reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja brałam Ovarin, na wyregulowanie cykli nie pomógł. Ogólnie najpierw warto szukać przyczyny skąd takie cykle. U mnie akurat problem z tarczycą wiec euthyrox + dieta i regularne cykle wróciły. Teraz po poronieniu się znowu wszystko mi poprzestawiało i czekam na wizytę...
A jaka dieta przy niedoczynności?
 
reklama
No właśnie były Tak prawie na równi te kreski
Polecam test elektroniczny. Wyjdzie buzka to wiadomo co i jak. Konkretnie zamiast pod światło ogladac kolor i natężenie kreski
Porownywalam ze zwyklymi to tak jw. Od pierwszego dnia z dwoma kreskami 24-36 h do owu. Pozniej az do @ mogą pokazywac sie dwie kreski. Dlatego lepiej od 6dc testowac codziennie zeby nieprzegapic pojawienie sie ich po raz pierwszy
 
No tak wiadomo najpierw trzeba znaleźć przyczynę wiec na razie nie polece do apteki ale dobrze wiedziec ze takie suplementy istnieją. Ja w ostatnim czasie tez trochę na wadze przybrałam wiec tez ruch i dieta tez sie przydadzą.
Ale teraz umieram czuje sie jak staruszka, padam na pysk wszystko mnie boli i kluje w brzuchu jak szalone :( rano obudzilam sie z bólem glowy a w ciagu dnia mialam zawroty 2 razy, ciśnienie mi wariuje. Jakis ten dzień kiepski.
 
No spoko, ale cena to ok 30zł a za 26.50 mam betę. ;) Ja to już żadnym sikańcom nie uwierzę. :D Tylko i wyłącznie beta, a jak kiedykolwiek napiszę, że idę kupić test to mnie proszę sprowadzić na ziemię. :D
Ja 120 placilam za elektroniczny z 10 testami. A 20 zl za 7 szt paskowego. A ja po badaniach i ciaglych betach juz jestem jak cpunka wiec wole na ciazowe zostawic żyly hehe
 
A no faktycznie. :D Ja myślałam, że chodzi o ciażowe. [emoji14] Nawet nie wiedziałam, że elektroniczne też są owulacyjne. :p
Hahahahaha no wlasnie o testy owu. Chociaż i tak mam 10 wizyt u gina w cyklu na usg itp.
Bez sensu sa elektroniczne ciazowe. I czułość maja gorszą z tego co porownywalam. Dlatego tez wole na krew leciec. W ostatnim cyklu byłam 8 razy !!! Rece az sine miałam.
 
reklama
No ja już wiem, że chodziło o owulacyjne. ;) Ale cena jest niezła, za 10 sztuk 120zł, no to w porównaniu z paskowymi jest ogromna różnica jak dla mnie, nawet przez myśl by mi nie przeszło, zeby co cykl na testy wydawac ponad 120zł. :D Potem jeszcze na ciążowe... Nie, nie, nie dla mnie. :D
Właśnie mnie zainspirowałaś żebym podliczyła swoje starania hahaha
1620 na cykl mi wyszło [emoji23][emoji23][emoji23] a to już 4 leci [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry