7 miesięcy po odstawieniu hormonów i organizm nie odrzuca euthyroxu (podobno przy hormonach potrzebna jest większa dawka - u mnie TSH nie uległo żadnej zmianie, nawet w kierunku nadczynności).

Niestety, taki moj urok jak to mowi lekarz :D
Teraz jest w porzadku patrzac wstecz co sie dzialo. Kazda zmiane dawki odchorowywalam ponad miesiac az sie organizm przyzwyczai do dawki albo trzeba bylo zmniejszac/zwiekszac po 3mcach...
 
4 dni to tak jak u mnie :) Fajnie, że jesteśmy w podobnym terminie! Plamienia takie jak na @ czy podobne do implantacji?
No wlasnie blade rozowe, sluz bialawy wodnisty z zabarwieniem dzis takim rozowym... Tylko ze martwi mnie ten bol brzucha, nie do zniesienia...
Ale nie chce sie nakrecac implantacja, chociaz nie powiem ze glowa juz swoje podpowiada
 
Super, bedziemy razem testowac ;)
Mocno trzymam kciuki!
Niech się Wam uda dziewczyny. Ja dziś po wizycie u gina. TSH 1.7 a prolaktyna praktycznie przy górnej granicy. Mam dalej barac od 18 dc luteine rano i wieczorem po tabletce i Bromergon na obniżenie prolaktyny codziennie pół tabletki wieczorem. Zobaczymy. Zaczynam się martwić, myślałam, że będzie mi łatwo zajść w ciążę
 
Niech się Wam uda dziewczyny. Ja dziś po wizycie u gina. TSH 1.7 a prolaktyna praktycznie przy górnej granicy. Mam dalej barac od 18 dc luteine rano i wieczorem po tabletce i Bromergon na obniżenie prolaktyny codziennie pół tabletki wieczorem. Zobaczymy. Zaczynam się martwić, myślałam, że będzie mi łatwo zajść w ciążę
To ladne masz wyniki. Wiem ze lekarze daza do tsh 1.0-1.5 i prolaktyny w polowie widelkow ale jest w porzadku :)
Dlugo sie starasz? Masz monitoring cyklu moze?
 
Niech się Wam uda dziewczyny. Ja dziś po wizycie u gina. TSH 1.7 a prolaktyna praktycznie przy górnej granicy. Mam dalej barac od 18 dc luteine rano i wieczorem po tabletce i Bromergon na obniżenie prolaktyny codziennie pół tabletki wieczorem. Zobaczymy. Zaczynam się martwić, myślałam, że będzie mi łatwo zajść w ciążę
Ja przy bromergonie w 3 miesiącu byłam w ciąży ,Tobie życzę aby szybko się udało
 
reklama
To ladne masz wyniki. Wiem ze lekarze daza do tsh 1.0-1.5 i prolaktyny w polowie widelkow ale jest w porzadku :)
Dlugo sie starasz? Masz monitoring cyklu moze?
Ale prolaktyna tak wysoka nie pozwala na uwolnienie pęcherzyka, a jeśli uwolni, to nie rośnie. To będzie 3 cykl starań. Monitoringu nie miałam
 
Do góry