reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Witam się świątecznie [emoji319]
U mnie dzisiaj smutno bo mijają właśnie 2 miesiące od poronienia synka [emoji3525][emoji3525]

@SalsaPL dobrze że jesteś [emoji8] Będziemy wrześniówkami zobaczysz [emoji3590]
Za oczekujące zaciśnięte kciuki [emoji110][emoji110] Czekajcie spokojnie, bo same widzicie że nic nie wychodzi a ciąża jest [emoji4]

@Migdalove uwielbiam takich farmaceutów [emoji14] Ja niestety cienia nie widzę, ale z córką pierwszy test miałam taki że na zdjęciach go nie było widać nawet, tylko pod mega światło. Idź na betę najlepiej [emoji3590]
 
reklama
Czy ja oszalałam czy tam coś widać? ... Na żywo widać piękny różowy cień na zdjęciach ciężko go uchwycić. Wierzyć mi się za bardzo nie chce w takie cienie, chociaż we wrześniu tylko takie miałam.
Zobacz załącznik 928036

Kurde w przybliżeniu mi się rozmywa, ale z daleka mam wrażenie, że jest cień! Uciekaj po świętach na betę! [emoji173]️
 
Zobacz załącznik 928045
Kurde w przybliżeniu mi się rozmywa, ale z daleka mam wrażenie, że jest cień! Uciekaj po świętach na betę! [emoji173]️
W przybliżeniu to tak się rozmywa, że kompletnie nic nie widać. ;)
Witam się świątecznie [emoji319]
U mnie dzisiaj smutno bo mijają właśnie 2 miesiące od poronienia synka [emoji3525][emoji3525]

@SalsaPL dobrze że jesteś [emoji8] Będziemy wrześniówkami zobaczysz [emoji3590]
Za oczekujące zaciśnięte kciuki [emoji110][emoji110] Czekajcie spokojnie, bo same widzicie że nic nie wychodzi a ciąża jest [emoji4]

@Migdalove uwielbiam takich farmaceutów [emoji14] Ja niestety cienia nie widzę, ale z córką pierwszy test miałam taki że na zdjęciach go nie było widać nawet, tylko pod mega światło. Idź na betę najlepiej [emoji3590]
No na tym zdjęciu co wam wrzuciłam, to i ja później nie widziałam, jakość się pogorszyła, zrobiło się ziarno i nic nie widać. ;)
 
Hej dziewczyny. Chcialabym do Was dołączyć. Właśnie zaczęłam pierwsze starania. W niedzielę wyszedł pozytywy test owulacyjny i tego tez dnia było przytulanko. Teraz czekam czy zaskoczyło. Pozdrawiam :)
 
No już lepiej widać teraz, dobrze, ze aparat ma coś takiego jak wzmacnianie barw, o czym przecież zapomniałam wcześńiej. :D Teraz widzicie? :D
1545736724411.png
 
No już lepiej widać teraz, dobrze, ze aparat ma coś takiego jak wzmacnianie barw, o czym przecież zapomniałam wcześńiej. :D Teraz widzicie? :D
Zobacz załącznik 928062
Ja widzialam juz na tamtym ;-) idz 27 na bete :-))) będziesz miala wątpliwości rozwiane :-))) i pewnie do lekarza bedziesz musiala dzwonić no nie? Ja po cichu sciskam Cie mocno Gośka i bede mocno 3mac kciuki zaciśnięte :-******
 
reklama
Ja widzialam juz na tamtym ;-) idz 27 na bete :-))) będziesz miala wątpliwości rozwiane :-))) i pewnie do lekarza bedziesz musiala dzwonić no nie? Ja po cichu sciskam Cie mocno Gośka i bede mocno 3mac kciuki zaciśnięte :-******
Ja już dawno do lekarza zapisana, na 10 stycznia, także to już lada moment. :) Póki nic mnie nie boli, nie ma plamień do poczekam do tego terminu. No ale oczywiście potwierdzę, lub zaprzeczę ten wynik betą. :)
 
Do góry