reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Mi chyba na psyche siada bo też już sobie wyliczyłam datę ewentualnego transferu i porodu😅 to co że nie wiem czy mam to traktować jako miesiączkę i jak zareaguje mój organizm🤓gin powiedziała że może tak być że końcem sierpnia będę bliska owulacji i można działać.
Ale ja zazwyczaj miałam szybko owulację więc może być za późno i wtedy będę czekać miesiąc. Who knows, wolne źle robi mi na głowę 😅
ja sobie teraz wyliczyłam też i pierwszy raz przy takim wyliczaniu nie czuję się jak głupek. Bo gdzieśtam wierzę, że teraz są relane szanse na powodzenie.
 
reklama
W maju nie będzie miejsca na porodówkach😂
Ponoć najbardziej obleganym terminem jest zawsze wrzesień ;-) Rodzą się dzieci sylwestrowe :p Mojej koleżance nawet wprost to powiedziano w szpitalu - odeszły jej wody, ale nie było akcji porodowej. Kazano jej w razie czego zgłaszać się do innego szpitala, bo ten, do którego przyjechała, był zbyt oblegany ;-)

Ale tak poza tym - wiadomo, że marzymy o niektórych datach... Ja miałam magicznie rodzić dokładnie w dniu swoich 40 urodzin. Czy to nie symboliczne? No nie, bo nic z tego nie wyszło... I teraz mam charakternego skorpiona zamiast rozchwianego bliźniaka. Ale to nic! Najważniejsze, że jest.
 
Ponoć najbardziej obleganym terminem jest zawsze wrzesień ;-) Rodzą się dzieci sylwestrowe :p Mojej koleżance nawet wprost to powiedziano w szpitalu - odeszły jej wody, ale nie było akcji porodowej. Kazano jej w razie czego zgłaszać się do innego szpitala, bo ten, do którego przyjechała, był zbyt oblegany ;-)

Ale tak poza tym - wiadomo, że marzymy o niektórych datach... Ja miałam magicznie rodzić dokładnie w dniu swoich 40 urodzin. Czy to nie symboliczne? No nie, bo nic z tego nie wyszło... I teraz mam charakternego skorpiona zamiast rozchwianego bliźniaka. Ale to nic! Najważniejsze, że jest.
Ja jestem z września 😂
 
Alez mnie wyczułaś! Dzisiaj właśnie miałam wizytę i wyglada na to że za niedługo owulka. Jesli nic innego się nie wykrzaczy nagle to będziemy podchodzić na cyklu naturalnym do transferu jeszcze w tym miesiącu 🥹
ale super 💕 w poniedziałek na wizycie będę miała 24dc więc zazwyczaj to już by była sama końcówka cyklu dla mnie, ale nie robiłam testów owu więc w sumie nie wiem kiedy będzie okres 🙈 apka mi pokazuje że powinnam dostać okres 28.08, jak by tak było to mi wtedy wychodzi termin na 4 czerwca. Ale znając życie pewnie by wyszedł na maj to bym dołączyła do Was 😂
 
ale super 💕 w poniedziałek na wizycie będę miała 24dc więc zazwyczaj to już by była sama końcówka cyklu dla mnie, ale nie robiłam testów owu więc w sumie nie wiem kiedy będzie okres 🙈 apka mi pokazuje że powinnam dostać okres 28.08, jak by tak było to mi wtedy wychodzi termin na 4 czerwca. Ale znając życie pewnie by wyszedł na maj to bym dołączyła do Was 😂
ej to jak to możliwe, że ja licze, ze jak transfer około 17 września to termin 12 maja? 😂😂
edit: no tak, wpisałam w kalkulator sierpień a nie wrzesień 😂😂
 
Ja wiem, że jestem owocem jednej z licznych w PRL przerw w dostawie prądu 🤣🤣🤣.
Nuda bez telewizora, to cóż...
Ale tak serio - raczej fart, bo po 5 latach starań jednak ;-)
 
reklama
Do góry