reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
To Ci sie udalo! Ja mialam ponad 2 tsh teraz mam 1,45 ale gdyby nie leki to spalam na stojaco, i bylam wgl jakas dziwna i ospala. Dzieki leka jest ok
No widzisz, na mnie aż tak tarczyca nie wpływa ;) w sumie to kiedyś podejrzewałam u siebie nadczynność, bo miałam wysokie tętno i wiecznie głodna, a okazało się, że w drugą stronę jednak mam wyniki.
U mnie chyba jednak nie będzie @, bo plamienie ustało. Po południu do plamienia doszło sporo śluzu, więc może to owulacja? Kiedyś miewałam plamienia owulacyjne
 
Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum, szukam jakiegoś wątku dla siebie, postanowiłam, że na razie przycapnę tutaj.

Mam 24 lata (jeszcze) i parę miesięcy temu postanowiliśmy z narzeczonym, że rozpoczniemy starania o nasze pierwsze dziecko na wiosnę. Możliwe, że cykl kwietniowy będzie tym pierwszym, choć przyznaję, że mam pewne obawy.

Tabletki antykoncepcyjne odstawiłam w grudniu, okres mam regularny co 28 dni. Zbadałam tarczycę, cały pakiet. Wszystko w porządku, chociaż TSH (2.39) delikatnie zawyżone jak dla staraczki, jednak słyszałam, że może nie być problemem jeśli nie ma się problemów z tarczycą.

Mam nadzieję, że będziemy mogły się tu dzielić obawami i przemyśleniami oraz wsparciem. :)
 
No widzisz, na mnie aż tak tarczyca nie wpływa ;) w sumie to kiedyś podejrzewałam u siebie nadczynność, bo miałam wysokie tętno i wiecznie głodna, a okazało się, że w drugą stronę jednak mam wyniki.
U mnie chyba jednak nie będzie @, bo plamienie ustało. Po południu do plamienia doszło sporo śluzu, więc może to owulacja? Kiedyś miewałam plamienia owulacyjne
Nie miałam plamienie owulacyjnych nigdy więc tu nie pomogę. Ja mam wrażenie że mi się @ rozregulowal. Cały czas były regularne 26-27 dni a ten w marcu cały cykl i @ w kwietniu jakiś dziwny. Nie czaje tego.
 
Ja jutro testuje, w 30dc przy cyklach 28-32. Piersi bolą niemiłosiernie , od wczoraj brzuch boli jakbym miała @ dostać za chwile , latam do łazienki sprawdzać o co chodzi ale czysto , nie boli non stop ten brzuch ale często. Zgagę mam tez za każdym razem jak zjem cokolwiek. A tak to brak jakichkolwiek innych objawów.
 
Kochane dopiero wstałam bo dziś wolne , musiałam sie wyspać . Zaraz jedziemy na zakupy i po test , od razu po powrocie zrobię i dam znać tylko zastanawiam sie czy nie poczekać do jutra do porannego moczu, ale chyba nie wytrzymam :(
 
reklama
Do góry