reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Cześć dziewczyny. Czekam niecierpliwie na wyniki testujących

15.04 mam wizytę u gina, muszę dowiedzieć się czego mogę się spodziewać po stracie ciąży. Już troszkę się usppkoilam.
Ale za to hit nadszedł dzisiaj. W moim rodzinnym mieście rodziców w mojej sprawie odwiedziła policja. Dostałam wezwanie na zeznania. Zaczęłam dociekac co się takiego wydarzyło i okazuje się, że postawili mi zarzut oszustwa. W sprawę zamieszany jest mój były partner. Tyle lat A smród tego człowieka ciągnie się nadal. Oczywiście wszystkiego dowiem się na komisariacie, a nie mam pojęcia czego się spodziewać nic tylko dodatkowe nerwy.
Ożesz.... Masakra
 
Ciekawe czy w tym cyklu mi się uda. Żal będzie moich dzieci są bardzo za mną, wręcz nie chcą być z innym nauczycielem jak mnie nie ma tęsknią.
Chce mieć drugie dziecko ale uwielbiam swoją pracę.
 
Cześć dziewczyny. Czekam niecierpliwie na wyniki testujących

15.04 mam wizytę u gina, muszę dowiedzieć się czego mogę się spodziewać po stracie ciąży. Już troszkę się usppkoilam.
Ale za to hit nadszedł dzisiaj. W moim rodzinnym mieście rodziców w mojej sprawie odwiedziła policja. Dostałam wezwanie na zeznania. Zaczęłam dociekac co się takiego wydarzyło i okazuje się, że postawili mi zarzut oszustwa. W sprawę zamieszany jest mój były partner. Tyle lat A smród tego człowieka ciągnie się nadal. Oczywiście wszystkiego dowiem się na komisariacie, a nie mam pojęcia czego się spodziewać nic tylko dodatkowe nerwy.
Duzo spokoju zycze
 
Idealne wedlig moje lekarza to 0.9 dla wieku okolo 25 lat. (Nie wiem ile masz lat) siostra zaszla z tsh 2.5
30 lat, w styczniu moje tsh to było 1,4 teraz 1,8 a z rok temu ok. 2,5. Nie przyjmuję żadnych leków, nie mam stwierdzonych żadnych zaburzeń, nie wiem skąd te wahania :(
 
30 lat, w styczniu moje tsh to było 1,4 teraz 1,8 a z rok temu ok. 2,5. Nie przyjmuję żadnych leków, nie mam stwierdzonych żadnych zaburzeń, nie wiem skąd te wahania :(
Żeby stwierdzić czy masz nadczynnosc czy niedoczynnosc musisz zrobic tsh, ft3 ft4 (na podstawie tego dzie to stwierdza) dodatkowo anty tpo. Czy masz np haszimoto przy niedoczynnosci. Samo tsh o niczym nie swiadczy. Siostra miala 2,5 jak zaszla a po 3 tyg. Juz 0,23
 
TSH ma wahania niestety, nawet zalezy, o której godzinie jest badanie, no i musi być na czczo. W ciąży bada się też ft4, bo jest bardziej miarodajne. Mi endokrynolog w ciąży mówiła, że ginekolodzy przesadzają z tym zbijaniem TSH, dla pierwszego trymestru i dla starań powinno być 2,5. Ja w ciąży miałam TSH 4 i dopiero wtedy zaczęłam brać leki, zaszłam bez problemu.
 
reklama
TSH ma wahania niestety, nawet zalezy, o której godzinie jest badanie, no i musi być na czczo. W ciąży bada się też ft4, bo jest bardziej miarodajne. Mi endokrynolog w ciąży mówiła, że ginekolodzy przesadzają z tym zbijaniem TSH, dla pierwszego trymestru i dla starań powinno być 2,5. Ja w ciąży miałam TSH 4 i dopiero wtedy zaczęłam brać leki, zaszłam bez problemu.
To Ci sie udalo! Ja mialam ponad 2 tsh teraz mam 1,45 ale gdyby nie leki to spalam na stojaco, i bylam wgl jakas dziwna i ospala. Dzieki leka jest ok
 
Do góry