reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Masz jakieś objawy?
Bola mnie piersi ale to juz od dłuższego czasu , szybko zaczęły bolec najpierw same sutki kilka dni a potem całe piersi doszły , i brzuch mnie boli czasami jakbym miała @ dostać , zgagę taz miewam jak zjem obojętnie co , a tak to nic , zdziwiło mnie wczoraj wieczorem to ze na lewej piersi mam bardzo widoczne żyły które dochodzą do samego sutka, przed @ miałam taz tak ale tylko w prawej piersi a teraz mam i w lewej i w prawej , a tak to czuje sie dobrze
 
Gratuluję[emoji16] długo się starałaś? Brałas jakieś wspomagacze?
To moj pierwszy cykl starań był i żadnych wspomagaczy , nawet kwasu foliowego nie brałam , jutro go kupie , miesiąc temu podjęliśmy decyzje i udało sie , prowadziłam tylko kalendarzyk na telefonie który pokazał kiedy mam płodne i sie tego trzymałam
 
reklama
Do góry