reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
No ja w sylwestra tez zrobię, choć wątpię żeby cos pokazał, ale zrobię dla świętego spokoju, zeby chociaz z czystym sumieniem lampkę szampana wypić :)
Jeju Ty mówisz o lampce szampana a ja robię u mnie sylwestra i jeśli test nic nie pokaże to na lampce szampana się nie skończy [emoji23][emoji23]
 
Mam takie wrażenie, że rano obudzę się już z morzem czerwonym... Chociaż niby nic mnie nie boli, jedynie jakieś dziwne ciągnięcie...
To jak nic nie boli to tym bardziej bedzie ok ! Zrobisz bete bedzie jasna sytuacja ;-) wiem ze łatwo mówić nie myśl ale może włącz jakiś fajny film przytul sie do męża i chwilę zapomnij
 
Dokładnie tak jak piszesz... Tak juz się napaliłam, że jednak to będzie ciąża. Jeszcze wczoraj tak na luzie podchodziłam a dzisiaj rano nawał szczęścia i nadziei a potem z biegiem dnia jakoś zaczęłam się stresować.
No niestety tak to jest. Ja tez mimo iz całą ciąże wszystko było ok to sie co chwila stresowalam, czy zdrowe czy nic sie magle nie stanie.
 
reklama
Do góry