reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej dziewczyny , czy któraś z was czeka na testowanie w najbliższych dniach ? U mnie dziś 28dc i chyba poczekam do środy, mam nadzieje Że @ nie przyjdzie :)
Ja to testować za szybko nie będę. Jestem załamana i sie zniechecilam. Dziś 47dc, 3 tyg po owulacji i okresu nadal nie ma. Beta negatywna. Plamienie od tygodnia i to tyle. Gin w środę mowil,ze okres idzie ale jak nie ma tak nie ma.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czekam niecierpliwie na wyniki testujących

15.04 mam wizytę u gina, muszę dowiedzieć się czego mogę się spodziewać po stracie ciąży. Już troszkę się usppkoilam.
Ale za to hit nadszedł dzisiaj. W moim rodzinnym mieście rodziców w mojej sprawie odwiedziła policja. Dostałam wezwanie na zeznania. Zaczęłam dociekac co się takiego wydarzyło i okazuje się, że postawili mi zarzut oszustwa. W sprawę zamieszany jest mój były partner. Tyle lat A smród tego człowieka ciągnie się nadal. Oczywiście wszystkiego dowiem się na komisariacie, a nie mam pojęcia czego się spodziewać nic tylko dodatkowe nerwy.
 
Norma jest 0.32-5.00 więc zaden problem. Zawsze przy wynikach masz opis norm wg laboratorium
Ja to wiem tyle ze sporo źródel podaje wartość do 1.5 dla starających się o dziecko, a nie chciałabym się wyglupic i biec z takim wynikiem do gina. Dlatego pytam Was przy jakim tsh lekarz kazał jej zbijać
 
reklama
Do góry