reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ech u mnie dalej okresu nie ma. Juz sie pogodzilam z faktem, ze jutro w gościach będę zdychać.

Gderacz mi się włączył, to znaczy że małpa jest blisko.[emoji52]

A od 2 stycznia zabieram sie za siebie. Trzeba troche tylka zrzucic i jeść zdrowo.
Ooo ja też.. mój plan to Od 2 stycznia zero słodyczy. Lepsze odżywianie i więcej ruchu. A więc będziemy sie wspierać - starankowo i dietkowo ✊
 
reklama
Ooo ja też.. mój plan to Od 2 stycznia zero słodyczy. Lepsze odżywianie i więcej ruchu. A więc będziemy sie wspierać - starankowo i dietkowo ✊
Takie samo mam postanowienie noworoczne :D trochę kg przy okazji też by mi pasowało zrzucić ;)8-) @ przybędzie zaraz po Nowym Roku - mąż będzie miał ciekawego Sylwestra jak zacznę narzekać;) zawsze mnie nosi przed okresem
 
Dziękuje za info :)
Pierwszy cykl mierzę temp i kompletnie się na tym nie znam :D
Spokojnie do wszystkiego dojdziesz. U mnie jest zawsze taki lekki skok w dól 6 lub 7 dpo a potem wraca w gore i trzyma sie do 12 dpo.
Czytałam też że implementacja zarodka może cechować się jednodniowym minimalnym spadkiem temperatury. Ale nie wiem czy 6 dpo to nie za wcześnie - choć komórka może wędrować do macicy od 6 do 12 dpo.
Ja sobie tak zawsze tłumaczę, że to pewnie to. Co miesiąc mam implantację ale ciązy nie mam[emoji23].
Ja też myślę tylko o mierzeniu :) każdego dnia rano po zamierzeniu już bym chciała następny ranek.:) A kazali wyluzować bo łatwiej zajść [emoji12][emoji12]
Ja tak mam od 8 dpo. Dlatego w przyszlym cyklu wyznaczam owulacje i rzucam termometr.
No i to jest prawda! ;) My wyluzowaliśmy i 'bam' ciąża. ;) Nie mierzę temperatury, nie sprawdzam tak czy jest owulacja, kochamy się kiedy mamy na to ochotę a nie kiedy trzeba. Inaczej to ja już wariowałam... Teraz po poronieniu jest mi trochę ciężej ale powoli staram się wyluzować. ;)
O jak ja to dobrze znam. Jak trzeba to sie praktycznie zmuszamy. Odżywamy w dni nieplodne. A kiedsy bylo inaczej.
Ooo ja też.. mój plan to Od 2 stycznia zero słodyczy. Lepsze odżywianie i więcej ruchu. A więc będziemy sie wspierać - starankowo i dietkowo [emoji110]
To trzymamy się razem[emoji16]. Damy radę!
 
Spokojnie do wszystkiego dojdziesz. U mnie jest zawsze taki lekki skok w dól 6 lub 7 dpo a potem wraca w gore i trzyma sie do 12 dpo.Ja sobie tak zawsze tłumaczę, że to pewnie to. Co miesiąc mam implantację ale ciązy nie mam[emoji23].Ja tak mam od 8 dpo. Dlatego w przyszlym cyklu wyznaczam owulacje i rzucam termometr.O jak ja to dobrze znam. Jak trzeba to sie praktycznie zmuszamy. Odżywamy w dni nieplodne. A kiedsy bylo inaczej.To trzymamy się razem[emoji16]. Damy radę!

Ja teraz tez jestem pełna nadzieji ale pozytywne nastawienie tez jest potrzebne :D
 
I to jest chyba najzdrowsze podejście. Przykro mi z powodu poronienia :( Ja może bym wyluzowała ale u mnie zegar tyka. AMH bardzo niskie i każdy cykl na wagę złota. Jak to mówi moja Pani Doktor nie ma ociągania. Ostro do roboty :) A czy któraś z Was miała miała robione HSG - krążą po forach straszne historie :) o bolesności tego badania ? :(

Ja miałam badanie sono hsg. Nie było tak źle. Ból mocno miesiaczkowy. Nie dostałam żadnych leków przeciwbólowych. Oczywiście każda z nas przechodzi róznie to badanie. Niektóre wspominają tragicznie, a inne jak ja nawet spoko. Po doświadczeniu mogę śmiało stwierdzić, że zrobiłbym je jeszcze raz :)
 
reklama
A co to ten ovarin?
Pomogło Ci uregulować cykle?
Suplement ale moja gina bardzo go poleca zwłaszcza starającym się o dziecko
1546107829034.jpeg
 
Do góry