reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
jak się mierzy temperaturę od którego dnia cyklu :)
Od dnia zakonczenia krwawuienia, do dnia kolejnego rozpoczecia krwawienia. Żeby dane byly miarodajne temperature mierzysz zaraz po przebudzeniu, najlepiej wybrac sobie idealna godzinę. U mnie jest to 6:30 bo o tej godzinie sie zazwyczaj budze, nawet jesli mam dzien wolny.
 
Czy ja oszalałam czy tam coś widać? ... Na żywo widać piękny różowy cień na zdjęciach ciężko go uchwycić. Wierzyć mi się za bardzo nie chce w takie cienie, chociaż we wrześniu tylko takie miałam.
1545728513587.png
 
Witajcie dziewczyny [emoji16][emoji268][emoji319][emoji320]
Ja zaczęłam dzień od barszczu [emoji23]
Osobiście nigdy temperatury nie mierzyłam...
U mnie cisza, ani @ i test negatywny.
Czuje napięcie w podbrzuszu. Myślę nad beta czy zrobić ale wynik będzie za tydzień a 8 stycznia idę do gina. Może jak @ nie przyjdzie do sylwestra zrobię nowy test, bo sylwestra organizuje w domu. Z przyjaciółmi. A Wy jakie plany na ta szalona noc?
 
Witajcie dziewczyny [emoji16][emoji268][emoji319][emoji320]
Ja zaczęłam dzień od barszczu [emoji23]
Osobiście nigdy temperatury nie mierzyłam...
U mnie cisza, ani @ i test negatywny.
Czuje napięcie w podbrzuszu. Myślę nad beta czy zrobić ale wynik będzie za tydzień a 8 stycznia idę do gina. Może jak @ nie przyjdzie do sylwestra zrobię nowy test, bo sylwestra organizuje w domu. Z przyjaciółmi. A Wy jakie plany na ta szalona noc?
Wszystko zalezy ile masz cierpliwosci. Ja bym poczekala i zrobilabym test za kilka dni, skoro na wyniki bety trzeba tak długo czekać.
 
reklama
A w sumie 27-28 pójdę na betę, im szybciej tym lepiej. ;) Test który robiłam to 25miu/ml, w poprzedniej ciąży robiłam same 10miu/ml i takie właśnie bladziochy mi wychodziły, no nic, nie potrzebnie w sumie zrobiłam ten test. :D
 
Do góry